April 23 2018 02:35:19
Saules Aktivitāte
Draugi
People.lv Near-Space Program
Latvijas radiostaciju celjvedis
Legacy SAT - Ieskats sateltu televzijas vstur
Aktuāls Jautājums
Vai variet būt droši, ka Jūsu dati internetā nenonāk rokās 3 personām?

Esmu pārliecināts, ka dati ir doršībā
Esmu pārliecināts, ka dati ir doršībā
43% [83 Votes]

Pilnībā drošs neesmu, bet maksimāli ir jāizvēlas drošākais serviss
Pilnībā drošs neesmu, bet maksimāli ir jāizvēlas drošākais serviss
4% [7 Votes]

Esmu pārliecināts, ka dati tiek nodoti trešajām personām pēc dienestu pieprasījuma
Esmu pārliecināts, ka dati tiek nodoti trešajām personām pēc dienestu pieprasījuma
6% [11 Votes]

Droša ir tikai tā vieta, kur tīkla vads nav bijis un nebūs pieslēgts
Droša ir tikai tā vieta, kur tīkla vads nav bijis un nebūs pieslēgts
17% [33 Votes]

Šodien nekas vairs nav drošs
Šodien nekas vairs nav drošs
31% [59 Votes]

Votes: 193
Started: 02/01/2014 16:19
Ended: 15/04/2017 18:17

Balsojumu Arhīvs
Šodienas jubilāri:
Šodien nav jubilāru
Čats
Vajadzēs gan ielogoties lai čatotu.

04-03-2018 23:52
Paldies! Godam tika atzīmēts - pagājušo nakti līdz vienpadsmitiem šodien dienā pavadīju pie uztvērēja, "neatejot no kases". 73!

04-03-2018 10:35
Rolands Strautmalis - Sveicu!

26-11-2017 23:39
Paldies Wink

26-11-2017 21:43
princ_fm, apsveicu Tavā dienā! 73!

19-10-2017 12:50
Paldies! 73!

18-10-2017 18:34
Sveiciens vārda dienā, Roland! 73! Smile

10-05-2017 09:15
Yahoo - Visu to labāko Dzimenē, un lai pietiek laika arī sakaru lietām! Priekā! Pfft

22-04-2017 12:35
Paldies par salabošanu! Varu ņemt vērā... bet nevienam no konkrētajiem video NAV ierobežojumu rādīšanai Latvijā, tā kā Tava piezīme nav gluži vietā. 73!

21-04-2017 12:16
Tā tēma atkal ir Ok, video salaboti, bet lūdzu kad liec video, paskaties lai nav ierobežojumi rādīšanai LV.

20-04-2017 13:23
Vispirms vīriem melnā, jāparunā ar lapas hostingu. Cool

View Thread
 Print Thread
Capital FM 101 MHz
ixilo
MArsinj nosuac kautk vienu no taviem pieminetajiem parsimts hitiem kas spele nonstopa un argumente savu frazi Pleiliste atjaunojas reizi pusgada Smile PAr rita Vaditajiem Radoshaja atvalinajuma tagad ir vinji

base7
Es atkal esmu pasācis klausīties to Kapitālu. Jau pāris dienas būs. Pagaidām neko sliktu nevar teikt. Pleiliste tik pat liela/maza kā Stāram, bet vēl nav apnicis.
Klausos caur internetu, jo skaidrs, ka tuvāko 10gadu laikā, Bauskā šamējiem neizdosies uzlikt raidītāju, jo šķiet, ka nav brīvu vietu.

ixilo
Base7 ceribas starinsh ir !

base7
Ixilo, man atkal cerība kļūst arvien mazāka. Sevišķi, ka pēdējā brīvo frekvenci savāca SWH Rock. Ruslans var priekā gavilēt, konkurentu viņām šai pusē nav+Topradio pilsētā "nāk iekšā" gan no 91.9, gan 96.5 Stereo režīmā.

Rolands pieminēja priekš Zemgales vēl rezervēto brīvo 104.9 frekvenci, taču, šķiet, ka šī te tiek taupīta priekš Sabiedrisko mediju tīkla un konkurss netiks izsludināts.
Edited by base7 on 01-05-2017 10:21

marsinsh
Pamanīju ka labāk skan streams Wink Tas labi.
Vēl atgrieztos rīta šova vadītāji (Liene&Toms) vispār būtu ideāli Smile

carlos89
Vakardien vakarā uztvēru Valmierā,ka Capitāls skanēja divās frekvencēs 95.9mhz un 92.8mhz,kādu brīdi skanējaSmile

ixilo
Interesanti

JanisDX
@carlos89 Visticamāk varētu būt notikusi kāda pāruztveršana no cita raidītāja, vai arī frekvences intermodulācija.

marsinsh
Ghe ghe. Capitalu varētu pārsaukt par boom radio. Tik bieži šī kompozīcija tur skan. Atkal džeki ir ieciklojušies...

Yahoo
Kas tā ir pa dziesmu?

marsinsh
Tiësto & Sevenn - BOOM
Ja 2 stundas viņa tur neskanēs, tad tas būs brīnums.

base7
Ixilo, vai ir kādi jaunumi saistībā ar Bausku? Nav vēl atrasta kāda brīva vieta uz FM šajā pusē?

Paldies.

marsinsh
Hehz, citā forumā pacēlās jautājiens, kas notiek ar Capitalu. Arī es piefiksēju, ka dīdžeju ... nav. Tīna laikam pēdējā atstāta Wink
Varbūt tas ir labāk, jo vienīgais raidījums, kas man pietrūkst, ir uzsmērē rītu ar Lieni un Tomu. Pārējie tur stostījās, bet ...
It sevišķi sestdienā, kad meitēnes tika bezjēdzīgi mocīts.
OK, tagad galvenais uz ko spiest, ir dažādība.

marsinsh
Capitalam pēdējo laiku hits - jopanije maļvi Grin
Nopietni runājot, pleilistīte ir tik maziņa... nevajag lielāku HDD noziedot?

ixilo
Marsinsh uzdavini ! personiskas jautajums Tu vispar pats saproti ka radio butu jaskan ? vai tur butu tik jaskan tas ko tieshi Tu velies dzirdet ?

marsinsh
Nesanāca uzrakstīt. Man viens cilvēks teica, vot forša dziesma parādījās, saucās Jax Jones - Breathe. Un viss, tā dziesma ir iesēdusies jau aknās. Kāpēc? Pareizi, viņa skan Capitālā. Reizi 2-3 stundās. Apmēram. Vēl viens piemērs. Vakar uzslēdzu capitalu vakarpusē, tur jums tāds skarba dubstepa? dziesma (like animal?). Tā dziesma stundas laikā skanēja divreiz! Skaties divreiz saucās akcija.
Bija vēl tāda laba dziesma, Dimitri Vegas & Like Mike vs Steve Aoki ft Abigail Breslin – We Are Legend. Uzminiet, kāpēc viņa jau ir apnikusi? Jā, pareizi, capitals dragā. Bij vēl, bet šīs ir pirmās ko atceros. Nu kāpēc ir jādragā tik bieži? Kur ir palikušās tās dziesmas, kas pirms ~gada skanēja capitālā? Nodragājāt un izdzēsāt? Žēl, jo tagad ir jādragā tās ~200? dziesmas, kas tajā mazajā usb flešā ir sadzītas ... Ok, varbūt capitals ir domāts tā, reizi mēnesī ieslēdz, un miers, līdzīgi kā EHRs...

Jump to Forum:
Jaunākie komentāri
· https://m.likumi.lv/...
· LU tas citplanētiešu...
· A ko ta Capitals? Pa...
· Liekas kad jau kādi ...
· Esmu ko palaidis gar...
· Nja. Diemžēl, bet pi...
· Interesants ekrānšāv...
· Nja, 5 kanāli pret 2...
· Kādu laiku lasīju, k...
· [youtube]https://www...