November 17 2019 20:58:14
Saules Aktivitāte
Draugi
People.lv Near-Space Program
Latvijas radiostaciju celjvedis
Legacy SAT - Ieskats sateltu televzijas vstur
Aktuāls Jautājums
Vai variet būt droši, ka Jūsu dati internetā nenonāk rokās 3 personām?

Esmu pārliecināts, ka dati ir doršībā
Esmu pārliecināts, ka dati ir doršībā
43% [83 Votes]

Pilnībā drošs neesmu, bet maksimāli ir jāizvēlas drošākais serviss
Pilnībā drošs neesmu, bet maksimāli ir jāizvēlas drošākais serviss
4% [7 Votes]

Esmu pārliecināts, ka dati tiek nodoti trešajām personām pēc dienestu pieprasījuma
Esmu pārliecināts, ka dati tiek nodoti trešajām personām pēc dienestu pieprasījuma
6% [11 Votes]

Droša ir tikai tā vieta, kur tīkla vads nav bijis un nebūs pieslēgts
Droša ir tikai tā vieta, kur tīkla vads nav bijis un nebūs pieslēgts
17% [33 Votes]

Šodien nekas vairs nav drošs
Šodien nekas vairs nav drošs
31% [59 Votes]

Votes: 193
Started: 02/01/2014 16:19
Ended: 15/04/2017 18:17

Balsojumu Arhīvs
Šodienas jubilāri:
Šodien nav jubilāru
Čats
Vajadzēs gan ielogoties lai čatotu.

26-11-2018 13:42
Paldies! Wink

26-11-2018 09:36
Daudz laimes dzimšanas dienā Princ_ Smile

04-03-2018 23:52
Paldies! Godam tika atzīmēts - pagājušo nakti līdz vienpadsmitiem šodien dienā pavadīju pie uztvērēja, "neatejot no kases". 73!

04-03-2018 10:35
Rolands Strautmalis - Sveicu!

26-11-2017 23:39
Paldies Wink

26-11-2017 21:43
princ_fm, apsveicu Tavā dienā! 73!

19-10-2017 12:50
Paldies! 73!

18-10-2017 18:34
Sveiciens vārda dienā, Roland! 73! Smile

10-05-2017 09:15
Yahoo - Visu to labāko Dzimenē, un lai pietiek laika arī sakaru lietām! Priekā! Pfft

22-04-2017 12:35
Paldies par salabošanu! Varu ņemt vērā... bet nevienam no konkrētajiem video NAV ierobežojumu rādīšanai Latvijā, tā kā Tava piezīme nav gluži vietā. 73!

View Thread
 Print Thread
Capital FM 101 MHz
Dexs
Kādreiz ir vispār bijis precendents Latvijā, kad NEPLP uzliek sodu par bitch, fuck utt. vārdu lietošanu dziesmās? Kaut kā neatminos.

ixilo
Brīdinajumi ir tikuši izteikti nevienai vien stacijai

Dexs
Manuprāt tas ir pilnīgs sviests. Ne jau dīdžeji saka tos vārdus - tā ir daļa no dziesmas/mākslas. Tās tukšās pauzes vai pīkšķi vai whatever ir daudz kaitinošāki nekā visi bitch utt. kopā ņemot. Liekas, ka NEPLP maz ko darīt un citas problēmas neeksistē.

marsinsh
Šodien ieslēdzu Capitalu Smile Kad 22.00 sāka skanēt coyote raidījums, iesmējām, re remiksētai dziesmai ir parādījies remikss Grin Un kur pasaule dodas ... Bet tā ceru ka kāds to tuci klausās Wink

marsinsh
Vai man vienīgam liekas ka 94.9 pēdējas dienas trūkst jaudas ... vizinoties pa Rīgu, nu diezgan bieži uzčarkst ... OK, varbūt pieradu jau pie 97,3, kur jaudas ir lielākas, bet agrāk liekas ka bij labāk ... mosh arī kļūdos ,

marsinsh
Eu kas jums ar Jelgavas raidītāju? Kaut kādas pārslodzes iet uz basiem !

Norm
Dexs wrote:

Kādreiz ir vispār bijis precendents Latvijā, kad NEPLP uzliek sodu par bitch, fuck utt. vārdu lietošanu dziesmās? Kaut kā neatminos.

Burzhujiem dziesmas cenzee. Piem. singlu diskos var redzeet ka ir speciaali UK versijas, protams, kam vajag.

marsinsh
Kaut kas vakar/šodien nav labi ar 94.9 ... Skaņa peld/tāda dīvaina ...

marsinsh
A nevar kaut vienu dienu stila ziņās iztikt bez tās *&^^%%kardašas? Neizturēju, slēdzu nost, nu I nax...

marsinsh
Chau Capital.
Kādu pusgadu nav rakstīts.
Jā biju pārgājis uz Tev, bet tad pa brīvdienām paslēgāju uz Capitalu.
Liels bij pārsteigums, ka pēdējās nedēļas ir jūtami uzlabojusies capitāla pleiliste. Ir pēc ilgiem laikiem parādījusies nautilus klassika.
Lūgums, VAIRĀK! To EHR top 40 gružkasti, ja gribēšu, atradīšu kaut vai 104,3. Biju jau pēdējā gada laikā guvis pārliecību, ka capitals ir tāda sūdīga EHR kopija ar mazu HDD un bezcerīgiem DJ (apsveicu ar Klintsona izmešanu ārā, sen bij laiks. Un tā meitene, kas gūst baudu lasot ziņas par atkritumiem kardašām, viņa neko citu/labāku uz šīs pasaules nav redzējusi?). Man kaut kur mētājās vecs bet ejošs HDD, mosh jums noziedot? Varēsiet vēl biku papildināt kolekciju...

marsinsh
Sveiki Capital.
Šorīt jau kuro reizi piefiksēju, ka jums ir parādījusies tieši tāda paša debīla mode, kā kādreiz bij 99.5 E+. Uzliekam dziesmu, paskan 30 sec (šorīt pirms 7.00 tā bij Linkin parka - castle of glass.). Sen nebiju dzirdējis, domāju oo labais, jāpagriež skaļāk ... AGA kā ta. Pēc ievada sekoja paziņojums, ka ir 7.00 un aiziet galviņa. Kāpēc tā ir jādara??? Nevarat tās 30 sec aizpildīt ar kaut ko citu??? Kas tā par, es atvainojos, ma*cību? Tas ir kā iedot kaut ko garšīgu pagaršot, un kad ķeries klāt, tavu šķīvi aiznes ...
Lūgums izlabot šo gļuku.

Yahoo
Manuprāt tās apaļās galviņas katru stundu var arī nebūt. It sevišķi tad kad nav dīdžeja ēterā kā vakaros un brīvdienās. Vismaz personīgi man neinteresē kad sākas apaļa stunda..

marsinsh
Vovo. Tā tiešām būtu labāk.

Rolands Strautmalis
Yahoo wrote:

Manuprāt tās apaļās galviņas katru stundu var arī nebūt. It sevišķi tad kad nav dīdžeja ēterā kā vakaros un brīvdienās. Vismaz personīgi man neinteresē kad sākas apaļa stunda..

Mēs, pat tie, kas kādā virzienā domā vienādi, tomēr esam tik dažādi! Super!

Man savukārt stundu maiņa ir viens no svarīgākajiem iespējamās identifikācijas brīžiem, uztverot tālu staciju... Toties man ir mazāk svarīgi, kas tieši, piemēram, šobrīd skan Capital FM ēterā, Skonto ēterā vai MIX FM ēterā. Manis pēc kaut vai viena un tā pati līgo dziesma. Konstatēšu faktu un došos uz nākamo frekvenci, abstrahējoties no savas muzikālās gaumes.

73!

Yahoo
Tas gan Roland Smile

ixilo
marsinsh tavs sarkasms ir uzklausits

marsinsh
Juhuu Smile Tas priecē Smile A tā vāries, nevāries, visiem kaut kā pofig...

marsinsh
94.6 šodien raustījās streams ...

ixilo
raustas vel joprojam ??

marsinsh
Pats neesmu Liepājā. Būs jājautā kādām, kas tur ir ...

Jump to Forum:
Jaunākie komentāri
· Pareizi ir, ka sodu ...
· Nja, 500eiri par max...
· Tas "pakalpojums" iz...
· Cik man stāstīja eso...
· Pārāk maz info lai e...
· Nu prats raidit ,ja ...
· Tad nu gan loms :)
· Star FM visā pilsētā...
· Pateicoties torņa at...
· Šī ir otra (pirmā vi...