September 22 2020 21:22:56
Saules Aktivitāte
Saules Aktivitāte
Draugi
People.lv Near-Space Program
Latvijas radiostaciju ceļvedis
Legacy SAT - Ieskats satelītu televizijas vēsturē
IBM Kolekcija - Projekts kurā tiek tīrīta un restaurēta IBM ražotāja tehnika.
Aktuāls Jautājums
Vai Covid-19 karantīnas laikā ir mainijušies jūsu radio klausīšanās paradumi?

Jā, klausos radio biežāk

Jā, vispār vairs neklausos

Nē, viss kā agrāk

Kas ir Covid-19 un kas ir radio?

Šodienas jubilāri:
Šodienas jubilāri Ionblaster
Čats
Vajadzēs gan ielogoties lai čatotu.

26-11-2018 13:42
Paldies! Wink

26-11-2018 09:36
Daudz laimes dzimšanas dienā Princ_ Smile

04-03-2018 23:52
Paldies! Godam tika atzīmēts - pagājušo nakti līdz vienpadsmitiem šodien dienā pavadīju pie uztvērēja, "neatejot no kases". 73!

04-03-2018 10:35
Rolands Strautmalis - Sveicu!

26-11-2017 23:39
Paldies Wink

26-11-2017 21:43
princ_fm, apsveicu Tavā dienā! 73!

19-10-2017 12:50
Paldies! 73!

18-10-2017 18:34
Sveiciens vārda dienā, Roland! 73! Smile

10-05-2017 09:15
Yahoo - Visu to labāko Dzimenē, un lai pietiek laika arī sakaru lietām! Priekā! Pfft

22-04-2017 12:35
Paldies par salabošanu! Varu ņemt vērā... bet nevienam no konkrētajiem video NAV ierobežojumu rādīšanai Latvijā, tā kā Tava piezīme nav gluži vietā. 73!

Tags - Apraides atļaujas
All Tags
NEPLP atkārtoti izsludina konkursu televīzijas programmas izplatīšanai bezmaksas zemes apraidē
Konkursa mērķis ir nodot komerciālajam elektroniskajam plašsaziņas līdzeklim tiesības izplatīt televīzijas programmu brīvajā vietā bezmaksas zemes apraidē visā Latvijas teritorijā 2020. un 2021.gadā, lai nodrošinātu sabiedrības demokrātiskās, sociālās un kultūras vajadzības un sekmētu kvalitatīva un daudzveidīga satura veidošanu, saglabāšanu un pieejamību.
NEPLP izsludina konkursus radio programmu raidīšanai brīvajās frekvencēs Saldū un Gulbenē
Nacionālā elektronisko plašsaziņas līdzekļu padome (NEPLP) 3.septembra sēdē pieņēma lēmumu izsludināt konkursu uz brīvajām radio frekvencēm Saldū 97,2 MHz frekvencē un Gulbenē 95,6 MHz frekvencē. Konkursi izsludināti par apraides tiesību piešķiršanu radio programmu veidošanai vai esošu radio programmu apraides aptveršanas zonas palielināšanai.
NEPLP izsludina konkursus radio programmu raidīšanai brīvajās frekvencēs Dagdā un Talsos.
Nacionālā elektronisko plašsaziņas līdzekļu padome (NEPLP) 6.augusta sēdē pieņēma lēmumu izsludināt konkursu uz brīvajām radio frekvencēm Dagdā 99,1 MHz frekvencē un Talsos 98,7 MHz frekvencē. Konkursi izsludināti par apraides tiesību piešķiršanu radio programmu veidošanai vai esošu radio programmu apraides aptveršanas zonas palielināšanai.
Maza rādiusa FM apraide.
Informācija pasākumu organizētājiem VAS „Elektroniskie sakari” (turpmāk – VAS ES) informē, ka saskaņā ar Elektronisko sakaru likuma (http://likumi.lv/doc.php?id=96611) 50. pantu radiofrekvenču spektru radioiekārtu darbībai atļauts izmantot pēc radiofrekvences piešķīruma lietošanas atļaujas saņemšanas VAS ES, vai saskaņā ar koplietojamo radiofrekvenču piešķīruma lietošanas atļauju.
Anulē 'Best4sport' apraides atļaujas.
Nacionālā elektronisko plašsaziņas līdzekļu padome ir nolēmusi anulēt SIA "Best4sport" Latvijā izsniegtās apraides atļaujas, liecina padomes paziņojums.
Par SIA "All Media Latvia" apraides atļaujām
Par SIA "All Media Latvia" apraides atļaujām.
Atgādinām par apraides uzraudzības valsts nodevas samaksu
Elektroniskiem plašsaziņas līdzekļiem, kuriem ir izsniegtas apraides atļaujas komerciālās nacionālās televīzijas programmas apraidei vai komerciālās pārrobežu televīzijas programmas apraidei, ir jāmaksā valsts nodeva 5691,48 euro apmērā par apraides tiesību īstenošanas uzraudzību 2020.gadā. Valsts nodevas samaksa jāveic no 2020.gada 10.janvāra līdz 31.janvārim.
Noslēdzies konkurss par radio apraides tiesībām Saldū
Noslēdzies Nacionālās elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomes (NEPLP) izsludinātais konkurss par apraides tiesību piešķiršana radio programmas veidošanai vai apraides aptveršanas zonas palielināšanai Saldū 107,9 MHz frekvencē.
NEPLP izsludina konkursu “Par komerciālo elektronisko plašsaziņas līdzekļu tiesībām izplatīt televīzijas programmas zemes apraidē ciparu formātā neaizsargāta jeb nekodēta pakalpojuma veidā (bez maksas
Konkursa mērķis ir nodot komerciālajiem elektroniskajiem plašsaziņas līdzekļiem tiesības izplatīt televīzijas programmas brīvajās vietās bezmaksas zemes apraidē visā Latvijas teritorijā 2020. un 2021.gadā, lai nodrošinātu sabiedrības demokrātiskās, sociālās un kultūras vajadzības un sekmētu kvalitatīva un daudzveidīga satura veidošanu, saglabāšanu un pieejamību.
NEPLP neprognozē, cik ilgi lems par jaunu apraides atļauju "All Media Baltics".
Nacionālā elektronisko plašsaziņas līdzekļu padome (NEPLP) vērtēs mediju grupas "All Media Baltics" lūgumu izsniegt kompānijai jaunas apraides atļaujas, taču pagaidām neprognozē, cik ilgā laikā lēmums varētu tikt pieņemts, ceturtdien intervijā Latvijas Radio pauda padomes priekšsēdētājas vietnieks Ivars Āboliņš.
NEPLP pieļauj sodus jau decembrī iecerētajā pārejā no LNT uz jaunu TV kanālu
Nacionālās elektronisko plašsaziņas līdzekļu padome (NEPLP) otrdien, 12.novembrī, saņēma koncerna “All Media Baltics” iesniegumu par iecerētajām izmaiņām LNT kanāla darbībā, taču padomes pārstāvis Ivars Āboliņš skaidroja, ka šādas izmaiņas nemaz nav iespējamas, tā vietā būtu jāsaņem jauna apraides atļauja.
Saņemti divi pieteikumi konkursā par radio programmas veidošanu vai apraides aptveršanas zonas palielināšanu Saldū 107,9 MHz frekvencē
Nacionālā elektronisko plašsaziņas līdzekļu padome (NEPLP) 30.septembra sēdē atvēra divus pieteikumus, kas iesniegti konkursā “Apraides tiesību piešķiršana radio programmas veidošanai vai apraides aptveršanas zonas palielināšanai Saldū 107,9MHz frekvencē”. Pieteikumus iesniegušas AS “Radio SWH” un SIA “QBS”.
NEPLP izsludina konkursu par radio programmas veidošanu vai apraides aptveršanas zonas palielināšanu Saldū 107,9 MHz frekvencē
Nacionālā elektronisko plašsaziņas līdzekļu padome (NEPLP) 5.septembra sēdē pieņēma lēmumu izsludināt konkursu par apraides tiesību piešķiršanu radio programmas veidošanai vai apraides aptveršanas zonas palielināšanai Saldū 107,9 MHz frekvencē.
Izsludina konkursus par radio programmu veidošanu vai apraides aptveršanas zonas palielināšanu Gulbenē 95,6 MHz un Rūjienā 99,3 MHz frekvencē
Nacionālā elektronisko plašsaziņas līdzekļu padome (NEPLP) 8.augusta sēdē pieņēma lēmumu izsludināt divus konkursus par apraides tiesību piešķiršanu radio programmas veidošanai vai apraides aptveršanas zonas palielināšanai Gulbenē 95,6 MHz frekvencē un Rūjienā 99,3 MHz frekvencē.
Noslēgušies konkursi par radio apraides tiesībām Cēsīs un Jēkabpilī.
Noslēgušies Nacionālās elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomes (NEPLP) divi izsludinātie konkursi par apraides tiesību piešķiršanu radio programmas veidošanai vai apraides aptveršanas zonas palielināšanai Cēsīs 106,0 MHz frekvencē un Jēkabpilī 93,4 MHz frekvencē.
NEPLP izsludina apraides konkursus par radio apraides tiesībām Cēsīs un Jēkabpilī
Nacionālā elektronisko plašsaziņas līdzekļu padome (NEPLP) 16.maija sēdē pieņēma lēmumu izsludināt divus konkursus par apraides tiesību piešķiršanu radio programmas veidošanai vai apraides aptveršanas zonas palielināšanai Cēsīs 106,0 MHz frekvencē un Jēkabpilī 93,4 MHz frekvencē.
Atgādinām par apraides uzraudzības valsts nodevas samaksu
Elektroniskiem plašsaziņas līdzekļiem, kuriem ir izsniegtas apraides atļaujas komerciālās nacionālās televīzijas programmas apraidei vai komerciālās pārrobežu televīzijas programmas apraidei, ir jāmaksā valsts nodeva 5691,48 euro apmērā par apraides tiesību īstenošanas uzraudzību 2019.gadā. Valsts nodevas samaksa jāveic no 2019.gada 10.janvāra līdz 31.janvārim.
Informācija par NEPLP sēdi 13.decembrī
Izskata recenziju par pāvesta vizīti Latvijā NEPLP sēdē piedaloties VSIA “Latvijas Televīzija” (LTV) un VSIA “Latvijas Radio” (LR) tika uzklausīta žurnālista Imanta Liepiņa sagatavotā recenzija par pāvesta Franciska vizītes Latvijā atspoguļošanu. Recenzents Imants Liepiņš atzīmēja, ka translācijas nodrošinātas augstā kvalitātē, uzsverot attēla un skaņas kvalitātes līmeni un izceļot translāciju režisoru un tehnisko darbinieku augsto profesionalitātes līmeni. Sabiedriskajiem medijiem izdevās sagatavot programmu, kas spēja ieinteresēt un noturēt skatītāju uzmanību visas dienas garumā. Recenzents izcēla veiksmīgo LR Latgales studijas iesaisti translāciju nodrošināšanā, kā arī LR Klasikas programmā veidoto raidījumu par sakrālās mūzikas vēsturi. LTV pārstāvji norādīja, ka pāvesta vizītes dienā LTV bija skatītākā televīzijas programma Latvijā, kas norāda, ka Latvijas sabiedrībai šis bija svarīgs notikums. LR savukārt uzsvēra, ka šāda mēroga notikums sabiedrisko mediju dienaskārtībā netiek pieredzēts katru gadu, tādēļ translāciju nodrošināšana bijusi liels profesionāls izaicinājums. Kā norādīja sabiedrisko mediju pārstāvji, lai nākotnē efektīvāk varētu plānot programmas piedāvājumu liela mēroga pasākumu atspoguļošanā, būtu nepieciešama ātrāka finanšu līdzekļu pieejamības nodrošināšana. Norādot uz problēmām, kas apgrūtināja translāciju veidošanu, sabiedrisko mediju pārstāvji akcentēja novirzes plānotajos laika grafikos un ciešāku sadarbību pasākuma koordinēšanā.
Informācija par NEPLP sēdi 26.novembrī
Apstiprina revīzijas komisiju ziņojumus NEPLP apstiprināja revīzijas komisijas ziņojumu par SIA “Vidzemes televīzija” (programma Re:TV) sabiedriskā pasūtījuma izpildi šī gada oktobrī. 2018.gada oktobrī SIA “Vidzemes televīzija” sagatavoja četrus raidījumus “Nedēļa Latvijā”, astoņus raidījumus ciklā “Latvijas stāsti. Personības” un divus raidījumus ciklā “100 recepšu Latvijas simtgadei”.
NEPLP vērš elektronisko plašsaziņas līdzekļu uzmanību!
2018.gada 12.jūlijā stājās spēka Elektronisko plašsaziņas līdzekļu likuma grozījumi, paredzot visiem elektroniskajiem plašsaziņas līdzekļiem, kuriem ir izsniegta apraides atļauja vai retranslācijas atļauja, vai kuri sniedz pakalpojumus pēc pieprasījuma iesniegt Padomē ziņas par patieso labuma guvēju līdz 2018.gada 31.decembrim.
Informācija par NEPLP sēdi 14.novembrī
Anulē retranslācijas atļauju Sakarā ar SIA “EDAN” saimnieciskās darbības apturēšanu, NEPLP pieņēma lēmumu anulēt elektroniskajam plašsaziņas līdzeklim izsniegto retranslācijas atļauju Nr.RR-40 no šī gada 14.novembra.
Informācija par NEPLP sēdi 29.oktobrī
Izsniedz apraides atļaujas NEPLP sēdē pieņēma lēmumu izsniegt pārrobežu apraides atļaujas elektroniskajam plašsaziņas līdzeklim SIA „MSC Media“ izklaidējošu televīzijas programmu “UKRAINE 1“, ”UKRAINE 2“, “NLO TV 1” un “NLO TV 2” raidīšanai. Minētās programmas gan pagaidām nebūs pieejamas skatītājiem Latvijā.
Informācija par NEPLP sēdi 11.oktobrī
Anulē apraides atļaujas, piešķir valsts atbalstu de minimis procedūras ietvaros, pievieno jaunu programmu retranslējamo programmu sarakstam 11.oktobra sēdē NEPLP nolēma anulēt elektroniskajiem plašsaziņas līdzekļiem SIA “SEA TV” (televīzijas programma “SEA TV”), SIA “STAR TV Group” (televīzijas programma “Star Family”), SIA “TOP Film TV” (televīzijas programma “TopFilm TV”), SIA “NOVINI – TV” (televīzijas programmu “espreso tv”) un SIA “Cold Office BBS Limited” (televīzijas programmas “K1”, “K2” un “K1 HD”) izsniegtās komerciālās pārrobežu televīzijas programmas apraides atļaujas. Apraides atļaujas anulētas, jo elektroniskie plašsaziņas līdzekļi nav veikuši Ministru kabineta noteikumos noteiktās valsts nodevas par apraides tiesību īstenošanas uzraudzību apmaksu. Apraides atļaujas anulētas ar 2018.gada 11.oktobri.
Paziņojums par SIA "KTV Universs" retranslācijas atļaujas NR.RR-38 aunulēšanu.
Nacionālā elektronisko plašsaziņas līdzekļu padome paziņo, ka, pamatojoties uz elektroniskā plašsaziņas līdzekļa SIA “KTV Universs”
Informācija par NEPLP sēdi 20.septembrī.
Nacionālā elektronisko plašsaziņas līdzekļu padome (NEPLP) 20. septembra sēdē apstiprināja konkursa nolikumu un izsludināja konkursu par sabiedriskā pasūtījuma daļas nodošanu komerciālajam elektroniskajam plašsaziņas līdzeklim, kas veido televīzijas programmas bezmaksas zemes apraidē.
Informācija par NEPLP 2018.gada 12.septembra sēdi
12.septembra sēdē NEPLP uzklausīja SIA “MSC Media” pārstāvjus saistībā ar pārrobežu apraides atļauju izsniegšanu četrām izklaides satura komerciālajām televīzijas programmām. Sēdes laikā uzņēmuma pārstāvji iepazīstināja NEPLP ar programmu koncepciju un informēja par attīstības plāniem. NEPLP izvērtēs iesniegtos dokumentus un drīzumā lems par apraides atļauju izsniegšanu.
Radio SWH Rock uzvar konkursā par apraides zonas palielināšanu Gulbenē FM 98,6 MHz.
Nacionālā elektronisko plašsaziņas līdzekļu padome ar 2018.gada 30.augusta lēmumu Nr.135 par uzvarētāju konkursā “Apraides tiesību piešķiršana radio apraides aptveršanas zonas palielināšanai Gulbenē 98,6 MHz frekvencē” atzina AS “Radio SWH” ar radio programmu “Radio SWH Rock”.
zbeidz bez rezultātiem konkursu par radio apraides zonas palielināšanu Rucavā FM 98,6MHz.
Nacionālā elektronisko plašsaziņas līdzekļu padome ar 2018.gada 30.augusta lēmumu Nr.134 nolēma konkursu “Apraides tiesību piešķiršana radio apraides aptveršanas zonas palielināšanai Rucavā 98,6 MHz frekvencē” izbeigt bez rezultātiem, jo konkursā nebija pieteicies neviens pretendents.
Informācija par NEPLP 30.augusta sēdi.
NEPLP šī gada pavasarī nosūtīja paziņojumu Eiropas Komisijai, Zviedrijas Preses un audiovizuālo mediju pakalpojumu regulatoram un televīzijas programmas “Rossija RTR” pārstāvjiem NCP “RUSMEDIACOM”, lai informētu par konstatētajiem naida runas gadījumiem Zviedrijas jurisdikcijā esošās televīzijas programmas “Rossija RTR” saturā un iespējamajām sankcijām atkārtota pārkāpuma gadījumā, atbilstoši kārtībai ko nosaka Audiovizuālo mediju pakalpojumu direktīva.
Paziņojums par SIA “Content hub” izsniegtās apraides atļaujas Nr.AA-122/1 anulēšanu
Nacionālā elektronisko plašsaziņas līdzekļu padome (turpmāk – Padome) paziņo, ka, pamatojoties uz elektroniskā plašsaziņas līdzekļa SIA “Content hub” 25.07.2018. iesniegumu un 23.08.2018. Padomes lēmumu Nr.132, sākot ar 24.08.2018. tiek anulēta elektroniskajam plašsaziņas līdzeklim SIA “Content hub” izsniegtā apraides atļauja Nr.AA-122/1, kas izsniegta programmas “TRICK” apraidei.
Informācija par NEPLP 2018.gada 23.augusta sēdi
Nacionālā elektronisko plašsaziņas līdzekļu padome (NEPLP) 23.augusta sēdē izskatīja un pieņēma lēmumus ar nozari saistītos jautājumos.
Paziņojums par SIA “TV-21R” izsniegtās apraides atļaujas Nr.AA-108/1 anulēšanu.
Nacionālā elektronisko plašsaziņas līdzekļu padome (turpmāk – Padome) paziņo, ka, pamatojoties uz 26.07.2018. Padomes lēmumu Nr.118...
Informācija par NEPLP 26.jūlija sēdi
Nacionālā elektronisko plašsaziņas līdzekļu padome (NEPLP) 26. jūlija sēdē debatēja un pieņēma lēmumus saistībā ar vairākiem nozares jautājumiem.
Informācija par NEPLP 12.jūlija sēdi.
NEPLP 12.jūlija sēdē atvēra pieteikumus diviem konkursiem, ko NEPLP organizē sabiedriskā pasūtījuma ietvaros. Konkursā par televīzijas raidījumu veidošanu latviešu valodā Latgales reģionālajos un vietējos elektroniskajos plašsaziņas līdzekļos saņemts viens pieteikums no SIA “Dautkom TV”, savukārt konkursā par televīzijas un/vai radio sižetu un/vai raidījumu veidošanu par diasporas tematiku, kuru NEPLP organizē sadarbībā ar Latvijas Republikas Ārlietu ministriju, saņemts viens pieteikums no AS “Radio SWH”.
Informācija par NEPLP 2018.gada 28.jūnija sēdi.
Nacionālā elektronisko plašsaziņas līdzekļu padome (NEPLP) 28.jūnija sēdē izskatīja administratīvā pārkāpuma lietu, kas saistīta ar pārkāpumiem par sponsoru norāžu izvietošanu televīzijas raidījumā “Sporta studija”. NEPLP pieņēma lēmumu VSIA “Latvijas Televīzija” (LTV) izteikt aizrādījumu par izdarīto pārkāpumu.
Informācija par NEPLP 2018.gada 14.jūnija sēdi.
Nacionālā elektronisko plašsaziņas līdzekļu padome (NEPLP) 14.jūnijā sēdē lēma par izsludināto konkursu rezultātiem, kā arī apsprieda citus jautājumus, kas saistīti ar elektronisko plašsaziņas līdzekļu nozari.
Informācija par NELP sēdi 14.maijā
NEPLP 14.maijā sēdē apstiprināja vairākus grozījumus elektroniskā plašsaziņas līdzekļa SIA “M.L. Grupa” apraides atļaujā, tai skaitā nomainot elektroniskā plašsaziņas līdzekļa nosaukumu uz SIA “Zemgales Reģionālā televīzija” un programmas nosaukumu uz Zemgales TV.
Informācija par NEPLP 2018.gada 3.maija sēdi
Kā jau iepriekš ziņots, š.g. 19.aprīļa Nacionālās elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomes (turpmāk – NEPLP) sēdē divu konkursu ietvaros netika apgūts viss konkursiem paredzētais finansējums, tādēļ NEPLP izsludināja divus jaunus konkursus.
Informācija par NEPLP 2018.gada 19.aprīļa sēdi
Nacionālā elektronisko plašsaziņas līdzekļu padome (NEPLP) 19.aprīļa sēdē apstiprināja iepriekš izsludināto konkursu rezultātus.
Izsludina konkursu par radio programmas veidošanu Liepājā 94,6 MHz frekvencē
NEPLP pieņēma lēmumu izsludināt konkursu par apraides tiesību piešķiršanu komerciālas vai nekomerciālas radio programmas veidošanai jauniešu auditorijai Liepājā 94,6 MHz frekvencē latviešu valodā. Pretendentiem pieteikumi NEPLP jāiesniedz līdz šā gada 2.maijam (ieskaitot), to izvērtēšanu NEPLP veiks līdz 14.jūnijam.
Informācija par NEPLP 5. aprīļa sēdi
Nacionālā elektronisko plašsaziņas līdzekļu padome (NEPLP) 5.aprīļa sēdē izskatīja SIA “Media 360” reklāmas pārkāpuma lietu un nolēma piemērot administratīvo sodu 1000 euro apmērā. Pārkāpuma būtība – SIA “Media 360” veidotajā televīzijas programmā 360TV, raidījumā “Hattrick” tika atspoguļota azartspēļu reklāma, kas saskaņā ar Azartspēļu un izložu likumu un Elektronisko plašsaziņas līdzekļu likumu, Latvijas Republikā reģistrētu televīzijas programmu saturā ir aizliegta.
Informācija par NEPLP 29. marta sēdi
Nacionālās elektronisko plašsaziņas līdzekļu padome (NEPLP) 29. marta sēdē apstiprināja grozījumus apraides atļaujās, kas izsniegtas elektroniskajiem plašsaziņas līdzekļiem SIA “Solergo” un SIA “Radio Enterprise”, kā arī izsniedza apraides atļaujas SIA “BEST4SPORT” televīzijas programmām “BEST4SPORT TV-2” un “BEST4SPORT TV-EXTRA”.
Informācija par NEPLP sēdi 8.martā
Nacionālā elektronisko plašsaziņu līdzekļu padome (NEPLP) 8.marta sēdē apstiprināja grozījumus divos nolikumos - nolikumā par sabiedriskā pasūtījuma daļas, kuru pilda sabiedriskie elektroniskie plašsaziņas līdzekļi, finansējuma izlietojuma principiem un Sabiedrisko un komerciālo elektronisko plašsaziņas līdzekļu revīzijas komisiju nolikumā.
Par SIA "Skaņas atbalss" apraides atļaujas Nr.AA-113/1 anulēšanu
Nacionālā elektronisko plašsaziņas līdzekļu padome paziņo, ka ar Padomes 2018.gada 22.februāra lēmumu Nr.21 ir anulēta SIA “Skaņas atbalss” vietējās komerciālās televīzijas programmas apraides atļauja Nr.AA-113/1, līdz ar ko ir izbeigta SIA “Skaņas atbalss” kā elektroniskā plašsaziņas līdzekļa darbība.
Izsludina konkursu radio programmas veidošanai vidējos viļņos Rīgā
NEPLP izsludināja konkursu par apraides tiesību piešķiršanu vietējās radio programmas veidošanai vidējos viļņos Rīgā. Konkursā pretendenti sacenšas par iespēju raidīt vidējos viļņos Rīgā 1602 kHz frekvencē, aptveršanas zona ir paredzēta Rīga un līdz 20 km no raidošās vietas, raidlaikam jābūt 24 stundas diennaktī, nodrošinot informatīvu vai informatīvi muzikālu saturu latviešu valodā vai kādā no svešvalodām. Konkursa pieteikuma iesniegšanas termiņš ir līdz 2018.gada 2.februārim, dalības maksa konkursā ir 1067 eiro. Pretendentam jāsagatavo konkursa pieteikums latviešu valodā, iesniedzot dokumentus, ko paredz konkursa nolikums. Uzvara konkursā tiek piešķirta tikai vienam dalībniekam, NEPLP ir tiesīga nepiešķirt uzvaru nevienam konkursa dalībniekam.
Informācija par NEPLP 28.decembra sēdi
NEPLP izsludināja konkursu par apraides tiesību piešķiršanu vietējās radio programmas veidošanai vidējos viļņos Rīgā. Konkursā pretendenti sacenšas par iespēju raidīt vidējos viļņos Rīgā 1602 kHz frekvencē, aptveršanas zona ir paredzēta Rīga un līdz 20 km no raidošās vietas, raidlaikam jābūt 24 stundas diennaktī, nodrošinot informatīvu vai informatīvi muzikālu saturu latviešu valodā vai kādā no svešvalodām. Konkursa pieteikuma iesniegšanas termiņš ir līdz 2018.gada 2.februārim, dalības maksa konkursā ir 1067 eiro. Pretendentam jāsagatavo konkursa pieteikums latviešu valodā, iesniedzot dokumentus, ko paredz konkursa nolikums. Uzvara konkursā tiek piešķirta tikai vienam dalībniekam, NEPLP ir tiesīga nepiešķirt uzvaru nevienam konkursa dalībniekam.
Informācija par NEPLP sēdi 7.decembrī
Konkursam par novadu televīzijas ziņu veidošanu televīzijā 2018.gadā ir iesniegts viens pieteikums, iesniedzējs – SIA “Valmieras TV”. NEPLP secināja, ka ir iesniegti visi nepieciešamie dokumenti, kas tiks detalizēti izvērtēti, un 15.decembra sēdē, klātesot VSIA “Latvijas Televīzija” pārstāvjiem, tiks uzklausīts pretendenta piedāvājums klātienē, kā arī tiks pieņemts lēmums par konkursa rezultātiem. Konkursa mērķis ir ziņu sižetu sagatavošana no Latvijas novadiem sabiedriskā pasūtījuma īstenošanai LTV un nacionālajās komerciālajās televīzijās, kas nodrošina bezmaksas televīzijas programmu izplatīšanu ar zemes raidītājiem. Izsludinot konkursu, NEPLP vēlas veicināt informācijas pieejamību par Latvijas reģionos notiekošajiem procesiem, tādejādi stiprinot Latvijas informācijas telpu. Novadu ziņu sižetiem jāaptver informācija par 110 Latvijas novadiem, republikas nozīmes pilsētām, neskaitot Rīgu, un Latvijas diasporas aktualitātēm, tostarp jāveicina latgaliešu valodas lietošana Latgalē tapušajos sižetos. Konkursa finansējums ir 244 259 eiro.
Informācija par NEPLP sēdi 30.novembrī
NEPLP izvērtēja rezultātus kopš 2016.gada novembra notikušajiem ciparu skaņas zemes apraides DAB+ standartā testiem LR apraidē Rīgas reģionā, ko veica VAS “Latvijas Valsts Radio un televīzijas centrs” un lēma neturpināt šo testēšanu, kā arī neatbalstīt ciparu skaņas zemes apraides DAB+ standartā ieviešanu Latvijā līdz 2022.gada 31.decembrim, ņemot vērā vairākus aspektus, tostarp konkrētā apraides standarta efektivitāti ilgtermiņā, sabiedrības ieguvumus iepretī šī standarta ieviešanas izmaksām, kā arī potenciālo ietekmi uz Latvijas raidorganizācijām un reklāmas tirgu.
Informācija par NEPLP 16.novembra sēdi
Nacionālā elektronisko plašsaziņas līdzekļu padome (NEPLP) 16.novembra sēdē izvērtēja sabiedriskā pasūtījuma daļas izpildi 2017.gada oktobrī, ko īstenojuši komerciālie elektroniskie plašsaziņas līdzekļi AS “TV Latvija”, SIA “4.vara” un SIA “Vidzemes televīzija” un secināja, ka sabiedriskais pasūtījums ir izpildīts. Atsevišķi tika uzklausīts recenzentes Aijas Dulevskas vērtējums par SIA “Vidzemes televīzija” raidījumu veidošanu sabiedriskā pasūtījuma ietvaros 2017.gada trešajā ceturksnī, kā arī tika diskutēts par turpmāku reģionālo televīziju un VSIA “Latvijas Televīzija” (LTV) sadarbību novadu ziņu veidošanā.
Informācija par NEPLP sēdi 14. septembrī
Izskatīts LR revīzijas ziņojums Nacionālā elektronisko plašsaziņas līdzekļu padome (NEPLP) 14. septembra sēdē apstiprināja VSIA "Latvijas Radio" (LR) revīzijas komisijas ziņojumu par darbību pirmajā pusgadā.
Informācija par NEPLP sēdi 29.jūnijā
Nacionālā elektronisko plašsaziņas līdzekļu padome (NEPLP) 29.jūnija sēdē lēma par finansiāla atbalsta pieprasīšanu no Valsts budžeta līdzekļiem neparedzētiem gadījumiem Vimbldonas tenisa turnīra tiešraides nodrošināšanai, uzklausīja pretendentu konkursam par multimediālās mūsdienu latviešu aktuālās populārās mūzikas platformas izveidošanu 2017.gadā, lēma par grozījumu apstiprināšanu SIA “Media 360” izsniegtajā apraides atļaujā, kā arī izvērtēja sabiedriskā pasūtījuma kvalitāti Latgales medijos.
Informācija par NEPLP sēdi 15.jūnijā.
Nacionālā elektronisko plašsaziņas līdzekļu padome (NEPLP) 15.jūnija sēdē izvērtēja pieteikumus konkursam par televīzijas sižetu un raidījumu veidošanu par diasporas un remigrācijas tematiku. Par piemērotāko pretendentu atbilstoši konkursa nolikumam un saņemtajam punktu skaitam tika atzīts “IMLO Lat-Ireland Ltd” veidotais diasporas medijs “Piektais novads”.
Informācija par NEPLP sēdi 15.jūnijā
Noslēdzies konkurss TV raidījumu veidošanai par diasporas un remigrācijas tematiku Nacionālā elektronisko plašsaziņas līdzekļu padome (NEPLP) 15.jūnija sēdē izvērtēja pieteikumus konkursam par televīzijas sižetu un raidījumu veidošanu par diasporas un remigrācijas tematiku. Par piemērotāko pretendentu atbilstoši konkursa nolikumam un saņemtajam punktu skaitam tika atzīts “IMLO Lat-Ireland Ltd” veidotais diasporas medijs “Piektais novads”, kas šajā konkursā uzvarēja arī pērn. Televīzijas ikmēneša žurnāls “Piektais novads” piedāvā sagatavot piecus 26 minūšu garus raidījumus, kas sastāv no 2- 3 sižetiem par aktualitātēm diasporā, kā arī viedokļiem par svarīgiem jautājumiem diasporas dzīvē, tostarp remigrāciju. Apstiprinot konkursa uzvarētāju, NEPLP rekomendē “IMLO Lat-Ireland Ltd” pilnveidot un uzlabot auditorijas sasniedzamību. Raidījums tiek veidots ar Ārlietu ministrijas atbalstu, tā veidošanai piešķirti 23 tūkstoši eiro.
Informācija par NEPLP sēdi 1. jūnijā
Apstiprina sabiedriskā pasūtījuma izpildi aprīlī NEPLP apstiprināja elektroniskā plašsaziņas līdzekļa AS “4.vara” (programma „Sportacentrs.com TV“) sabiedriskā pasūtījuma daļas izpildi šā gada aprīlī. Saskaņā ar iesniegto tāmi un darbu nodošanas - pieņemšanas aktu aprīlī realizētie darbi tiks kompensēti 33 110 eiro apmērā.
Informācija par NEPLP sēdi 25. maijā
Nacionālā elektronisko plašsaziņas līdzekļu padome (NEPLP) 25. maija sēdē uzklausīja VAS “Latvijas Valsts radio un televīzijas centrs” pārstāvjus par zemes ciparu skaņas (DAB+) apraides testu Latvijā, esošās radio apraides uzlabošanu un nepieciešamo finansējums, kā arī par zemes ciparu televīzijas bezmaksas programmu izplatīšanas tīkla paplašināšanu.
Informācija par NEPLP sēdi 25. maijā
Nacionālā elektronisko plašsaziņas līdzekļu padome (NEPLP) 25. maija sēdē uzklausīja VAS “Latvijas Valsts radio un televīzijas centrs” pārstāvjus par zemes ciparu skaņas (DAB+) apraides testu Latvijā, esošās radio apraides uzlabošanu un nepieciešamo finansējums, kā arī par zemes ciparu televīzijas bezmaksas programmu izplatīšanas tīkla paplašināšanu.
Informācija par NEPLP 27. aprīļa sēdi
Piešķir īstermiņa mazjaudas radio frekvenci Nacionālā elektronisko plašsaziņas līdzekļu padome (NEPLP) 27. aprīļa sēdē pieņēma lēmumu atļaut izmantot īstermiņa mazjaudas frekvenci elektroniskajam plašsaziņas līdzeklim AS "Radio SWH" laika posmā no 2017. gada 13.-17. jūlijam ar mērķi veidot lokālu radio programmu "Positivus" festivāla apmeklētājiem.
Radio SWH Rock iegūst radio frekvences Valmierā un Bauskā
Nacionālā elektronisko plašsaziņas līdzekļu padome (NEPLP) 13. aprīļa sēdē atzina Radio SWH Rock (AS "SWH Radio") par uzvarētāju konkursos par apraides tiesību piešķiršanu radio programmas veidošanai Bauskā 98,8 MHz frekvencē un Valmierā 98,8 MHz frekvencē.
Izsludina divus konkursus par priekšvēlēšanu TV raidījumu veidošanu
Nacionālā elektronisko plašsaziņas līdzekļu padome (NEPLP) 23. marta sēdē izsludināja konkursu par priekšvēlēšanu raidījumu veidošanu 2017. gadā nacionālajos komerciālajos elektroniskajos plašsaziņas līdzekļos, kas raida TV programmas. Konkursa mērķis ir TV priekšvēlēšanu raidījumu veidošana un pārraidīšana, lai atspoguļotu pašvaldību vēlēšanu norisi Latvijas Republikas pilsētās (Rīga, Daugavpils, Jēkabpils, Jelgava, Jūrmala, Liepāja, Rēzekne, Valmiera, Ventspils). Konkursa finansējums ir 65 tūkstoši eiro, to paredzēts sadalīt divās daļās – priekšvēlēšanu raidījumu veidošanai Rīgā un priekšvēlēšanu raidījumu veidošanai citās Latvijas pilsētās. Konkursā var pieteikties nacionālie komerciālie mediji, kas raida TV programmas. Konkursa pretendentiem pieteikumi jāiesniedz līdz šā gada 25. aprīlim.
Informācija par NEPLP sēdi 23. februārī.
Uzdod LR iesniegt papildu dokumentus revīzijas komisijas ziņojuma apstiprināšanai Nacionālā elektronisko plašsaziņas līdzekļu padome (NEPLP) 23. februāra sēdē iepazinās ar VSIA „Latvijas Radio“ (LR) revīzijas komisijas ziņojumu par LR finansiālajiem rādītājiem, saimniecisko darbību un sabiedriskā pasūtījuma izpildi. Ziņojuma apstiprināšanai LR revīzijas komisijai ir nepieciešama papildu informācija.
Informācija par NEPLP sēdi 31. janvārī
Veic izmaiņas apraides un retranslācijas atļaujās Nacionālā elektronisko plašsaziņas līdzekļu padome (NEPLP) 31. janvāra sēdē pieņēma lēmumu apvienot SIA "Solergo" un SIA "Radio Capital FM Liepāja" izsniegtās apraides atļaujas vienotā tīklā un anulēja SIA "Radio Capital FM Liepāja" izsniegto apraides atļauju (uzņēmums ir veicis reorganizāciju ­– SIA "Radio Capital FM Liepāja" ir pievienota SIA "Solergo").
Informācija par NEPLP sēdi 26. janvārī
Apstiprina LTV darbības stratēģiju līdz 2019. gadam un sabiedrisko pasūtījumu 2017. gadam Nacionālā elektronisko plašsaziņas līdzekļu padome (NEPLP) 26. janvāra sēdē apstiprināja VSIA “Latvijas Televīzija” (LTV) vidēja termiņa darbības stratēģiju 2017.-2019. gadam. LTV vispārējais stratēģiskais mērķis ir kļūt par pieprasītāko mediju (TV un web) nozarē, par līderi sasniegtās auditorijas ziņā un kvalitātes paraugu raidījumu satura jomā. LTV vīzija ir, ka šis ir atbildīgs, neatkarīgs un izcils uzņēmums, kurš iedvesmo, informē, izglīto un izklaidē sabiedrību.
Informācija par brīvajām frekvencēm
Izsludina konkursu par radio programmas veidošanu Valmierā 98,8 MHz frekvencē NEPLP pieņēma lēmumu izsludināt konkursu par apraides tiesību piešķiršanu komerciālas vai nekomerciālas radio programmas veidošanai Valmierā 98,8 MHz frekvencē latviešu valodā. Pretendentiem pieteikumi NEPLP jāiesniedz līdz šā gada 20. februārim, to izvērtēšanu NEPLP veiks līdz 20. aprīlim.
Informācija par NEPLP sēdi 19. janvārī
Lemj par radio frekvencēm Kuldīgā un Valmierā Nacionālā elektronisko plašsaziņas līdzekļu padome (NEPLP) 19. janvāra sēdē noteica, ka radio frekvence Kuldīgā 90,4 MHz frekvencē tiek izmantota nacionālo vai reģionālo komerciālo vai nekomerciālo elektronisko plašsaziņas līdzekļu programmas aptveršanas zonas palielināšanai. Pretendentiem pieteikumi NEPLP jāiesniedz līdz šā gada 20. februārim.
Informâcija par NEPLP sçdi 12. janvârî
Uzklausa Monitoringa centra atskaiti, apstiprina darbîbas plânu Nacionâlâ elektronisko plaðsaziòas lîdzekïu padome (NEPLP) 12. janvâra sçdç apstiprinâja NEPLP Monitoringa centra atskaiti par darbu 2016. gada ceturtajâ ceturksnî, kâ arî apstiprinâja Monitoringa centra darbîbas plânu ðâ gada pirmajam ceturksnim.
Informâcija par NEPLP sçdi 29. decembrî
Konkursos par radio un TV raidîjumu veidoðanu Latgalç saòemti èetri pieteikumi Nacionâlâ elektronisko plaðsaziòas lîdzekïu padome (NEPLP) 29. decembra sçdç atvçra pieteikumus, kas saòemti konkursos par radio un TV raidîjumu veidoðanu 2017. gadâ Latgales reìionâlajos un vietçjos elektroniskajos plaðsaziòas lîdzekïos.
Informâcija par NEPLP sçdi 14. decembrî
Noslçdzas konkurss par novadu ziòu siþetu veidoðanu Nacionâlâ elektronisko plaðsaziòas lîdzekïu padome (NEPLP) 14. decembra sçdç apstiprinâja konkursa ¥Par novadu televîzijas ziòu siþetu veidoðanu 2017. gadâ´ rezultâtus. Iepazîstoties ar saòemtajiem pieteikumiem, NEPLP par konkursa uzvarçtâjiem atzina SIA ´Skrundas TV¡ (Kurzemç), SIA ´Valmieras TV¡ (Vidzemç), SIA ´Latgales Reìionâlâ televîzija¡ (Latgalç) un SIA ´Televîzijas studija ´TV Spektrs¡¡ (Zemgalç).
Informâcija par NEPLP sçdi 1. decembrî
Pagarina lîgumu ar Sportacentrs.com TV par bezmaksas virszemes apraidi Nacionâlâ elektronisko plaðsaziòas lîdzekïu padome (NEPLP) 1. decembra sçdç pieòçma lçmumu pagarinât lîgumu par sabiedriskâ pasûtîjuma daïas nodoðanu televîzijas programmai Sportacentrs.com TV (SIA "4.vara"). Lîgums pagarinâts lîdz 2017. gada beigâm. Konkursâ par sabiedriskâ pasûtîjuma daïas nodoðanu Sportacentrs.com TV uzvarçja 2015. gada novembrî. Ðo konkursu NEPLP izsludinâja pçc tam, kad no bezmaksas televîzijas programmu saraksta tika izslçgta SIA ´Ogres Televîzija¡.
Informâcija par NEPLP sçdi 7. novembrî
Nacionâlâ elektronisko plaðsaziòas lîdzekïu padome (NEPLP) 7. novembrî atvçra pieteikumus uz izsludinâtâjiem konkursiem par sabiedriskâ pasûtîjuma daïas nodoðanu komerciâlajiem elektroniskajiem plaðsaziòas lîdzekïiem, kas veido TV programmas un nodroðina to apraidi.
Informâcija par NEPLP sçdi 13. oktobrî
Precizç un papildina vadlînijas par reklâmas izvietoðanu TV un radio Nacionâlâ elektronisko plaðsaziòas lîdzekïu padome (NEPLP) 13. oktobra sçdç jaunâ redakcijâ apstiprinâja vadlînijas par Elektronisko plaðsaziòas lîdzekïu likuma piemçroðanu par audiovizuâlu komerciâlu paziòojumu izvietoðanu TV un radio programmâs. Vadlîniju mçríis ir veidot vienotu izpratni un uzraudzîbu audiovizuâlo komerciâlo paziòojumu izvietoðanas jautâjumos. Vadlînijâs skaidroti un reglamentçti tâdi komerciâlu paziòojumu veidi kâ daïçja ekrâna reklâma, paðreklâma, produktu izvietoðana, sponsorçðana, radio un TV veikals un citi, kâ arî skaidrots slçptu audio un audiovizuâlu komerciâlu paziòojumu, kâ arî slçptas politiskâs reklâmas jçdzieni.
Izsludina divus konkursus par sabiedriskâ pasûtîjuma nodoðanu komerctelevîzijâm
Nacionâlâ elektronisko plaðsaziòas lîdzekïu padome (NEPLP) 6. oktobra sçdç izsludinâja divus konkursus par sabiedriskâ pasûtîjuma daïas nodoðanu komerciâlajiem elektroniskajiem plaðsaziòas lîdzekïiem, kas veido TV programmas un nodroðina to apraidi. NEPLP izsludinâja konkursu par reìionâlâs tematikas raidîjumu veidoðanu 2017. gadâ un par informatîvi dokumentâlo raidîjumu veidoðanu 2017. gadâ.
Apstiprina izmaiòas retranslâcijas un apraides atïaujâs
Nacionâlâ elektronisko plaðsaziòas lîdzekïu padome (NEPLP) 22. septembra sçdç apstiprinâja grozîjumus SIA "Latvijas Mobilais Telefons" izsniegtajâ retranslâcijas atïaujâ, papildinot retranslçjamo programmu sarakstu ar vairâkâm programmâm ("Latvijas ðlâgerkanâls", "Mûzikas video", "Kidzone" un citas).
Informâcija par NEPLP sçdi 15. septembrî
Apstiprina grozîjumus "Balticom" retranslâcijas atïaujâ Nacionâlâ elektronisko plaðsaziòas lîdzekïu padome (NEPLP) 15. septembra sçdç apstiprinâja grozîjumus AS "Balticom" izsniegtajâ retranslâcijas atïaujâ papildinot retranslçjamo programmu sarakstu ar Krievijas TV programmu "RTR Planeta".
Informâcija par NEPLP sçdi 8. septembrî
Uzliek naudas sodu par programmu izplatîðanu Nacionâlâ elektronisko plaðsaziòas lîdzekïu padome (NEPLP) 8. septembra sçdç pieòçma lçmumu sodît elektroniskos plaðsaziòas lîdzekïus SIA "Olaines KTV" un SIA "Infonet sistçmas" par TV programmu izplatîðanu bez retranslâcijas atïaujas. NEPLP sodîja SIA "Olaines KTV", uzliekot naudas sodu 2500 eiro apmçrâ par atkârtotu pârkâpumu, bet SIA "Infonet sistçmas", uzliekot naudas sodu 2000 eiro apmçrâ. NEPLP komisija kabeïtelevîzijas pakalpojumu sniedzçju pârbaudei ðâ gada 14. jûlija pârbaudç konstatçja, ka SIA "Olaines KTV" un SIA "Infonet Sistçmas" izplata TV programmas, kas nav iekïautas ðîm kabeïtelevîzijâm izsniegto retranslâcijas atïauju retranslçjamo programmu sarakstâ, tâdçjâdi pârkâpjot Elektronisko plaðsaziòas lîdzekïu likumâ noteikto programmu retranslâcijas kârtîbu.
Informâcija par NEPLP sçdi 31. augustâ
Konkursâ par radio frekvenci Dobelç uzvar Solergo Nacionâlâ elektronisko plaðsaziòas lîdzekïu padome (NEPLP) 31. augusta sçdç atzina SIA "Solergo" (programma Radio Capital FM) par uzvarçtâju konkursâ par apraides tiesîbu pieðíirðanu vietçjâs radio programmas veidoðanai Dobelç 88,4 MHz frekvencç latvieðu valodâ. Programmas formâts – muzikâli informatîvi izklaidçjoðs, kâ arî ziòas par norisçm Latvijâ un pasaulç. Konkursu par apraides tiesîbu pieðíirðanu vietçjâs radio programmas veidoðanai Dobelç 88,4 MHz frekvencç NEPLP izsludinâja ðâ gada maijâ.
Informâcija par NEPLP sçdi 25. augustâ
Brîdina kabeïoperatorus par retranslçto programmu saturu Nacionâlâ elektronisko plaðsaziòas lîdzekïu padome (NEPLP) nosûtîjusi brîdinâjuma vçstules Latvijas kabeïtelevîziju operatoriem par konstatçtajiem pârkâpumiem Krievijas TV programmas "Rossija 24" saturâ. NEPLP Monitoringa centrs konstatçjis, ka ziòu raidîjums "Ziòas pulksten 23"nav objektîvs un tajâ izskan apgalvojumi, kas neatbilst patiesîbai (piemçram, siþetâ tiek diskutçts par Latvijâ it kâ plânotu koncentrâcijas nometòu veidoðanu t.s. piektajai kolonnai, proti, diskusijas dalîbnieku interpretâcijas un pieòçmumi tiek pasniegti kâ fakti). Monitoringa centrs secina, ka minçtais TV raidîjums ir tendenciozs, tajâ nav ievçrota pienâcîga neitralitâte.
Izsludina konkursus radio programmu veidoðanai Valkâ
NEPLP 21.jûlija sçdç pieòçma lçmumu izsludinât konkursus par apraides tiesîbu pieðíirðanu komerciâla vai nekomerciâla elektroniskâ plaðsaziòas lîdzekïa darbîbai radio programmas veidoðanai Valkâ: 104,5 MHz frekvencç (programmas veidoðanai latvieðu valodâ) un 93,2 MHz frekvencç (programmas veidoðanai sveðvalodâ). Iesniegumi dalîbai abos konkursos NEPLP jâiesniedz lîdz 12. augustam.
Informâcija par NEPLP sçdi 21. jûlijâ
Izsniedz apraides atïauju jaunai TV programmai Daugavpilî Nacionâlâ elektronisko plaðsaziòas lîdzekïu padome (NEPLP) 21. jûlija sçdç izsniedza apraides atïauju elektroniskajam plaðsaziòas lîdzeklim SIA "Skaòas atbalss" izklaidçjoði muzikâlas televîzijas programmas "Alise Plus TV" raidîðanai. Bûtisku programmas daïu aizòems mûzika, programmâ bûs tieðraides no sporta, kultûras un izklaidçjoðiem pasâkumiem Daugavpilî, kâ arî ziòas. Ðâ gada 5. aprîlî NEPLP atzina SIA "Ðkaòas atbalss" par uzvarçtâju konkursâ par vietçjâs TV programmas veidoðanu Daugavpilî.
Informâcija par NEPLP sçdi 14. jûlijâ
Apstiprina sabiedriskâ pasûtîjuma izpildi, veic izmaiòas sabiedriskâ pasûtîjuma plânâ Nacionâlâ elektronisko plaðsaziòas lîdzekïu padome (NEPLP) 14. jûlija sçdç apstiprinâja komerciâlajiem elektroniskajiem plaðsaziòas lîdzekïiem "Re:TV" (SIA "Vidzemes televîzija"), "Sportacentrs.com TV´ (SIA "4.vara") un "Rîga TV24" (AS "TV Latvija") nodotâ sabiedriskâ pasûtîjuma daïas izpildi 2016. gada jûnijâ.
Informâcija par NEPLP sçdi 30. jûnijâ
Radio SWH Rock sâks skançt ârpus Rîgas Nacionâlâ elektronisko plaðsaziòas lîdzekïu padome (NEPLP) 30. jûnija sçdç atzina AS "Radio SWH" par uzvarçtâju konkursâ par apraides tiesîbu pieðíirðanu radio programmas "Radio SWH Rock" veidoðanai Liepâjâ 95,6 MHz frekvencç. Kâ NEPLP sçdç informçja "Radio SWH" komercdirektors Filips Rubenis, "Radio SWH Rock" ðobrîd ir vienîgâ rokmûzikas stacija Latvijâ, tâs klausîtâju skaits Rîgâ pçdçjo gadu laikâ pastâvîgi ir audzis.
Izsludinâta pieteikðanâs uz brîvajiem frekvences pieðíîrumiem 2016.gadâ (II kârta)
NEPLP 9. jûnija sçdç pieòçma lçmumu, ka radio frekvences Valkâ (104,5 MHz), Rucavâ (98,6 MHz), Balvos (99 MHz) un Ventspilî (92,8 MHz) tiek izmantotas nacionâlo vai reìionâlo komerciâlo elektronisko plaðsaziòas lîdzekïu programmas aptverðanas zonas palielinâðanai.
Informâcija par NEPLP 16. jûnija sçdi
Piemçro sodu par pârkâpumiem LTV programmâ Nacionâlâ elektronisko plaðsaziòas lîdzekïu padome (NEPLP) 16. jûnija sçdç pieòçma lçmumu sodît VSIA "Latvijas Televîzija" (LTV) par Elektroniskâ plaðsaziòas lîdzekïu likuma (EPLL) pârkâpumu, pieïaujot slçptu audiovizuâlo komerciâlo paziòojumu izvietoðanu LTV raidîjumos "Skutelis ir studijâ". Pârbaudot minçtos raidîjumus, NEPLP konstatçjusi likumam neatbilstoðu preèu zîmju "Ir" un "comedy KIT" izvietoðanu. Par EPLL pârkâpumu LTV piemçrots sods 1600 eiro apmçrâ.
Informâcija par NEPLP sçdi 9. jûnijâ
Piemçro sodus par pârkâpumiem TV programmâs Nacionâlâ elektronisko plaðsaziòas lîdzekïu padome (NEPLP) 9. jûnija sçdç pieòçma lçmumu izteikt brîdinâjumu SIA ¥TV3 Latvia´ par produktu izvietoðanas (reglamentç Elektronisko plaðsaziòas lîdzekïu likums) pârkâpumiem TV3 raidîjumâ ¥Gatavo 3 meþâ´.
Informâcija par NEPLP sçdi 5. maijâ
Apstiprina grozîjumus retranslâcijas un apraides atïaujâs Nacionâlâ elektronisko plaðsaziòas lîdzekïu padome (NEPLP) 5. maija sçdç apstiprinâja grozîjumus vairâkiem elektroniskajiem plaðsaziòas lîdzekïiem izsniegtajâs retranslâcijas atïaujâs. Grozîjumi tika apstiprinâti SIA "Starnet", SIA "Elektrons&K", SIA "LIVAS KTV", SIA "Scintilla", SIA "ARDI", SIA "Elektrons", SIA "KTV Teleanss", SIA "Bradis", SIA "KTV Universs", SIA "Balticom", SIA "Valkas Elektrons", SIA "Ostkom", SIA "Nova", SIA "Smart TV", SIA "L.A.T.", SIA "Baltcom" un SIA "Mîts" retranslâcijas atïaujâs.
Informâcija par NEPLP sçdi 28. aprîlî
Apstiprina grozîjumus retranslâcijas un apraides atïaujâs Nacionâlâ elektronisko plaðsaziòas lîdzekïu padome (NEPLP) 28. aprîïa sçdç apstiprinâja grozîjumus vairâkiem elektroniskajiem plaðsaziòas lîdzekïiem izsniegtajâs retranslâcijas atïaujâs. Grozîjumi tika apstiprinâti SIA "Elektrons S", SIA "Telenet", SIA "Vipnet" un SIA "Mediju Centrs Kurzeme" retranslâcijas atïaujâs.
Informâcija par NEPLP sçdi 21. aprîlî
Izsludina konkursu uz LTV valdes locekïa amatu finanðu vadîbas jautâjumos Nacionâlâ elektronisko plaðsaziòas lîdzekïu padome (NEPLP) 21. aprîïa sçdç izsludinâja konkursu uz VSIA "Latvijas Televîzija" (LTV) valdes locekïa amatu finanðu vadîbas jautâjumos un apstiprinâja konkursa nolikumu. Konkursa dalîbniekiem savi pieteikumi NEPLP jâiesniedz lîdz 9. maijam, to izvçrtçðanu lîdz 25. maijam veiks ðî amata kandidâtu nominâcijas komisija. Konkursantiem izvirzîtâs prasîbas fiksçtas konkursa nolikumâ.
Informâcija par NEPLP sçdi 16. martâ
Administratîvi soda LTV, LR, SWH un Voxell Nacionâlâ elektronisko plaðsaziòas lîdzekïu padome (NEPLP) 16. marta sçdç par konstatçtajiem pârkâpumiem uzlika administratîvos sodus VSIA "Latvijas Televîzija" (LTV), AS "Radio SWH", SIA "Voxell Baltic" un VSIA "Latvijas Radio" (LR).
NEPLP pieðíir apraides atïauju "TV-21", apstiprina sabiedriskâ pasûtîjuma izpildi, lemj par radio frekvencçm
Nacionâlâ elektronisko plaðsaziòas lîdzekïu padome (NEPLP) 10. marta sçdç izskatîja SIA "TV-21R" iesniegumu par pârrobeþu programmas "TV-21" izveidoðanu un pieðíîra tai apraides atïauju. Lîdz ðim "TV-21" programma tika raidîta, balstoties uz Krievijâ izsniegtu masu informâcijas lîdzekïa licenci un apraides atïauju. Kâ NEPLP sçdç informçja "TV-21" komercdirektors Valdis Zvîdris, filmu kanâls "TV-21" ir dibinâts 1996. gadâ Krievijâ, tas ik gadu pârraida 250 lîdz 330 mâkslas filmas. "TV-21" aptverðanas zona aptver Latviju, Lietuvu, Igauniju, Baltkrieviju, Ukrainu, Krieviju, Moldovu, Gruziju, Armçniju, Azerbaidþânu, Turkmenistânu, Tadþikistânu, Kazahstânu, Kirgîziju, Uzbekistânu. Filmu kanâlam ir aptuveni 7,8 miljoni abonentu.
Informâcija par NEPLP sçdi 3. martâ
Apstiprina papildinâtu LTV statûtu redakciju Nacionâlâ elektronisko plaðsaziòas lîdzekïu padome (NEPLP) 3.marta sçdç apstiprinâja VSIA "Latvijas Televîzija" (LTV) statûtus, kas papildinâti ar vairâkiem jauniem punktiem. Jaunajâ LTV statûtu redakcijâ noteikts, ka uzòçmuma uzdevums ir sabiedrîbai paredzçta plaða un daudzveidîga programmu kopuma, kuru finansç un uzrauga sabiedrîba, veidoðana un publiska izplatîðana. Noteikts, ka LTV valde trîs cilvçku sastâvâ tiek ievçlçta uz pieciem gadiem. Par valdes locekli var ievçlçt personu, kurai ir laba reputâcija, augstâkâ izglîtîba un vismaz piecu gadu ilga profesionâlâ pieredze plaðsaziòas lîdzekïu jomâ vai uzòçmuma vadîbâ. Papildus ierobeþojumiem, kas likumos noteikti valsts amatpersonâm, LTV valdes loceklis nedrîkst darboties politiskâ partijâ vai apvienîbâ un nedrîkst bût neviena elektroniskâ plaðsaziòas lîdzekïa kapitâla daïu (akciju) îpaðnieks.
Atkârtoti izsludina konkursus par radio un TV raidîjumu veidoðanu Latgalç krievu valodâ
NEPLP 24. februâra sçdç izsludinâja konkursu par raidîjumu veidoðanu krievu valodâ 2016. gadâ Latgales reìionâlajos un vietçjos elektroniskajos plaðsaziòas lîdzekïos, kas raida radio programmas, kâ arî konkursu par raidîjumu veidoðanu krievu valodâ 2016. gadâ Latgales reìionâlajos un vietçjos elektroniskajos plaðsaziòas lîdzekïos, kas raida TV programmas.
Informâcija par NEPLP sçdi 22. februârî
Konkursâ par radio raidîjumu veidoðanu Latgalç krievu valodâ uzvar SWH+ un Ef-Ei Nacionâlâ elektronisko plaðsaziòas lîdzekïu padome (NEPLP) 22. februâra sçdç apstiprinâja uzvarçtâjus konkursâ par radio raidîjumu veidoðanu krievu valodâ 2016.gadâ Latgales reìionâlajos un vietçjos elektroniskajos plaðsaziòas lîdzekïos. Par konkursa uzvarçtâjiem NEPLP atzina ´Radio SWH+ Latgale¡ un ´Ef-Ei¡ piedâvâjumus.
Konkursâ par TV raidîjumu veidoðanu Latgalç latvieðu valodâ uzvar Studija 3KM
Nacionâlâ elektronisko plaðsaziòas lîdzekïu padome (NEPLP) 11. februâra sçdç apstiprinâja uzvarçtâju konkursâ par TV raidîjumu veidoðanu latvieðu valodâ 2016. gadâ Latgales reìionâlajos un vietçjos elektroniskajos plaðsaziòas lîdzekïos. Par konkursa uzvarçtâju NEPLP atzina neatkarîgâs producentu grupas SIA ´Studija 3KM¡ piedâvâjumu.
Informâcija par NEPLP sçdi 11. februârî
LSM.lv pârvaldi îstenos LTV Nacionâlâ elektronisko plaðsaziòas lîdzekïu padome (NEPLP) 11. februâra sçdç apstiprinâja VSIA ´Latvijas Televîzija¡ (LTV) un VSIA ´Latvijas Radio¡ (LR) valdes vienoðanos, kas paredz, ka LTV un LR vienotâ ziòu portâla LSM.lv administratîvo un finanðu pârvaldi îsteno LTV.
Par NEPLP pieòemtajiem lçmumiem 21. janvâra sçdç
Nacionâlâ elektronisko plaðsaziòas lîdzekïu padome (NEPLP) 21. janvâra sçdç atjaunoja elektroniskajam plaðsaziòas lîdzeklim SIA "Radio Rçzekne" izsniegto apraides atïauju (apraides atïaujas darbîbas termiòð – 2026. gada 20. janvâris). NEPLP apstiprinâja grozîjumu SIA "Pikal un Partneri" apraides atïaujâ radio programmas "Radio PIK" raidîðanai.
Informâcija par NEPLP sçdi 14. janvârî
Nacionâlâ elektronisko plaðsaziòas lîdzekïu padome (NEPLP) 14. janvâra sçdç pieòçma lçmumu atlikt komerciâlo radiostaciju iesniegumu izskatîðanu par valodas proporciju maiòu radio programmâs (gadîjumos, kad esoðâs apraides atïaujas nosaka latvieðu valodas un sveðvalodu proporciju 50%/50%) lîdz Satversmes tiesa pieòems nolçmumu lietâ, kas ierosinâta pçc SIA ´Krievu Hîtu radio¡ pieteikuma.
NEPLP izsludina konkursus par radio un TV raidîjumu veidoðanu Latgalç
Konkurss par TV raidîjumu veidoðanu Latgalç latvieðu valodâ Nacionâlâ elektronisko plaðsaziòas lîdzekïu padome (NEPLP) 14. janvâra sçdç izsludinâja konkursu par raidîjumu veidoðanu latvieðu valodâ 2016. gadâ Latgales reìionâlajos un vietçjos elektroniskajos plaðsaziòas lîdzekïos, kas raida TV programmas. Konkursa priekðmets ir sabiedriski politisku televîzijas raidîjumu (latviski/latgaliski) veidoðana Latgales reìionâ.
Informâcija par NEPLP sçdi 30. decembrî
Nacionâlâ elektronisko plaðsaziòas lîdzekïu padome (NEPLP) 30. decembra sçdç apstiprinâja grozîjumus vairâku elektronisko plaðsaziòas lîdzekïu apraides atïaujâs.
Informâcija par NEPLP sçdi 15. oktobrî
Izsniedz apraides atïauju jaunam TV raidîjumam, apstiprina sabiedriskâ pasûtîjuma daïas izpildi Nacionâlâ elektronisko plaðsaziòas lîdzekïu padome (NEPLP) 15. oktobra sçdç izsniedza apraides atïauju elektroniskajam plaðsaziòas lîdzeklim SIA "Media 360" (îpaðnieks SIA "Lattelecom Technology") programmas "STV Pirmâ!" raidîðanai.
Informâcija par NEPLP sçdi 1. oktobrî
Nacionâlâ elektronisko plaðsaziòas lîdzekïu padome (NEPLP) 1. oktobra sçdç pieòçma lçmumu par apraides atïaujas izsniegðanu elektroniskajam plaðsaziòas lîdzeklim AS "Radio SWH" programmas "Radio SWH Plus" raidîðanai Ventspilî 87,9 MHz frekvencç.
Noslçdzas konkurss par radio frekvenci Ventspilî
Nacionâlâ elektronisko plaðsaziòas lîdzekïu padome (NEPLP) 10. septembra sçdç izskatîja iesniegtos pieteikumus konkursâ par apraides tiesîbu pieðíirðanu komerciâlâ elektroniskâ plaðsaziòas lîdzekïa darbîbai vietçjâs radio programmas veidoðanai Ventspilî 87,9 MHz frekvencç. Konkursâ, kas paredz programmas veidoðanu krievu valodâ, par labâko NEPLP atzina AS "Radio SWH" piedâvâjumu (programma radio SWH+).
NEPLP izsludina konkursu uz piekto bezmaksas TV programmu
Nacionâlâ elektronisko plaðsaziòas lîdzekïu padome (NEPLP) 27. augusta sçdç izsludinâja konkursu par sabiedriskâ pasûtîjuma daïas nodoðanu komerciâlajam elektroniskajam plaðsaziòas lîdzeklim, kas veido televîzijas programmas, un apstiprinâja konkursa nolikumu. Ðâds konkurss tiek izsludinâts, lai Latvijas iedzîvotâjiem zemes apraidç bez maksas tiktu nodroðinâta iespçja skatîties vçl vienu TV kanâlu.
Informâcija par NEPLP sçdi 30. jûlijâ
Apstiprina konkursa rezultâtus par bçrnu un jaunieðu raidîjumiem Nacionâlâ elektronisko plaðsaziòas lîdzekïu padome (NEPLP) 30. jûlija sçdç apstiprinâja konkursa rezultâtus sabiedriskâ pasûtîjuma daïas nodoðanai nacionâlajiem komerciâlajiem plaðsaziòas lîdzekïiem, kas veido TV programmas un nodroðina to apraidi bçrnu un jaunieðu raidîjumu veidoðanai 2015. gadâ. Konkursâ tika apstiprinâti SIA "Vidzemes televîzija" un AS "TV Latvija" piedâvâjumi.
Informâcija par NEPLP sçdi 16. jûnijâ
Nacionâlâ elektronisko plaðsaziòas lîdzekïu padome (NEPLP) 16. jûnija sçdç pieòçma lçmumu par brîvajiem radio frekvenèu pieðíîrumiem, nosakot, ka frekvences Cesvainç (89,6 MHz) un Daugavpilî (106,1 MHz) tiek izmantotas nacionâlo vai reìionâlo komerciâlo elektronisko plaðsaziòas lîdzekïu programmas aptverðanas zonas palielinâðanai (pieteikumi NEPLP jâiesniedz lîdz 16.jûlijam).
Informâcija par NEPLP sçdi 28. maijâ
Nacionâlâ elektronisko plaðsaziòas lîdzekïu padome (NEPLP) 28. maija sçdç apstiprinâja grozîjumus elektroniskajam plaðsaziòas lîdzeklim SIA ´Krievijas Hîti Rçzekne¡ izsniegtajâ apraides atïaujâ programmas ´Krievijas Hîtu Radio Ludza¡ raidîðanai, mainot elektroniskâ plaðsaziòas lîdzekïa nosaukumu uz SIA ´RADIO RÇZEKNE¡ un programmas nosaukumu uz ´Radio Rçzekne¡.
Informâcija par NEPLP sçdi 22. maijâ
Nacionâlâ elektronisko plaðsaziòas lîdzekïu padome (NEPLP) 22. maija sçdç, konkursâ par apraides tiesîbu pieðíirðanu komerciâla elektroniskâ plaðsaziòas lîdzekïa darbîbai vietçjas radio programmas veidoðanai Ventspilî 93,7 MHz frekvencç, par uzvarçtâju atzina AS ´Radio SWH¡ (programma ´Radio SWH Gold¡). Konkursu par apraides tiesîbu pieðíirðanu vietçjâs radio programmas veidoðanai latvieðu valodâ Ventspilî NEPLP izsludinâja 5. martâ.
Informâcija par NEPLP sçdi 14. maijâ
Nacionâlâ elektronisko plaðsaziòas lîdzekïu padome (NEPLP) 14. maija sçdç apstiprinâja grozîjumus elektroniskajam plaðsaziòas lîdzekïiem SIA ´ARDI¡, un SIA ´NOVA¡ izsniegtajâs retranslâcijas atïaujâs, kâ arî apstiprinâja grozîjumus SIA ´Alise Plus¡ izsniegtajâ apraides atïaujâ programmas ´Alise Plus¡ raidîðanai.
Informâcija par NEPLP sçdi 30. aprîlî
Nacionâlâ elektronisko plaðsaziòas lîdzekïu padome (NEPLP) 30. aprîïa sçdç apstiprinâja grozîjumus elektroniskajam plaðsaziòas lîdzekïiem SIA "BRADIS", SIA "KTV UNIVERSS", SIA "LIVAS KTV" un SIA "ZS Lagzdiòas" izsniegtajâs retranslâcijas atïaujâs.
Kanâlam PBK atjauno apraides licenci Latvijâ uz 10 gadiem
Nacionâlâ elektronisko plaðsaziòas lîdzekïu padome (NEPLP) atjaunojusi apraides licenci mediju koncernâ «Baltijas Mediju alianse» ietilpstoðajam televîzijas kanâlam «Pirmais Baltijas kanâls Latvija» (PBK) uz desmit gadiem, informçja BMA preses sekretârs Edþus Vçjiòð.
NEPLP neizsniedz jaunu apraides atïauju Ventspils radio
Nacionâlâ elektronisko plaðsaziòas lîdzekïu padome (NEPLP) nolçmusi bez konkursa neizsniegt jaunu apraides atïauju SIA «Ventspils radio», TVNET informçja padomç. Ðis lçmums neko nemaina radio klausîtâjiem, jo lîdz konkursa noslçgumam par apraides tiesîbu pieðíirðanu radio programmas veidoðanai Ventspilî, 93,7 MHz frekvencç turpinâs skançt SIA «Ventspils radio» veidotâ radio programma.
Informâcija par NEPLP sçdi 18.februârî
Noslçdzas konkurss par radio Talsos NEPLP apstiprinâja konkursa rezultâtus par vietçjâs radio programmas veidoðanu Talsos 87,5 MHz frekvencç. NEPLP izsludinâtajâ konkursâ pieteikumu bija iesniedzis viens pretendents – SIA "Radio Skonto Kurzeme", kam tika pieðíirtas tiesîbas veidot radio programmu Talsos 87,5 MHz frekvencç.
Informâcija par NEPLP sçdi 12.februârî
Apstiprina LTV valdes mçríus 2015.gadam NEPLP apstiprinâja valsts SIA "Latvijas Televîzija" (LTV) valdes mçríus 2015.gadam, kas paredz saglabât LTV kanâlu kopçjo skatîðanâs laika daïu lielâku par 17%, saglabât LTV1 kanâlu skatîðanâs laika daïu 45-69 g.v. skatîtâju auditorijâ lielâku par 9%, lîdz 2015.gada beigâm palielinât LTV interneta platformu (LTV.lv+LSM.lv) sasniegto interneta auditoriju lîdz 24 000 unikâlajiem lietotâjiem mçnesî, nodroðinât finansçjuma pieaugumu attiecîbâ pret 2014. gadu, palielinot reklâmas ieòçmumus un sponsoru ieòçmumus, kâ arî palielinât LTV skatîtâju apmierinâtîbu ar satura kvalitâti un uzticçðanâs indeksu LTV saturam lîdz 70%.
NEPLP atjauno apraides atïauju ¥Pro100TV Latvija´.
Nacionâlâ elektronisko plaðsaziòas lîdzekïu padome (NEPLP) ðâ gada 19. novembra sçdç, pamatojoties uz tiesas spriedumu, elektroniskajam plaðsaziòas lîdzeklim SIA ¥Televîzijas kanâls Pro100TV´ atjaunoja nacionâlâs televîzijas apraides atïauju televîzijas programmas ¥Pro100TV Latvija´ raidîðanai.
Latvijas radioviïòi klusîbâ pârkrievojas.
Krievijas propagandas ierobeþoðana, uz trim mçneðiem apturot RTR kanâla retranslâciju Latvijâ, liek pievçrst uzmanîbu arî pârçjâm raidsabiedrîbâm. Gadiem ilgi Latvijâ prettiesiski retranslç Krievijas radiostaciju saturu. NEPLP nevis likvidç situâciju, bet gan mîkstina savus dokumentus, lai legalizçtu nelikumîbu. Tikmçr vairs neskan latviskais Radio NABA.
NEPLP izsludina konkursu apraides tiesîbu pieðíirðanai vietçjâs radio programmas veidoðanai Jçkabpilî 94,1 MHz frekvencç.
Nacionâlâ elektronisko plaðsaziòas lîdzekïu padome (NEPLP) 2014. gada 10. aprîïa sçdç izsludinâja konkursu apraides tiesîbu pieðíirðanai komerciâla elektroniskâ plaðsaziòas lîdzekïa darbîbai vietçjâs radio programmas veidoðanai Jçkabpilî 94,1 MHz frekvencç. Iesnieguma iesniegðanas termiòð ir lîdz 2014. gada 9. maijam.
Tiesâ apstrîd NEPLP konkursus uz bezmaksas apraidi.
Ðodien Administratîvajâ rajona tiesâ iesniegts pieteikums, apstrîdot Nacionâlâs plaðsaziòas lîdzekïu padomes (NEPLP) rîkotos konkursus par sabiedriskâ pasûtîjuma daïas nodoðanu komerciâlajâm televîzijâm, kas nodroðinâs bezmaksas apraidi visâ Latvijâ.
Capital FM uzvar NEPLP konkursâ
Radio Capital FM uzvar NEPLP konkursâ par apraides tiesîbâm Liepâjâ jaunâ frekvecç 94,6 FM!
Paziòojums 29.08.2012
Pamatojoties uz Latvijas Republikas Administratîvâs rajona tiesas Valmieras tiesu nama 02.04.2012. spriedumu lietâ Nr. A420457911 par Nacionâlâs elektronisko plaðsaziòas lîdzekïu padomes 2011. gada 27. janvâra lçmuma Nr. 9 atzîðanu par prettiesisku un Nacionâlâs elektronisko plaðsaziòas lîdzekïu padomes 2011. gada 29. jûnija lçmuma atcelðanu, kâ arî saskaòâ ar Elektronisko plaðsaziòas lîdzekïu likuma 21. panta ceturtajâ daïâ noteikto, NEPLP informç, ka spçku ir zaudçjusi SIA "Krievu radio Latgale" izsniegtâ apraides atïauja Nr. AA-022/1.
Pieteikumi NEPLP konkursam apraides tiesîbu pieðíirðanai komerciâla elektroniskâ plaðsaziòas lîdzekïa darbîbai: vietçjas radio programmas veidoðanai Ventspilî.
Pieteikumi: 1) SIA "Radio Enterprise", Nometòu iela 62, Rîga, LV-1002. 2) SIA "Radio NR", Zaíusalas krastmala 5, Rîga, LV-1050. 3) SIA "Solergo", Bruòinieku iela 8a-11, Rîga, LV-1010. 4) Alens Baibekovs, Kuldîgas iela 7-17, Jûrmalâ. 5) SIA "Baltkom radio", Kr.Valdemâra iela 8, Rîga, LV-1010. 6) AS "Radio SWH", Skanstes iela 13, Rîga, LV-1013.
Pieteikumi NEPLP konkursam apraides tiesîbu pieðíirðanai komerciâla elektroniskâ plaðsaziòas lîdzekïa darbîbai: vietçjas radio programmas veidoðanai Liepâjâ.
Pieteikumi: 1) SIA "Radio NR", Zaíusalas krastmala 5, Rîga, LV-1050. 2) SIA "Baltkom radio", Kr.Valdemâra iela 8, Rîga, LV-1010. 3) AS "Radio SWH", Skanstes iela 13, Rîga, LV-1013.
Pieteikumi NEPLP konkursam apraides tiesîbu pieðíirðanai komerciâla elektroniskâ plaðsaziòas lîdzekïa darbîbai: vietçjas radio programmas veidoðanai Krâslavâ.
Pieteikumi: 1) SIA "Radio Vidzeme", Rîgas iela 13, Valmiera, LV-4201. 2) SIA "Radio Enterprise", Nometòu iela 62, Rîga, LV-1002. 3) Uìis Polis, Rîga, Etnas iela 6-31, LV-1012. 4) Biedrîba "Dabas Klçpis", Cçsu iela 14-31, Daugavpils.
Pieteikumi NEPLP konkursam apraides tiesîbu pieðíirðanai komerciâla elektroniskâ plaðsaziòas lîdzekïa darbîbai: vietçjas radio programmas veidoðanai Alûksnç.
Pieteikumi: 1) SIA "Valmieras TV", Purva iela 12A, Valmiera, LV-4201.
Pieteikumi NEPLP konkursam apraides tiesîbu pieðíirðanai komerciâla elektroniskâ plaðsaziòas lîdzekïa darbîbai: vietçjas radio programmas veidoðanai Limbaþos.
Pieteikumi: 1) SIA "Valmieras TV", Purva iela 12A, Valmiera, LV-4201.
Pieteikumi NEPLP konkursam apraides tiesîbu pieðíirðanai komerciâla elektroniskâ plaðsaziòas lîdzekïa darbîbai: vietçjas radio programmas veidoðanai Straupç.
Pieteikumi: 1) SIA "Valmieras TV", Purva iela 12A, Valmiera, LV-4201.
Pieteikumi NEPLP konkursam apraides tiesîbu pieðíirðanai komerciâla elektroniskâ plaðsaziòas lîdzekïa darbîbai: vietçjas radio programmas veidoðanai Lîvânos.
Pieteikumi: 1) SIA "Radio Vidzeme", Rîgas iela 13, Valmiera, LV-4201. 2) SIA "Radio Enterprise", Nometòu iela 62, Rîga, LV-1002.
Atòem nacionâlâs apraides atïauju skandâlu izraisîjuðajai "Pro100 TV".
Nacionâlâ Elektronisko plaðsaziòas lîdzekïu padome (NEPLP) ceturtdien nolçma anulçt nacionâlâs apraides atïauju savulaik vairâku Saeimas deputâtu saðutumu izraisîjuðajai Krievijâ bâzçtajai televîzijai "Pro100TV", jo gada laikâ pçc atïaujas saòemðanas tâ arî nav sâkusi iecerçto darbîbu.
Kleckins Saeimas komisijâ skaidro licences pieðíirðanu 'Pro100TV' deputâtus neapmierina NEPLP darbs.
Saeimas Pieprasîjumu komisijas deputâti treðdien izteica neapmierinâtîbu ar Nacionâlâs elektronisko plaðsaziòas lîdzekïu padomes darbu un norâdîja uz vairâkâm nepilnîbâm.
Bez konkursa pieðíir nacionâlâs televîzijas licenci krievu valodâ raidoðai televîzijai.
Latvijâ bûs vçl viens nacionâlâs televîzijas kanâls – "PRO100TV", bet veids, kâ tas saòçmis licenci no Âbrama Kleckina vadîtâs Nacionâlâs elektronisko plaðsaziòas lîdzekïu padomes radîjis pârsteigumu ne tikai padomes locekïiem, bet arî Saeimas deputâtiem, vçstî raidîjums "Nekâ personîga".
TV5 draud ar licences atòemðanu.
Televîzijai "TV5 Latvia" par daþâdiem sistemâtiskiem pârkâpumiem var draudçt pat darbîbas apturçðana uz laiku vai pat licences atòemðana, ja telekompânija nesaòemsies un beidzot nenovçrsîs pârkâpumus, uz kuriem tai vairâkus gadus norâdîjusi Nacionâlâ elektronisko plaðsaziòas lîdzekïu padome (NEPLP).
SIA „Lattelecom” apraides tiesîbu termiòa pagarinâðanu lîdz 2018. gadam apmaiòâ pret dekoderiem, bûtu normatîvo aktu un konkurences tiesîbu normu pârkâpums.
Virszemes TV apraides tiesîbu pagarinâðanu var paredzçt Elektronisko mediju likumprojektâ Izmaiòas jau notikuða virszemes televîzijas konkursa nosacîjumos, paredzot SIA „Lattelecom” apraides tiesîbu termiòa pagarinâðanu lîdz 2018. gadam apmaiòâ pret dekoderiem, bûtu normatîvo aktu un konkurences tiesîbu normu pârkâpums, kâ arî radîtu tiesvedîbas draudus.
NRTP konkursa nolikums.
Nolikums konkursam apraides atļaujas saņemšanai radio programmas apraidei brīvajā frekvencē Mārupē. spiet šeit www.nrtp.lv
Krāslavā radio!
ESD izsniedz radioiekārtas uzstādīšanas atļauju radiostacijai Krāslavā.
ESD izsniedz radioiekārtas uzstādīšanas atļauju radiostacijai Ogrē.
ESD izsniedz radioiekārtas uzstādīšanas atļauju radiostacijai Ogrē Informāciju sagatavoja: Gita Valtenberga VAS "Elektronisko sakaru direkcija" sabiedrisko attiecību speciāliste.
Izsludina konkursu televīzijas programmas apraidei Cēsīs.
Nacionālās radio un televīzijas padomes informācija presei par 2007. gada 11.janvāra sēdi.
Konkursa daļa no 97.3 Mhz Mārupē
Neliels izgriezums no konkursa nolikuma, kas izsludināts Rīgas rajona, Mārupes pagastā 97.3 Mhz frekvencē..
Jaunākie komentāri
· Biju pagaišgad Vācij...
· Protams. Daļai cilvē...
· Daudzas radiostacija...
· http://46.30.42.212/...
· Ko tu ar to gribēji ...
· Jē, Zanders saņems a...
· Tas kurš iemaina brī...
· Nav ne jausmas. Varē...
· HF dipoliņš arī uzka...
· Sen bij laiks to LNT...
Meklētājs
Ko meklēsi:
Lietotāji Onlainā
· Viesi Onlainā: 4

· Members Online: 0

· Total Members: 304
· Jaunākais lietotājs: hellvag
Ielogoties
Lietotājs

ParoleFacebook login

Neesi vel lietotājs?
Spied šeit lai reģistrētos.

Aizmirsi paroli?
Pieprasi jaunu šeit.
Jaunākie Foto Komentāri
Bullet icon Nav ne jausmas. Varētu...
Bullet icon HF dipoliņš arī uzkari...
Bullet icon Pateicos, Vladimir! 73!
Bullet icon Maksimālais starojums ...
Bullet icon Sirsnīgs paldies! Varb...
Jaunākās Bildes
Saules mikro elektrostacija
Saules mikro elektro...
Saules mikro elektrostacija
Saules mikro elektro...
Saules mikro elektrostacija
Saules mikro elektro...
Saules mikro elektrostacija
Saules mikro elektro...
Saules mikro elektrostacija
Saules mikro elektro...
Saules mikro elektrostacija
Saules mikro elektro...
Saules mikro elektrostacija
Saules mikro elektro...
Eilat - Israel
Eilat - Israel
Eilat - Israel
Eilat - Israel
Eilat - Israel
Eilat - Israel
Statistika
IP
IP'
Links uz mūsu baneri
HTML kods uz freefm.lv mājas lapu.

Free FM