August 03 2020 20:33:22
Saules Aktivitāte
Saules Aktivitate
Draugi
People.lv Near-Space Program
Latvijas radiostaciju celjvedis
Legacy SAT - Ieskats sateltu televzijas vstur
Aktuāls Jautājums
Vai Covid-19 karantīnas laikā ir mainijušies jūsu radio klausīšanās paradumi?

Jā, klausos radio biežāk

Jā, vispār vairs neklausos

Nē, viss kā agrāk

Kas ir Covid-19 un kas ir radio?

Šodienas jubilāri:
esuntu
Čats
Vajadzēs gan ielogoties lai čatotu.

26-11-2018 13:42
Paldies! Wink

26-11-2018 09:36
Daudz laimes dzimšanas dienā Princ_ Smile

04-03-2018 23:52
Paldies! Godam tika atzīmēts - pagājušo nakti līdz vienpadsmitiem šodien dienā pavadīju pie uztvērēja, "neatejot no kases". 73!

04-03-2018 10:35
Rolands Strautmalis - Sveicu!

26-11-2017 23:39
Paldies Wink

26-11-2017 21:43
princ_fm, apsveicu Tavā dienā! 73!

19-10-2017 12:50
Paldies! 73!

18-10-2017 18:34
Sveiciens vārda dienā, Roland! 73! Smile

10-05-2017 09:15
Yahoo - Visu to labāko Dzimenē, un lai pietiek laika arī sakaru lietām! Priekā! Pfft

22-04-2017 12:35
Paldies par salabošanu! Varu ņemt vērā... bet nevienam no konkrētajiem video NAV ierobežojumu rādīšanai Latvijā, tā kā Tava piezīme nav gluži vietā. 73!

Tags - Apvienošanās
All Tags
LNT un TV3 sāga: NEPLP liek saprast, ka janvārī jauno TV kanālu vēl nebūs
Neskatoties uz mediju grupas “All Media Baltics” izplatītajiem publiskajiem paziņojumiem un reālajām veiktajām izmaiņām kanālu programmās, Nacionālā elektronisko plašsaziņas līdzekļu padome (NEPLP) joprojām nesteidzas ar iecerēto kanālu formāta maiņu.
Ēras beigas: no pirmdienas daļēji stājas spēkā "All Media Baltics" televīziju kanālu reforma.
No šodienas, 2. decembra, televīzijas kanālā LNT tiks pārraidīti TV3 veidoti ziņu un informatīvie raidījumi, tādējādi daļēji spēkā stājoties uzņēmumā sāktajai televīzijas kanālu reformai.
LNT un "Kanālu 2" vēlas pārveidot par sieviešu un bērnu mērķauditorijai domātiem kanāliem
Mediju grupa "All Media Baltics" vērsusies pie Nacionālās elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomes (NEPLP) ar lūgumu izsniegt jaunas apraides licences, lai pārveidotu Latvijas Neatkarīgo televīziju (LNT) un "Kanāls 2" par sieviešu un bērnu mērķauditorijai domātiem TV kanāliem, vēsta lsm.lv
NEPLP neprognozē, cik ilgi lems par jaunu apraides atļauju "All Media Baltics".
Nacionālā elektronisko plašsaziņas līdzekļu padome (NEPLP) vērtēs mediju grupas "All Media Baltics" lūgumu izsniegt kompānijai jaunas apraides atļaujas, taču pagaidām neprognozē, cik ilgā laikā lēmums varētu tikt pieņemts, ceturtdien intervijā Latvijas Radio pauda padomes priekšsēdētājas vietnieks Ivars Āboliņš.
Kāda būs TV3 un LNT apvienošana un nākotne? Intervija ar mediju koncerna vadītāju
Apvienojot LNT un TV3 ziņu redakcijas, darbu zaudēs apmēram 30 cilvēku – to intervijā Latvijas Radio apstiprina mediju koncerna "All Media Baltics" vadītājs Kristians Antings (Christian Anting). Taču viņš ir pārliecināts, ka līdz ar jaunas digitālās platformas attīstību jau pēc gada, pusotra apvienotajā ziņu dienestā strādās vairāk cilvēku nekā līdz šim. Darbiniekiem sāpīgo sociālās aizsardzības jautājumu gan Antings komentē izvairīgi un nesola, ka turpmāk visus ņems darbā ar darba līgumiem, kā to aicinājušas žurnālistus pārstāvošās organizācijas.
LNT neturpinās darbu esošajā formātā
Mediju koncerns “All media Baltics” nolēmis attīstīt sieviešu auditorijai domātu kanālu “TV3 Life”, atsakoties no komerckanāla LNT zīmola. Kā koncerna vadošais kanāls pozicionēts TV3, uz kuru plānots pārnest arī daļu LNT Ziņu dienesta raidījumu. Bet jau tagad ir skaidrs, ka vairāki desmiti medija darbinieku darbu zaudēs.
Ļubova Švecova: LMT, "Tet" un sabiedriskie mediji – kas slēpjas kastē?
Jau atkal dienaskārtībā parādās ziņa, ka LMT un "Tet" (agrāk "Lattelecom") akcionāri, tas ir, Satiksmes ministrija, Ekonomikas ministrija un "Telia Company", ir apsprieduši jautājumus par "Tet" un LMT nākotnes perspektīvām. Pirmā reakcija uz šo ziņu bija: "Atkal!" Diskusijas par to, vai, ko un kā darīt ar vieniem no valstij vērtīgākajiem un vienlaikus sarežģītākajiem aktīviem, nerimst jau gadus padsmit. Bet es vēlos uz šo tēmu paskatīties no mazliet cita aspekta – kontekstā ar tikpat intensīvi publiskajā telpā uzturētu tēmu kā "sabiedriskie mediji".
'Bite' noslēdz darījumu ar 'Stream Networks'; iegādājas interneta pamatlicēju Latvijā – 'Latnet'.
Mobilo sakaru operators "Bite Latvija" ("Bite") noslēdzis darījumu par "Stream Networks" un tā meitasuzņēmuma – viena no Latvijas interneta pamatlicējiem – "Latnet Serviss" 100% kapitāldaļu iegādi, informē "Bites" vadītājs Latvijā Kaspars Buls.
Premjers Davosā sarunās ar «Telia» cer atrisināt jautājumus par LMT un "Lattelecom" tālāko attīstību
Ministru prezidents Māris Kučinskis (ZZS), uzturoties Davosā, cer ar telekomunikāciju uzņēmumu "Latvijas mobilais telefons" (LMT) un "Lattelecom" līdzīpašnieku "Telia Company" ("Telia") atrisināt jautājumus par uzņēmumu tālāko attīstību.
"Telia Company" apsver iespēju tai piederošās LMT akcijas nodot viena uzņēmuma īpašumā
Mobilo sakaru operatora "Latvijas mobilais telefons" (LMT) līdzīpašnieks "Telia Company" ("Telia") apsver iespēju tai piederošās LMT akcijas, kuras pašlaik pārvalda vairākas juridiskās vienības, nodot viena uzņēmuma īpašumā, sacīja "Telia" par sabiedriskajām attiecībām atbildīgā Latvijā Olga Šihmane.
Eksperti: Valdībai pēc iespējas ātrāk jāatgriežas pie jautājuma par LMT un "Lattelecom"
Lai gan novembra sākumā valdība nolēma neatbalstīt telekomunikāciju operatoru "Latvijas Mobilais telefons" (LMT) un "Lattelecom" apvienošanu, valdībai pie jautājuma par abu uzņēmumu nākotni būtu jāatgriežas pēc iespējas ātrāk, aģentūras LETA rīkotajā diskusijā norādīja nozares eksperti.
Valdība nolemj neapvienot LMT un "Lattelecom"
Valdība šodien nolēma neatbalstīt SIA "Latvijas Mobilais telefons" (LMT) un SIA "Lattelecom" apvienošanu, šodien žurnālistiem sacīja ekonomikas ministrs Arvils Ašeradens (V).
"Telia Company": ja LMT un "Lattelecom" neapvienos, mūs vairāk interesēs peļņa, nevis investīcijas
Ja notiks "Lattelecom" un LMT apvienošana, Zviedrijas un Somijas telekomunikāciju uzņēmums "Telia Company" būtu gatavs akceptēt milzu investīcijas šajā uzņēmumā, bet, ja dialogs beigsies bez rezultātiem, to daudz vairāk interesētu nevis investīcijas, bet gan peļņas gūšana – intervijā laikrakstam "Diena" neslēpj kompānijas valdes loceklis Roberts Andersons.
KPMG piedāvā izveidot tehnoloģiskās izaugsmes čempionu, apvienojot LMT un Lattelecom
Auditorkompānija KPMG valdībai piedāvā izveidot tehnoloģiskās izaugsmes čempionu, apvienojot SIA Latvijas Mobilais telefons (LMT) un SIA Lattelecom, šodien žurnālistiem pastāstīja ekonomikas ministrs Arvils Ašeradens (V).
Auditors iesaka apvienot LMT un "Lattelecom"
Privatizācijas aģentūra nolīgta auditorkompānija "KPMG", kas izvērtēja iespējamo rīcību ar "Latvijas Mobilais telefons" (LMT) un "Lattelecom", rosina abus uzņēmumus apvienot un akcijas tirgot biržā, vēsta Latvijas Radio.
Gulbis: "Lattelecom" un LMT apvienošanās nākotnē ir neizbēgama
Informācijas un komunikācijas tehnoloģiju uzņēmuma "Lattelecom" un mobilo sakaru operatora "Latvijas Mobilais telefons" (LMT) apvienošanās nākotnē ir neizbēgama, šorīt intervijā Latvijas Televīzijas raidījumam "Rīta panorāma" atzina "Lattelecom" valdes priekšsēdētājs Juris Gulbis.
Igaunija un Somija vienojas par datu apmaiòas sistçmu savienoðanu
Igaunijas Informâcijas sistçmu pârvalde (RIA) un Somijas Iedzîvotâju reìistru centrs piektdien parakstîja vienoðanos par Igaunijas datu apmaiòas sistçmas "X-tee" ("X-Ceïð") un tâs Somijas analoga "Palveluvayla" savienoðanu ne vçlâk kâ nâkamâ gada aprîlî.
Konkurences padome atzinîgi vçrtç valdîbas izvçlçto pieeju Lattelecom un LMT
Konkurences padome atzinîgi vçrtç valdîbas izvçlçto pieeju - rûpîgi izpçtît un izvçrtçt turpmâko valsts rîcîbu attiecîbâ uz Lattelecom un LMT aktîviem nâkotnç. Tas ir bûtiski, ka valsts uzskata par svarîgu izvçrtçt un lîdzsvarot vispârçjos finansiâlos ieguvumus no aktîvu pârdoðanas, samçrojot tos ar brîvas un godîgas konkurences saglabâðanas nepiecieðamîbu ðajâ nozarç, kâ arî ar patçrçtâju interesçm. Patçrçtâji ir ieguvçji no paðreizçjâs konkurences cîòas telekomunikâciju tirgû, tâdçjâdi spçjot iegâdâties kvalitatîvus pakalpojumus par cenâm, kas ir vienas no zemâkajâm Eiropâ.
LMT un "Lattelecom" turpinâs darbu atseviðíi
Telekomunikâciju uzòçmumi SIA "Latvijas Mobilais telefons" (LMT) un SIA "Lattelecom" turpinâs darbu kâ lîdz ðim - atseviðíi, ðodien lçma valdîba. Ðodien (19.04.2016) valdîbas sçdes slçgtajâ daïâ ministri skatîja Ekonomikas ministrijas sagatavoto informatîvo ziòojumu par abu uzòçmumu kapitâla daïu pârvaldîðanu, kas paredzçja divus scenârijus - uzòçmumus apvienot vai saglabât paðreizçjo situâciju. Valdîba deva priekðroku otrajam variantam.
Valdîba plâno pieòemt lçmumu par LMT un "Lattelecom" nâkotni
Otrdien, 19. aprîlî, valdîba plâno pieòemt lçmumu par turpmâko rîcîbu ar SIA "Lattelecom" un SIA "Latvijas Mobilais telefons" (LMT) kapitâla daïâm, liecina Ministru kabineta (MK) dienas kârtîba.
"Lattelecom" un LMT darbîbas uzlaboðanu varçtu turpinât uz esoðâs îpaðnieku modeïa bâzes
Telekomunikâciju uzòçmumu SIA "Lattelecom" un SIA "Latvijas Mobilais telefons" (LMT) darbîbas uzlaboðanu varçtu turpinât uz esoðâs îpaðnieku modeïa bâzes, informçja Ekonomikas ministrijâ (EM).
Kas netiek pateikts par Lattelecom un LMT apvienoðanu.
Latvijas valdîba augustâ uzdeva Privatizâcijas aìentûrai sazinâties ar SIA Lattelecom un SIA Latvijas Mobilais telefons (LMT) lîdzîpaðniekiem TeliaSonera, lai saòemtu oficiâlu piedâvâjumu abu uzòçmumu attîstîbai.
"Bite": LMT un "Lattelecom" apvienoðanâs varçs izspiest no tirgus jebkuru
Apvienotajam "Latvijas Mobilâ telefona" (LMT) un "Lattelecom" uzòçmumam bûs tâda dominance cenâs un mârketingâ, ka tas varçs izspiest no tirgus jebkuru, sacîja telekomunikâciju uzòçmuma "Bite" vadîtâjs Freds Renèaks.
"Likts pamats jauna telekomunikâciju milþa tapðanai": Stream Networks apvienojas ar LATNET
Viens no Latvijas interneta pionieriem LATNET apvienosies ar telekomunikâciju un IT ârpakalpojumu kompâniju Stream Networks darîjumâ, pçc kura izveidosies valstî otrs lielâkais telekomunikâciju pakalpojumu sniedzçjs korporatîvajâ segmentâ, sacîts abu kompâniju ceturtdien izplatîtajâ paziòojumâ.
Valdîbas darba grupa izskata LMT un Lattelecom apvienoðanu .
Ar Ministru kabineta rîkojumu izveidotâ darba grupa, kurâ ietilpst ekonomikas, finanðu un satiksmes ministri, neuzskata par nepiecieðamu patlaban atsavinât valsts kapitâla daïas telekomunikâciju uzòçmumos SIA «Latvijas Mobilais telefons» (LMT) un SIA «Lattelecom», biznesa portâlu «Nozare.lv» informçja Ekonomikas ministrija (EM).
KP atïauj "Baltcom" un "Izzi" apvienoðanos
Konkurences padome (KP) nolçmusi atïaut SIA "Baltcom TV" un SIA "Izzi COM" apvienoðanos, liecina KP publiskotais paziòojums.
NEPLP izvirzîjuði nosacîjumus TV3 un LNT apvienoðanâs plâniem
Nacionâlâ elektronisko plaðsaziòas lîdzekïu padome (NEPLP) izvirzîjusi nosacîjumus, kurus ievçrojot, NEPLP neiebilstu pret LNT un TV3 apvienoðanos. Viens no nosacîjumiem - LNT un TV3 jâpaliek bezmaksas apraidç.
Prognozç, ka TV3 un LNT apvienoðanâs tiks atïauta
Nacionâlâs elektronisko plaðsaziòas lîdzekïu padomes (NEPLP) priekðsçdçtâjs Ainârs Dimants prognozç, ka Konkurences padome (KP) atïaus apvienoties TV3 un LNT, taèu uzskata, ka viòiem bûtu jâizvirza saistoði noteikumi.
"Izzi" vçlas pilnîbâ nopirkt "Baltkom" un atteikties no sadarbîbas ar Ðmidri.
Pçc padziïinâtas kabeïtelevîzijas un elektronisko sakaru kompânijas "Baltkom" izpçtes kabeïtelevîzijas operatora "Izzi" îpaðnieki un investori nolçmuði atteikties no abu kompâniju vienlîdzîgas apvienoðanâs un izteikt piedâvâjumu nopirkt 100% "Baltkom" kapitâla daïu, vienlaikus pieprasot "Baltkom" dibinâtâja un vadîtâja Pçtera Ðmidres atkâpðanos no jebkâdâm saistîbâm ar "Baltkom", intervijâ biznesa portâlam "Nozare.lv" sacîja "Izzi" valdes priekðsçdçtâjs Helmuts Kols.
"Baltkom" un IZZI iecerçjuði apvienoties; "Lattelecom" iebilst.
Telekomunikâciju, interneta un kabeïtelevîzijas operatori Baltkom un IZZI iecerçjuði apvienoties, lai kopîgiem spçkiem pacîkstçtos ar valstij daïçji piederoðo Lattelecom. No komentâriem par darîjuma detaïâm puses pagaidâm atturas.
Jaunākie komentāri
· Daudzas radiostacija...
· http://46.30.42.212/...
· Ko tu ar to gribēji ...
· Jē, Zanders saņems a...
· Tas kurš iemaina brī...
· Nav ne jausmas. Varē...
· HF dipoliņš arī uzka...
· Sen bij laiks to LNT...
· Pateicos, Vladimir! 73!
· Maksimālais starojum...
Meklētājs
Ko meklēsi:
Lietotāji Onlainā
· Guests Online: 5

· Members Online: 0

· Total Members: 304
· Newest Member: hellvag
Ielogoties
Lietotājs

Parole
Neesi vel lietotājs?
Spied šeit lai reģistrētos.

Aizmirsi paroli?
Pieprasi jaunu šeit.
Jaunākie Foto Komentāri
Nav ne jausmas. Varētu...
HF dipoliņš arī uzkari...
Pateicos, Vladimir! 73!
Maksimālais starojums ...
Sirsnīgs paldies! Varb...
Jaunākās Bildes

Saules mikro elektro...

Saules mikro elektro...

Saules mikro elektro...

Saules mikro elektro...

Saules mikro elektro...

Saules mikro elektro...

Saules mikro elektro...

Eilat - Israel

Eilat - Israel

Eilat - Israel
Statistika
IP
IP'

Links uz mūsu baneri
HTML kods uz freefm.lv mājas lapu.

Free FM