April 25 2019 21:34:02
Saules Aktivitāte
Draugi
People.lv Near-Space Program
Latvijas radiostaciju celjvedis
Legacy SAT - Ieskats sateltu televzijas vstur
Aktuāls Jautājums
Vai variet būt droši, ka Jūsu dati internetā nenonāk rokās 3 personām?

Esmu pārliecināts, ka dati ir doršībā
Esmu pārliecināts, ka dati ir doršībā
43% [83 Votes]

Pilnībā drošs neesmu, bet maksimāli ir jāizvēlas drošākais serviss
Pilnībā drošs neesmu, bet maksimāli ir jāizvēlas drošākais serviss
4% [7 Votes]

Esmu pārliecināts, ka dati tiek nodoti trešajām personām pēc dienestu pieprasījuma
Esmu pārliecināts, ka dati tiek nodoti trešajām personām pēc dienestu pieprasījuma
6% [11 Votes]

Droša ir tikai tā vieta, kur tīkla vads nav bijis un nebūs pieslēgts
Droša ir tikai tā vieta, kur tīkla vads nav bijis un nebūs pieslēgts
17% [33 Votes]

Šodien nekas vairs nav drošs
Šodien nekas vairs nav drošs
31% [59 Votes]

Votes: 193
Started: 02/01/2014 16:19
Ended: 15/04/2017 18:17

Balsojumu Arhīvs
Šodienas jubilāri:
Šodien nav jubilāru
Čats
Vajadzēs gan ielogoties lai čatotu.

26-11-2018 13:42
Paldies! Wink

26-11-2018 09:36
Daudz laimes dzimšanas dienā Princ_ Smile

04-03-2018 23:52
Paldies! Godam tika atzīmēts - pagājušo nakti līdz vienpadsmitiem šodien dienā pavadīju pie uztvērēja, "neatejot no kases". 73!

04-03-2018 10:35
Rolands Strautmalis - Sveicu!

26-11-2017 23:39
Paldies Wink

26-11-2017 21:43
princ_fm, apsveicu Tavā dienā! 73!

19-10-2017 12:50
Paldies! 73!

18-10-2017 18:34
Sveiciens vārda dienā, Roland! 73! Smile

10-05-2017 09:15
Yahoo - Visu to labāko Dzimenē, un lai pietiek laika arī sakaru lietām! Priekā! Pfft

22-04-2017 12:35
Paldies par salabošanu! Varu ņemt vērā... bet nevienam no konkrētajiem video NAV ierobežojumu rādīšanai Latvijā, tā kā Tava piezīme nav gluži vietā. 73!

Tags - GSM
All Tags
Eiropa sarūgtina mobilos operatorus
Cīņā starp G5 un 5G uzvarējis pirmais. Tā nolēmusi Eiropas Komisija (EK), lemjot par to, kādas tehnoloģijas izmantot automašīnu saziņai uz ceļiem, lai ar digitālo ceļu risinājumiem nodrošinātu drošāku un ērtāku satiksmi.
ASV brīdinājumu nesadarboties ar 'Huawei' Eiropā pagaidām nesadzird, tostarp Latvijā.
Neskatoties uz ASV brīdinājumu, tostarp nedēļas nogalē notikušajā Minhenes drošības konferencē, 5G ieviešanā ar Ķīnas tehnoloģiju milzi "Huawei" labāk nesadarboties, Eiropas valstis un telekomunikāciju uzņēmumi pret to izturas piesardzīgi. Tai skaitā "Bite Latvija" sadarbības plānus ar "Huawei" pārskatīt negrasās.
5G tīkls Latvijā: kas to būvēs un kas par to maksās.
Piektās paaudzes tīkls jeb 5G nebūs vienkārši interneta pārlūkošanas kvalitātes uzlabošana. Tā būs dažādu nozaru – rūpniecības, viedo māju, transporta un citu – pilnīga pārtapšana, un tieši šeit slēpjas galvenais izaicinājums 5G ieviešanā, vērtē jomas pārzinātāji. Vienlaikus 5G ieviešana rada daudz jautājumu, viens no tiem, kā atpelnīt investīcijas tehnoloģijā un kā veidot biznesa modeļus, un pagaidām Latvijā runas par jauno tehnoloģiju vairāk notiek teorētiskā līmenī, jo šodienas vajadzības lielā mērā nodrošina 4G iespējas.
"Tele2" investēs 300 000 eiro klientu centru attīstībā
Līdz gada beigām mobilo sakaru operators "Tele2" plāno atjaunot sešus klientu apkalpošanas centrus visā Latvijā, investējot tajos vairāk nekā 300 000 eiro. Pirmais klientu centrs pēc rekonstrukcijas 13. oktobrī ir atvērts Jelgavā, tirdzniecības centrā "VIVO centrs". Tajā ieguldīti 40 000 eiro.
LMT pirmo reizi Latvijā demonstrē 5G tīkla darbību.
"Latvijas Mobilais Telefons" (LMT) pirmo reizi Latvijā sadarbībā ar tīkla infrastruktūras ražotāju "Nokia" un tehnoloģiju kompāniju "Intel" demonstrēja testa 5G tīklu.
"Tele2" izsolē par 6,5 miljoniem eiro ieguvis frekvences 5G ieviešanai
Otrdien, 11. septembrī, Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisijas (Regulatora) rīkotajā izsolē par 5G attīstībai izmantojamā radiofrekvenču spektra joslas lietošanas tiesību piešķiršanu uzvarējis mobilo sakaru operators "Tele2".
Dots kārtējais trieciens 5G ieviešanai ASV
Sanfrancisko līča rajons un Silīcija ieleja varētu būt viens no lielākajiem pasaules tehnoloģiju centriem, taču arī tur gadās cilvēki, kuri sevi grib pasargāt no nākotnes. Milvalijas pilsētas dome vienbalsīgi nobalsojusi par tūlītēju 5G bezvadu torņu uzstādīšanas aizliegumu pilsētas apkaimē, baidoties no uz torņiem esošo “mazo šūnu” (angļu val. “small-cell”) antenu negatīvo ietekmi uz cilvēku veselību, raksta tehnoloģiju portāls “TechCrunch”.
Televīzijai jāatbrīvo frekvence 5G vajadzībām
Radiofrekvenču joslu 5G mobilo sakaru vajadzībām atbrīvos 2022. gadā, vēl pusgadu pēc tam veltot pārejas periodam, vēstīts “Latvijas Avīzes” pielikumā “Latvijas Bizness”.
Latvijā norisināsies vēl nebijis starptautiska mēroga IKT forums - “5G Techritory”.
Šī gada 27.-28. septembrī Rīgā, Latvijā, norisināsies starptautisks informācijas un komunikācijas tehnoloģiju forums “5G Techritory”, kurā piedalīsies eksperti no visas pasaules, lai realizētu pieredzes apmaiņu, pārrunātu jaunas un starptautiskas sadarbības iespējas, kā arī nākotnes rīcības vīzijas.
«Elektroniskie sakari»: 5G tehnoloģiju ieviešanā Baltijas valstīm nepieciešami sadarbības partneri.
Sīvās konkurences dēļ Latvijai un visām Baltijas valstīm kopumā nav izredžu kļūt par 5G tehnoloģiju līderi, tāpēc nepieciešami sadarbības partneri, preses konferencē par rudenī plānoto Baltijas jūras reģiona 5G ekosistēmas forumu - «5G Techritory» un 5G tehnoloģijām žurnālistiem sacīja VAS «Elektroniskie sakari» valdes priekšsēdētājs Jānis Bārda.
Video: Vidzemē testē mobilos sakarus septiņu kilometru augstumā.
Šā gada 24. martā misijas "Pirmie Latvijas 100km kosmosā" komanda kopā ar LMT testēja mobilos sakarus lielā augstumā, portālu "Delfi" informēja informēja projekta pārstāvji.
'Bite' noslēdz darījumu ar 'Stream Networks'; iegādājas interneta pamatlicēju Latvijā – 'Latnet'.
Mobilo sakaru operators "Bite Latvija" ("Bite") noslēdzis darījumu par "Stream Networks" un tā meitasuzņēmuma – viena no Latvijas interneta pamatlicējiem – "Latnet Serviss" 100% kapitāldaļu iegādi, informē "Bites" vadītājs Latvijā Kaspars Buls.
Olimpiāde kā 5G testa laukums.
Dienvidkoreja kā viena no pasaules līderēm tehnoloģiju attīstībā olimpiādes laikā parūpējusies par dažādu jaunu tehnoloģisko risinājumu izmantošanu.
Tele2 tīkla infrastruktūras attīstībā 2018. gadā investēs 11 miljonus eiro
Mobilo sakaru operators "Tele2" šogad paredzējis vairāk nekā 11 miljonu eiro investīcijas tīkla infrastruktūras attīstībā. Izbūvējot 50 jaunas bāzes stacijas un palielinot esošo staciju kapacitāti, "Tele2" piedāvās kvalitatīvāku un ātrāku 4G++ mobilo tīklu un internetu Latvijas pilsētās.
”Tele2” uzsāk pirmos 5G ātruma testus
Šonedēļ “Tele2” veic pirmos mobilā sakaru tīkla un interneta ātruma testus, izmantojot operatora tīklā jau uzstādīto 5G Ready Nokia AirScale aparatūru un decembrī izlaisto oficiālo “Nokia” programmatūru. Vadošajam mobilo sakaru operatoram “Tele2” izdodas ar tirgū pieejamajām iekārtām uzrādīt tīklā vēl nebijušu ātrumu – 575 megabitus sekundē (Mbps).
Mobilo sakaru operatori viesabonēšanā varēs lietotājiem piemērot kontroles mehānismu
Neskatoties uz viesabonēšanas piemaksu atcelšanu Eiropas Savienībā (ES), mobilo sakaru operatori varēs lietotājiem piemērot kontroles mehānismu, informēja Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisijā (SPRK).
"Tele2" sadārdzina tarifus, paplašinot saziņas iespējas Eiropā
No 1.jūnija visiem mobilo sakaru operatora "Tele2" klientiem stāsies spēkā jauni, dārgāki tarifu plāni, kuros paplašinātas sakaru iespējas Eiropas Savienības (ES) un Eiropas Ekonomiskās Zonas (EEZ) valstīs.
PTAC vērtēs, cik patiesa ir Tele2 reklāma par ātrāko mobilo internetu
Patērētāju tiesību aizsardzības centrs (PTAC) uzsācis pārbaudi par telekomunikāciju kompānijas Tele2 izplatīto reklāmu, kurā uzņēmums apgalvo, ka tas piedāvā ātrāko mobilo internetu, informē PTAC pārstāve Sanita Gertmane.
Operatori: Latvijas 4G mobilais tîkls ir labâ lîmenî
Latvijas mobilo sakaru operatoru piedâvâtais 4G mobilais tîkls ir labâ lîmenî, komentçjot mobilâ interneta tîkla mçrîjumu rîka "OpenSignal" datus, saskaòâ ar kuriem Latvijâ ir 18.âtrâkais 4G mobilais internets pasaulç, atzina operatoru pârstâvji.
5G atnâkðana liks zemes televîzijai pârvâkties.
Optiskâ kabeïa âtrumâ un daudzumâ pa gaisu piegâdâta informâcija -; tâ ir nâkotne, ko sola 5G tîkla ievieðana. Savukârt blakne bûs televîzijas zemes apraides aizieðana no paðreizçjâs mâjvietas 700 MHz joslâ, un tas nozîmç, ka daïai televîzijas lietotâju var nâkties pirkt jaunus dekoderus. Ja vien ðâds apraides veids vispâr tiks saglabâts.
Nâkamgad atdzims Somijas veiksmes stâsts Nokia
Somijas telekomunikâciju tehnoloìiju kompânija Nokia ceturtdien paziòoja, ka atgrieðanos viedtelefonu tirgû piedzîvos 2017.gada pirmajâ pusç.
Latvijâ plâno ienâkt mobilo telekomunikâciju operators no Krievijas
2017. gada vidû Latvijâ darbu plâno uzsâkt jauns Krievijas uzòçmums "Atlas", kas piedâvâs mobilo telekomunikâciju operatora pakalpojumus, portâlam "rus.delfi.lv" apstiprinâja kompânijas izveidotâjs Jevgçòijs Gordejevs.
Mobilo sakaru operators "Bite" sâcis zîmola un vizuâlâ tçla maiòu
Mobilo sakaru operators "Bite" sâcis zîmola un vizuâlâ tçla maiòu, informçja uzòçmuma pârstâvji.
Vâcijâ traucçti "Deutsche Telekom" mobilie sakari
Vâcijas valstij daïçji piederoðâs telekomunikâciju kompânijas "Deutsche Telekom" mobilo sakaru tîkla darbîba sestdien ir bûtiski traucçta visâ valstî, paziòoja kompânijas preses dienestâ.
VASES uzsâka diskusiju par 2. ciparu dividendes (700 MHz joslas) nâkotnes izmantoðanas perspektîvâm Latvijâ.
25. februârî VAS ´Elektroniskie sakari¡ uzsâka diskusiju par 2. ciparu dividendes (700 MHz joslas) nâkotnes izmantoðanas perspektîvâm Latvijâ. 700 MHz joslu paredzçts pârplânot...
Tele2 bâzes staciju apsekoðanai izmantos dronus
Mobilo sakaru operators Tele2 Latvijâ testç iespçju izmantot bezpilota lidaparâtus jeb dronus mobilo sakaru bâzes staciju toròu apsekoðanai un tîkla plânoðanai dabâ, informç uzòçmumâ.
Telekomunikâciju un sakaru nozares aizvadîtâ gada nozîmîgâkie notikumi
Aizvadîtâ gada nozîmîgâkie notikumi telekomunikâciju un sakaru nozarç ir telekomunikâciju operatora Bite îpaðnieka maiòas sâkðana, plaðâs apraides 800 megahercu (Mhz) frekvences atvçrðana Latvijas telekomunikâciju operatoriem, kâ arî Eiropas Parlamentâ (EP) atbalstîtâ vienoðanâs par mobilo sakaru viesabonçðanas tarifu atcelðanu visâ Eiropas Savienîbâ (ES) no 2017.gada 15.jûnija.
4G tîkls cerîbas neattaisno - mobilais internets nav tik âtrs, kâ to reklamç.
4G jeb ceturtâs paaudzes (LTE) mobilais internets Latvijâ pieejams jau kopð 2013. gada, kad to sâka piedâvât ´Latvijas Mobilais telefons¡ (´LMT¡), vçlâk liekot cîòâ iesaistîties arî ´Bitei¡ un ´Tele2″. Kaut gan uzòçmumi jau domâ par 5G tîkla modernizçðanu un ievieðanu, lîdz tam kâds laiks vçl jâpagaida. Tikmçr salîdzinâju çrtos pârnçsâjamos ´MiFi¡ visu trîs operatoru 4G mobilos rûterus.
Latvija gatavojas 5G mobilajiem sakariem
Latvijâ strauju popularitâtes vilni turpina baudît ceturtâs paaudzes jeb 4G sakari, kuru ievieðana joprojâm turpinâs visâ Latvijas teritorijâ. Uzòçmumi un atbildîgâs institûcijas gan Latvijâ, gan pasaulç sâkuðas spert pirmos nopietnos soïus nâkamâs – piektâs paaudzes jeb 5G attîstîbâ.
Ceturtâs paaudzes 4G mobilâ interneta frekvences iegûst èetri lielie sakaru operatori
Sekmîgi noslçgusies ceturtâs paaudzes (4G) mobilâ interneta frekvenèu izsole. Kâ biznesa portâlu "Nozare.lv" informçja izsoles rîkotâja - Sabiedrisko pakalpojumu regulçðanas komisijas (SPRK) - sabiedrisko attiecîbu pârstâve Daiga Reihmane, izsolç 4G mobilâ interneta frekvences ieguvuði èetri lielie sakaru operatori - mobilo sakaru operatori "Tele2", "Bite Latvija", "Latvijas Mobilais telefons" (LMT), kâ arî kabeïtelevîzijas un elektronisko sakaru operators SIA "Baltcom TV".
Kâ hakeri GSM tîklu taisîja
Vai var pats "uz âtro" uztaisît GSM mobilo tîklu? Izrâdâs, ka var gan, un to demonstrçja hakeri savâ konferencç "Hacking At Random", kura notiek Holandç katru gadu augustâ.
Bite tornis - Jurģukalns 05.09.2017
Bite tornis - Jurģukalns 05.09.2017

Bite tornis - Jurģukalns 05.09.2017
Bite tornis - Jurģukalns 05.09.2017

Bite tornis - Jurģukalns 05.09.2017
Bite tornis - Jurģukalns 05.09.2017

Bite tornis - Jurģukalns 05.09.2017
Bite tornis - Jurģukalns 05.09.2017

Bite tornis - Jurģukalns 05.09.2017
Bite tornis - Jurģukalns 05.09.2017

Bite tornis - Jurģukalns 05.09.2017
Bite tornis - Jurģukalns 05.09.2017

Bite tornis - Jurģukalns 05.09.2017
Bite tornis - Jurģukalns 05.09.2017

Bite tornis - Jurģukalns 05.09.2017
Bite tornis - Jurģukalns 05.09.2017

Mobilie tīkli Dublinā
Mobilie tīkli Dublinā
Mobilie tīkli Dublinā Princ_fm
GSM antena
GSM antena
GSM kolineārā antena 900Mhz Bildi iesūtījis lietotājs: [b]jurapers[/b]
GSM antena 1
GSM antena 1
GSM antena - šādas antenas darbojās šunu telefonijas pirmsākumos. Bildi iesūtījis lietotājs: [b]jurapers[/b]
GSM vai tas ir droši?
GSM aizsardzība un kā tā uzbūvēta .
Jaunākie komentāri
· Kolosāla ekspozīcija...
· Jā, kā interesanti p...
· Interesants variants...
· Neiet tiem draugiem....
· Nedaudz ārpus tēmas....
· Jā, nav pat tādu uzt...
· [i]Latvija ir 2. vie...
· Nu arī LV konferencē...
· Atkal kādam ir aiztu...
· Nēesi vēl izslimojis...
Meklētājs
Ko meklēsi:
Lietotāji Onlainā
· Guests Online: 2

· Members Online: 0

· Total Members: 302
· Newest Member: Masuks
Ielogoties
Lietotājs

Parole
Neesi vel lietotājs?
Spied šeit lai reģistrētos.

Aizmirsi paroli?
Pieprasi jaunu šeit.
Jaunākie Foto Komentāri
Domaju ,varbut interne...
Paldies ,par atbildi :...
Ā tas tā ja nezini kas...
RDS signāls jaucas MPX...
ir šitāds RDS http...
Jaunākās Bildes

30w fm transmitter+RDS

2.4Ghz antena.

2.4Ghz antena

XO FM Limbaži 2018

HF Antenu masti Saar...

Radio lokācija, radi...

hf antena Valmierā.

hf antena Valmierā.

hf antena Valmierā.

hf antena Valmierā.
Statistika
IP
IP'

Links uz mūsu baneri
HTML kods uz freefm.lv mājas lapu.