July 10 2020 02:28:51
Saules Aktivitāte
Saules Aktivitate
Draugi
People.lv Near-Space Program
Latvijas radiostaciju celjvedis
Legacy SAT - Ieskats sateltu televzijas vstur
Aktuāls Jautājums
Vai Covid-19 karantīnas laikā ir mainijušies jūsu radio klausīšanās paradumi?

Jā, klausos radio biežāk

Jā, vispār vairs neklausos

Nē, viss kā agrāk

Kas ir Covid-19 un kas ir radio?

Šodienas jubilāri:
Nikola Tesla
Čats
Vajadzēs gan ielogoties lai čatotu.

26-11-2018 13:42
Paldies! Wink

26-11-2018 09:36
Daudz laimes dzimšanas dienā Princ_ Smile

04-03-2018 23:52
Paldies! Godam tika atzīmēts - pagājušo nakti līdz vienpadsmitiem šodien dienā pavadīju pie uztvērēja, "neatejot no kases". 73!

04-03-2018 10:35
Rolands Strautmalis - Sveicu!

26-11-2017 23:39
Paldies Wink

26-11-2017 21:43
princ_fm, apsveicu Tavā dienā! 73!

19-10-2017 12:50
Paldies! 73!

18-10-2017 18:34
Sveiciens vārda dienā, Roland! 73! Smile

10-05-2017 09:15
Yahoo - Visu to labāko Dzimenē, un lai pietiek laika arī sakaru lietām! Priekā! Pfft

22-04-2017 12:35
Paldies par salabošanu! Varu ņemt vērā... bet nevienam no konkrētajiem video NAV ierobežojumu rādīšanai Latvijā, tā kā Tava piezīme nav gluži vietā. 73!

Tags - LNT
All Tags
LNT un 'Kanālu 2' nomaina ar 'TV3 Life' un 'TV3 Mini'.
No svētdienas mediju grupas "TV3 Group" TV kanāli LNT un "Kanālu 2" tiek nomainīti ar jaunām TV programmām - "TV3 Life" un "TV3 Mini".
LNT un TV3 sāga: NEPLP liek saprast, ka janvārī jauno TV kanālu vēl nebūs
Neskatoties uz mediju grupas “All Media Baltics” izplatītajiem publiskajiem paziņojumiem un reālajām veiktajām izmaiņām kanālu programmās, Nacionālā elektronisko plašsaziņas līdzekļu padome (NEPLP) joprojām nesteidzas ar iecerēto kanālu formāta maiņu.
Šodien no studijas ēkas tiek noņemta LNT izkārtne
Sociālajā tīklā "Facebook" publicēts video, kurā redzams kā šodien, 23. decembrī, no LNT studijas Dzelzavas ielā tiek noņemta televīzijas kanāla izkārtne.
Kanāls atradis veidu, kā rādīt ziņas LNT kanālā.
Šonedēļ televīzijas kanālā LNT ziņu raidījumi tiks raidīti tikai agri no rīta un naktī, liecina TV programmā pieejamā informācija.
Ēras beigas: no pirmdienas daļēji stājas spēkā "All Media Baltics" televīziju kanālu reforma.
No šodienas, 2. decembra, televīzijas kanālā LNT tiks pārraidīti TV3 veidoti ziņu un informatīvie raidījumi, tādējādi daļēji spēkā stājoties uzņēmumā sāktajai televīzijas kanālu reformai.
LNT un "Kanālu 2" vēlas pārveidot par sieviešu un bērnu mērķauditorijai domātiem kanāliem
Mediju grupa "All Media Baltics" vērsusies pie Nacionālās elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomes (NEPLP) ar lūgumu izsniegt jaunas apraides licences, lai pārveidotu Latvijas Neatkarīgo televīziju (LNT) un "Kanāls 2" par sieviešu un bērnu mērķauditorijai domātiem TV kanāliem, vēsta lsm.lv
Kāda būs TV3 un LNT apvienošana un nākotne? Intervija ar mediju koncerna vadītāju
Apvienojot LNT un TV3 ziņu redakcijas, darbu zaudēs apmēram 30 cilvēku – to intervijā Latvijas Radio apstiprina mediju koncerna "All Media Baltics" vadītājs Kristians Antings (Christian Anting). Taču viņš ir pārliecināts, ka līdz ar jaunas digitālās platformas attīstību jau pēc gada, pusotra apvienotajā ziņu dienestā strādās vairāk cilvēku nekā līdz šim. Darbiniekiem sāpīgo sociālās aizsardzības jautājumu gan Antings komentē izvairīgi un nesola, ka turpmāk visus ņems darbā ar darba līgumiem, kā to aicinājušas žurnālistus pārstāvošās organizācijas.
Oktobrī skatītākais TV kanāls Latvijā bija TV3
Konsolidētās televīzijas (TV) skatītākais kanāls oktobrī bija TV3, kuram veltīti 11% no kopējā TV skatīšanās laika. Otrs skatītākais kanāls bija LTV1, kura skatīšanās laika daļa bija 9,3%. Savukārt trešais skatītākais kanāls oktobrī bija Pirmais Baltijas kanāls (PBK), kura skatīšanās laika daļa bija 8,6%, liecina pētījumu kompānijas "Kantar TNS" apkopotā informācija.
NEPLP pieļauj sodus jau decembrī iecerētajā pārejā no LNT uz jaunu TV kanālu
Nacionālās elektronisko plašsaziņas līdzekļu padome (NEPLP) otrdien, 12.novembrī, saņēma koncerna “All Media Baltics” iesniegumu par iecerētajām izmaiņām LNT kanāla darbībā, taču padomes pārstāvis Ivars Āboliņš skaidroja, ka šādas izmaiņas nemaz nav iespējamas, tā vietā būtu jāsaņem jauna apraides atļauja.
LNT neturpinās darbu esošajā formātā
Mediju koncerns “All media Baltics” nolēmis attīstīt sieviešu auditorijai domātu kanālu “TV3 Life”, atsakoties no komerckanāla LNT zīmola. Kā koncerna vadošais kanāls pozicionēts TV3, uz kuru plānots pārnest arī daļu LNT Ziņu dienesta raidījumu. Bet jau tagad ir skaidrs, ka vairāki desmiti medija darbinieku darbu zaudēs.
Telekanālam LNT pienākušas beigas; ziņu dienestu pievienos TV3.
Pēc vairāk nekā 20 gadiem ēterā savu darbību esošajā formātā izbeigs televīzijas kanāls LNT. To ekskluzīvā intervijā portālam "Delfi" apstiprinājis mediju grupas "All Media Baltics" vadītājs Kristians Antings. Vienlaikus būtiski stiprināts un attīstīts tikšot kanāls TV3.
Bažījas par LNT Ziņu dienesta nākotni
Pastāv bažas par Latvijas Neatkarīgās televīzijas (LNT) Ziņu dienesta nākotni. Šādas bažas Latvijas Radio neoficiāli izsaka vairāki avoti. Neskaidrība par nākotni pastāv arī darbinieku vidū.
NEPLP padomes sēdē izskata četras administratīvo pārkāpumu lietas
Nacionālā elektronisko plašsaziņas līdzekļu padome (NEPLP) 7.marta padomes sēdē pieņēma lēmumus četrās administratīvo pārkāpumu lietās.
Informācija par NEPLP sēdi 20.decembrī
Apstiprina uzvarētāju konkursā par novadu ziņu televīzijas sižetu sagatavošanu 2019.gadā NEPLP izsludinātajā konkursā “Par novadu ziņu sižetu veidošanu 2019.gadā” uzvarējusi SIA “Valmieras TV”. SIA “Valmieras TV” bija vienīgais pretendents, kurš iesniedza pieteikumu dalībai minētajā konkursā. SIA “Valmieras TV” plāno veidot televīzijas sižetus par aktualitātēm un norisēm reģionos kopā ar sadarbības partneriem - 10 reģionālajām televīzijām, diasporas mediju IMLO Lat-Ireland un biedrību “Mēs-latvieši pasaulē”. Veidoto sižetu būtiskākie uzdevumi būs skaidrot iedzīvotājiem aktuālos jautājumus, kas ietekmē dzīvi reģionos un stiprināt un veicināt nacionālo identitāti. Sižeti tiks veidoti proporcionāli par katru novadu, taču tas atkarīgs arī no aktualitātēm un notikumiem Latvijas reģionos.
"All Media Latvia" apgrozījums pieaug līdz 18,5 miljoniem eiro; peļņa – 1,3 miljoni
Televīzijas kanālu TV3, 3+ un TV6 īpašnieks SIA "All Media Latvia" (iepriekš pazīstams kā SIA "TV 3 Latvia") pagājušajā gadā strādājis ar apgrozījumu 18,467 miljonu eiro apmērā, savukārt uzņēmuma peļņa bija 1,391 miljons eiro, ziņo "Lursoft" "Klientu portfelis".
Informācija par NEPLP 2.augusta sēdi.
Nacionālā elektronisko plašsaziņas līdzekļu padome (NEPLP) 2.augusta sēdē izskatīja vairākus nozarei svarīgus jautājumus un noteica uzvarētājus iepriekš izsludinātajos konkursos.
Kuri ir «draudzīgie mediji»? Skaidro Šlesers.
Oligarhi novērtē ietekmi, kuru var iegūt, kontrolējot medijus. «Ir» publicētajās sarunās, kuras ierakstītas viesnīcā «Rīdzene», Ainārs Šlesers dalās savos plānos, kā uzturēt nopirkto laikrakstu «Diena» tiktāl, lai nerastos «Diena-2». Tāpat viņš ieskicē «draudzīgo mediju» loku ekspremjeram Vilim Krištopanam un sola Aivaram Lembergam sakārtot sabiedriskos medijus.
Apstiprina izmaiòas retranslâcijas un apraides atïaujâs
Nacionâlâ elektronisko plaðsaziòas lîdzekïu padome (NEPLP) 22. septembra sçdç apstiprinâja grozîjumus SIA "Latvijas Mobilais Telefons" izsniegtajâ retranslâcijas atïaujâ, papildinot retranslçjamo programmu sarakstu ar vairâkâm programmâm ("Latvijas ðlâgerkanâls", "Mûzikas video", "Kidzone" un citas).
Jûnija skatîtâko TV programmu topa pirmajâ vietâ ierindojâs raidîjums "De facto"
Jûnija skatîtâko TV programmu topa pirmajâ vietâ ierindojâs raidîjums "De facto" kanâlâ LTV1, kuru vçroja vidçji 8% jeb 154 900 Latvijas iedzîvotâju, kas vecâki par èetriem gadiem, liecina pçtîjumu kompânijas TNS apkopotie dati.
LNT vçrsusies tiesâ pret LTV par rîta ziòu raidîjuma formâtu.
"MTG TV Latvia" (MTG) kanâla "Latvijas Neatkarîgâ televîzija" (LNT) vadîba vçrsusies tiesâ pret Latvijas Televîziju (LTV), apgalvojot, ka LTV1 esot noskatîjies no viòiem rîta ziòu raidîjuma formâtu, pavçstîja LTV komunikâcijas speciâliste Agita Pudule.
Konkursâ par Saeimas priekðvçlçðanu raidîjumu veidoðanu krievu valodâ uzvar TV5
Nacionâlâ elektronisko plaðsaziòas lîdzekïu padome (NEPLP) 4.septembra sçdç apstiprinâja konkursa rezultâtus par priekðvçlçðanu TV raidîjuma veidoðanu krievu valodâ (viens raidîjums). NEPLP par konkursa uzvarçtâju atzina ´Latvijas Neatkarîgâs Televîzijas¡ (LNT) piedâvâjumu, kas paredz sarîkot vienas priekðvçlçðanu debates krievu valodâ kanâlâ TV5.
NEPLP izsludina jaunu konkursu par Saeimas priekðvçlçðanu raidîjuma veidoðanu krievu valodâ.
Konkursâ par Saeimas priekðvçlçðanu raidîjumu veidoðanu uzvar LNT un Re:TV, raidîjumam krievu valodâ izsludina jaunu konkursu.
Informâcija par NEPLP 31. jûlija sçdi.
Nacionâlâ elektronisko plaðsaziòas lîdzekïu padome (NEPLP) 31.jûlija sçdç izskatîja virkni jautâjumu, kas skar elektronisko plaðsaziòas lîdzekïu darbîbas attîstîbu un uzraudzîbu.
IZZI un "Baltcom" negrib piekrist MTG cenai par LNT un TV3 retranslâciju, vçsta laikraksts.
Ðobrîd risinâs sarunas starp "Baltcom" un mediju grupu "Modern Times Group" (MTG) par telekanâlu TV3 un LNT retranslâcijas nosacîjumiem no ðâ gada jûnija, taèu kompânija nav gatava piekrist MTG piedâvâtajam cenas paaugstinâjumam, laikrakstam "Dienas Bizness" atzinis "Baltcom" valdes priekðsçdçtâjs Vojko Rovere.
"Lattelecom" un MTG vienojuðies par LNT un TV3 retranslçðanu.
Telekomunikâciju uzòçmums "Lattelecom" un Skandinâvijas mediju koncerns "Modern Times Group" (MTG) panâkuði vienoðanos par televîzijas kanâlu LNT un TV3 retranslçðanu.
LNT mainîs vizuâlo noformçjumu
No ðodienas LNT mainîs vizuâlo noformçjumu un grafisko dizainu, informçja «Modern Times Group» (MTG) sabiedrisko attiecîbu vadîtâja Marta Zandersone.
Maza varbûtîba, ka TV3 un LNT varçtu palikt bezmaksas apraidç
"Modern Times Group" (MTG) TV un radio vadîtâja Latvijâ Baiba Zûzena neredz veidu, kâ visus lîdz ðim neatrisinâtos un nesakârtotos jautâjumus atrisinât daþu nedçïu laikâ, lai TV3 un LNT paliktu bezmaksas apraidç.
TV3 un LNT no nâkamâ gada bûs skatâmi tikai par maksu.
Mediju grupas "Modern Times Group" nolçmusi, ka no nâkamâ gada kanâli TV3 un LNT bûs pieejami tikai maksas platformâs, kas ïaus oriìinâlsatura îpatsvaru ðajos kanâlos palielinât par aptuveni treðdaïu, portâlu "Delfi" informçja MTG sabiedrisko attiecîbu vadîtâja Marta Zandersone.
No amatiem atbrîvoti visi LNT valdes un padomes locekïi
Par telekompânijas AS "Latvijas Neatkarîgâ televîzija" (LNT) valdes priekðsçdçtâju iecelts Zviedrijas mediju koncerna "Modern Times Group" (MTG) vadîtâjs Baltijâ Kaspars Ozoliòð, liecina Uzòçmumu reìistru apkalpojoðâs SIA "Lursoft" informâcija.
MTG pieòem KP noteikumus un pâròem LNT
Zviedru mediju koncerns "Modern Times Group" (MTG) ir pieòçmis Konkurences padomes noteikumus un pabeidzis "Latvijas Neatkarîgâs Televîzijas" (LNT) pâròemðanu. MTG paziòojumâ teikts, ka darîjuma summa, nopçrkot LNT, netiek publiskota. Tuvâkajâ laikâ abos uzòçmumos turpinâsies "darbîba kâ parasti".
NEPLP gandarîta par KP izvirzîtajiem noteikumiem TV3 un LNT apvienoðanâs gadîjumâ.
Nacionâlâ elektronisko plaðsaziòas lîdzekïu padome (NEPLP) ir apmierinâta ar Konkurences padomes (KP) izvirzîtajiem noteikumiem un pienâkumiem divu nacionâlo komerckanâlu TV3 un Latvijas Neatkarîgâ televîzija (LNT) apvienoðanâs gadîjumâ, lai gan atseviðíus noteikumus vçrtç kâ smagus. NEPLP priekðsçdçtâja vietniece Aija Dulevska sacîja, ka padome ir gandarîta, ka abiem kanâliem ir jâpaliek bezmaksas apraidç, jo pretçjâ gadîjumâ skatîtâjiem samazinâtos kanâlu skaits.
Çíis: KP nosacîjumu dçï TV3 un LNT apvienoðana var arî nenotikt
Konkurences padomes (KP) izvirzîtie nosacîjumi televîzijas kanâla TV3 îopaðniekam "MTG Broadcasting" (MTG) plânam pâròemt "Latvijas Neatkarîgo televîziju" (LNT) ir tik drastiski, ka, iespçjams, darîjums nemaz nenotiks, pieïauj LNT ìenerâldirektors Andrejs Çíis.
NEPLP izvirzîjuði nosacîjumus TV3 un LNT apvienoðanâs plâniem
Nacionâlâ elektronisko plaðsaziòas lîdzekïu padome (NEPLP) izvirzîjusi nosacîjumus, kurus ievçrojot, NEPLP neiebilstu pret LNT un TV3 apvienoðanos. Viens no nosacîjumiem - LNT un TV3 jâpaliek bezmaksas apraidç.
Prognozç, ka TV3 un LNT apvienoðanâs tiks atïauta
Nacionâlâs elektronisko plaðsaziòas lîdzekïu padomes (NEPLP) priekðsçdçtâjs Ainârs Dimants prognozç, ka Konkurences padome (KP) atïaus apvienoties TV3 un LNT, taèu uzskata, ka viòiem bûtu jâizvirza saistoði noteikumi.
Pçc LNT iegâdes MTG, visticamâk, iegûs faktisku reklâmas tirgus monopolu
Ziemeïvalstu mediju koncerns "Modern Times Group Broadcasting AB" (MTG), iespçjams, apzinâti maldina par to, cik lielu reklâmas tirgus daïu kontrolçs pçc tam, kad tam tiks atïauts koncerna lîdzðinçjâ konkurenta "Latvijas Neatkarîgâ televîzija" (LNT) grupas iegâdes darîjums, vçsta portâls "Pietiek.com".
Starptautiskâ TV grupa 'MTG Group' nopçrk LNT, TV5 un LMK.
Starptautiskâ televîziju grupa "Modern Times Group MTG AB" paziòojusi, ka ir parakstîts lîgums par 100% Latvijas Neatkarîgâs Televîzijas (LNT) iegâdi. Darîjuma summa netiek atklâta.
LNT likvidçs Latvijas ziòu kanâlu.
Latvija Neatkarîgâ televîzija (LNT) likvidçs Latvijas ziòu kanâlu un tâ vietâ attîstîs Latvijas mûzikas kanâlu, aìentûrai BNS pastâstîja LNT pârstâve Ingûna Sermole. «Mçs paðlaik neredzçjâm izaugsmes iespçjas Latvijas ziòu kanâlam, taèu Latvijas mûzikas kanâls attîstâs strauji un palielina savu auditoriju, lîdz ar to ziòu kanâla nauda pâries Latvijas mûzikas kanâlam,» paskaidroja Sermole.
LNT draud piketçt un nepârraidît ziòas.
Ja tuvâko nedçïu laikâ valdîba neradîs risinâjumu komerctelevîziju problçmâm, kas saistîtas ar nacionâlo apraidi, telekompânija LNT kopâ ar Latvijas Raidorganizâciju asociâciju paredzçjuðas rîkot piketu pie Ministru kabineta vai Saeimas, kâ arî nepârraidît ziòas, intervijâ biznesa portâlam "Nozare.lv" pastâstîja telekompânijas LNT pârdoðanas direktors Guntars Traubergs.
LNT: Esoðâ televîziju sistçma Latvijâ brûk.
Atsaucoties uz TV3 lçmumu nolikt Nacionâlâs apraides licenci un òemot vçrâ pçdçjo izskançjuðo informâciju medijos no Nacionâlâs elektronisko plaðsaziòas lîdzekïu padomes, arî mçs, LNT, esam spiesti apsvçrt lçmumu par nacionâlâs apraides pârtraukðanu. To mudina darît ilgstoðâ NEPLP neizdarîba un ekonomiskâ situâcija, - uzskata LNT paðreklâmas daïas vadîtâja Ingûna Sermole.
LNT un TV3 draud pamest bezmaksas çteru
Televîzijas komerckanâli LNT un TV3 vçrsuðies Saeimâ, ceïot trauksmi par, viòuprât, nepamatoti augstajiem apraides tarifiem, un, ja netiks panâkts risinâjums, abi kanâli bûðot spiesti pamest bezmaksas çteru, Latvijas Raidorganizâciju asociâcijas (LRA) izpilddirektore Gunta Lîdaka sestdien apliecina laikrakstam "Latvijas Avîze".
LNT un TV3 varçtu aiziet no bezmaksas paketes.
Valsts institûcijâm nesakârtojot Sabiedriskâs televîzijas LTV statusu televîzijas nozarç, nacionâlâs komerctelevîzijas LNT un TV3 varçtu aiziet no zemes ciparu apraides bezmaksas paketes, TVNET informçja Latvijas Raidorganizâciju asociâcijas izpilddirektore Gunta Lîdaka.
LNT zaudçjumi pagâjuðajâ gadâ - 1,12 miljoni latu.
Pagâjuðâ gada beigâs AS «Latvijas Neatkarîgâ Televîzija» (LNT) zaudçjumi sasniedza 1,12 miljonus latu, liecina Uzòçmumu reìistru apkalpojoðâs firmas SIA "Lursoft" sniegtâ informâcija. 2008.gadâ LNT strâdâja ar peïòu 154 939 latu apmçrâ.
Arestç Çía îpaðumtiesîbas LNT un TV5.
Tiesa tâ dçvçtâs digitâlâs televîzijas kriminâllietas ietvaros pçc prokurora lûguma uzlikusi arestu Andreja Çía îpaðumtiesîbâm telekompânijâs LNT un TV5, aìentûrai LETA apliecinâja Rîgas apgabaltiesâ.
LNT un TV5 atkal nonâk paðmâju uzòçmçju rokâs.
Telekompânijâm LNT un TV5 ir mainîjuðies îpaðnieki. Kompâniju akcijas no pasaules mediju magnâta "News Corporation" ir iegâdâjies LNT menedþments - A/S "Neatkarîgie nacionâlie mediji". Akciju sabiedrîbas padomes priekðsçdçtâjs ir LNT dibinâtâjs un valdes priekðsçdçtâjs Andrejs Çíis. LNT uzskata, ka paðreizçjâ krîze ir devusi vienreizçju iespçju, vismaz vienu no vadoðajiem medijiem Latvijâ atgriezt nacionâlo îpaðnieku rokâs, norâda telekompânijâ.
LNT "pelnrušķīte"
LNT "pelnrušķīte"
Karikatūra pārpublicēta no [url]http://www.la.lv[/url]
Jaunākie komentāri
· Daudzas radiostacija...
· http://46.30.42.212/...
· Ko tu ar to gribēji ...
· Jē, Zanders saņems a...
· Tas kurš iemaina brī...
· Nav ne jausmas. Varē...
· HF dipoliņš arī uzka...
· Sen bij laiks to LNT...
· Pateicos, Vladimir! 73!
· Maksimālais starojum...
Meklētājs
Ko meklēsi:
Lietotāji Onlainā
· Guests Online: 4

· Members Online: 0

· Total Members: 304
· Newest Member: hellvag
Ielogoties
Lietotājs

Parole
Neesi vel lietotājs?
Spied šeit lai reģistrētos.

Aizmirsi paroli?
Pieprasi jaunu šeit.
Jaunākie Foto Komentāri
Nav ne jausmas. Varētu...
HF dipoliņš arī uzkari...
Pateicos, Vladimir! 73!
Maksimālais starojums ...
Sirsnīgs paldies! Varb...
Jaunākās Bildes

Saules mikro elektro...

Saules mikro elektro...

Saules mikro elektro...

Saules mikro elektro...

Saules mikro elektro...

Saules mikro elektro...

Saules mikro elektro...

Eilat - Israel

Eilat - Israel

Eilat - Israel
Statistika
IP
IP'

Links uz mūsu baneri
HTML kods uz freefm.lv mājas lapu.

Free FM