November 27 2020 05:21:03
Saules Aktivitāte
Saules Aktivitāte
Draugi
People.lv Near-Space Program
Latvijas radiostaciju ceļvedis
Legacy SAT - Ieskats satelītu televizijas vēsturē
IBM Kolekcija - Projekts kurā tiek tīrīta un restaurēta IBM ražotāja tehnika.
YL2CP Web site
Aktuāls Jautājums
Vai Covid-19 karantīnas laikā ir mainijušies jūsu radio klausīšanās paradumi?

Jā, klausos radio biežāk

Jā, vispār vairs neklausos

Nē, viss kā agrāk

Kas ir Covid-19 un kas ir radio?

Šodienas jubilāri:
Šodien nav jubilāru
Čats
Vajadzēs gan ielogoties lai čatotu.

26-11-2020 02:37
Normund, apsveicu dzimšanas dienā! 73!

26-11-2018 13:42
Paldies! Wink

26-11-2018 09:36
Daudz laimes dzimšanas dienā Princ_ Smile

04-03-2018 23:52
Paldies! Godam tika atzīmēts - pagājušo nakti līdz vienpadsmitiem šodien dienā pavadīju pie uztvērēja, "neatejot no kases". 73!

04-03-2018 10:35
Rolands Strautmalis - Sveicu!

26-11-2017 23:39
Paldies Wink

26-11-2017 21:43
princ_fm, apsveicu Tavā dienā! 73!

19-10-2017 12:50
Paldies! 73!

18-10-2017 18:34
Sveiciens vārda dienā, Roland! 73! Smile

10-05-2017 09:15
Yahoo - Visu to labāko Dzimenē, un lai pietiek laika arī sakaru lietām! Priekā! Pfft

Tags - TV3
All Tags
Noteikti uzvarētāji konkursā par 2020. gada Rīgas domes ārkārtas vēlēšanu priekšvēlēšanu raidījumu veidošanu
Nacionālā elektronisko plašsaziņas līdzekļu padome (NEPLP) noteikusi uzvarētājus konkursā “Par 2020.gada Rīgas domes ārkārtas vēlēšanu priekšvēlēšanu raidījumu veidošanu komerciālajos elektroniskajos plašsaziņas līdzekļos, kas raida televīzijas programmas”.
TV3 neizpratnē par LTV lēmumu mainīt 'Panorāmas' ierasto darbalaiku.
"Mūs nebaida konkurence, bet nedrīkst liegt cilvēkiem daudzveidīgu informāciju," tā, reaģējot uz LTV paziņojumu, ka turpmāk vakara ziņu raidījums "Panorāma" sāksies pulksten 20, nevis 20.30, atklātā vēstulē pauda mediju grupa "TV3 Group".
Par SIA "All Media Latvia" apraides atļaujām
Par SIA "All Media Latvia" apraides atļaujām.
LNT un TV3 sāga: NEPLP liek saprast, ka janvārī jauno TV kanālu vēl nebūs
Neskatoties uz mediju grupas “All Media Baltics” izplatītajiem publiskajiem paziņojumiem un reālajām veiktajām izmaiņām kanālu programmās, Nacionālā elektronisko plašsaziņas līdzekļu padome (NEPLP) joprojām nesteidzas ar iecerēto kanālu formāta maiņu.
Kanāls atradis veidu, kā rādīt ziņas LNT kanālā.
Šonedēļ televīzijas kanālā LNT ziņu raidījumi tiks raidīti tikai agri no rīta un naktī, liecina TV programmā pieejamā informācija.
Televīzijas skatītājus mulsina kanāla TV3 jaunais logo.
Svētdien, 1. decembrī, kanāla TV3 skatītāji piefiksēja, ka mainījies līdzšinējais logo, kas daudzus gadus gozējās ekrāna labajā augšējā stūrī. Lielai daļai sabiedrības pārmaiņas izraisījušas ne tikai mulsumu, bet arī neizpratni, kas mijusies ar zobošanos par kanāla jauno tēlu.
Ēras beigas: no pirmdienas daļēji stājas spēkā "All Media Baltics" televīziju kanālu reforma.
No šodienas, 2. decembra, televīzijas kanālā LNT tiks pārraidīti TV3 veidoti ziņu un informatīvie raidījumi, tādējādi daļēji spēkā stājoties uzņēmumā sāktajai televīzijas kanālu reformai.
Kāda būs TV3 un LNT apvienošana un nākotne? Intervija ar mediju koncerna vadītāju
Apvienojot LNT un TV3 ziņu redakcijas, darbu zaudēs apmēram 30 cilvēku – to intervijā Latvijas Radio apstiprina mediju koncerna "All Media Baltics" vadītājs Kristians Antings (Christian Anting). Taču viņš ir pārliecināts, ka līdz ar jaunas digitālās platformas attīstību jau pēc gada, pusotra apvienotajā ziņu dienestā strādās vairāk cilvēku nekā līdz šim. Darbiniekiem sāpīgo sociālās aizsardzības jautājumu gan Antings komentē izvairīgi un nesola, ka turpmāk visus ņems darbā ar darba līgumiem, kā to aicinājušas žurnālistus pārstāvošās organizācijas.
Oktobrī skatītākais TV kanāls Latvijā bija TV3
Konsolidētās televīzijas (TV) skatītākais kanāls oktobrī bija TV3, kuram veltīti 11% no kopējā TV skatīšanās laika. Otrs skatītākais kanāls bija LTV1, kura skatīšanās laika daļa bija 9,3%. Savukārt trešais skatītākais kanāls oktobrī bija Pirmais Baltijas kanāls (PBK), kura skatīšanās laika daļa bija 8,6%, liecina pētījumu kompānijas "Kantar TNS" apkopotā informācija.
NEPLP pieļauj sodus jau decembrī iecerētajā pārejā no LNT uz jaunu TV kanālu
Nacionālās elektronisko plašsaziņas līdzekļu padome (NEPLP) otrdien, 12.novembrī, saņēma koncerna “All Media Baltics” iesniegumu par iecerētajām izmaiņām LNT kanāla darbībā, taču padomes pārstāvis Ivars Āboliņš skaidroja, ka šādas izmaiņas nemaz nav iespējamas, tā vietā būtu jāsaņem jauna apraides atļauja.
LNT neturpinās darbu esošajā formātā
Mediju koncerns “All media Baltics” nolēmis attīstīt sieviešu auditorijai domātu kanālu “TV3 Life”, atsakoties no komerckanāla LNT zīmola. Kā koncerna vadošais kanāls pozicionēts TV3, uz kuru plānots pārnest arī daļu LNT Ziņu dienesta raidījumu. Bet jau tagad ir skaidrs, ka vairāki desmiti medija darbinieku darbu zaudēs.
Telekanālam LNT pienākušas beigas; ziņu dienestu pievienos TV3.
Pēc vairāk nekā 20 gadiem ēterā savu darbību esošajā formātā izbeigs televīzijas kanāls LNT. To ekskluzīvā intervijā portālam "Delfi" apstiprinājis mediju grupas "All Media Baltics" vadītājs Kristians Antings. Vienlaikus būtiski stiprināts un attīstīts tikšot kanāls TV3.
Ilggadējā TV3 vadītāja Zūzena atstās darbu 'All Media Latvia' vadībā.
Ilggadējā televīzijas programmas "TV3" vadītāja Baiba Zūzena atstās darbu mediju grupas SIA "All Media Latvia" vadībā, un viņu nomainīs pašreizējais grupas "All Media Baltics" valdes priekšsēdētājs Kristians Antings.
Rinkēvičs: pēc vēršanās pret TV3 jāizvērtē sistēmiskas izmaiņas mediju uzrauga darbā.
Nacionālās elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomes (NEPLP) vēršanās pret mediju koncernu "All Media Latvia" jāizvērtē Saeimas Mediju politikas apakškomisijai, kurai, iespējams, jādomā par sistēmiskām izmaiņām mediju uzrauga darbība, sacīja ārlietu ministrs Edgars Rinkēvičs (JV).
NEPLP padomes sēdē izskata četras administratīvo pārkāpumu lietas
Nacionālā elektronisko plašsaziņas līdzekļu padome (NEPLP) 7.marta padomes sēdē pieņēma lēmumus četrās administratīvo pārkāpumu lietās.
"All Media Latvia" apgrozījums pieaug līdz 18,5 miljoniem eiro; peļņa – 1,3 miljoni
Televīzijas kanālu TV3, 3+ un TV6 īpašnieks SIA "All Media Latvia" (iepriekš pazīstams kā SIA "TV 3 Latvia") pagājušajā gadā strādājis ar apgrozījumu 18,467 miljonu eiro apmērā, savukārt uzņēmuma peļņa bija 1,391 miljons eiro, ziņo "Lursoft" "Klientu portfelis".
Informācija par NEPLP sēdi 17.augustā
Nacionālā elektronisko plašsaziņas līdzekļu padome (NEPLP) 17.augusta sēdē lēma par administratīvā soda uzlikšanu SIA “TV3 Latvia” (TV3) divu pārkāpumu dēļ, no retranslējamo programmu saraksta izslēdza televīzijas programmu “REN TV International”, apstiprināja izmaiņas nolikumā “Par konkursa uz valsts SIA “Latvijas Radio” (LR) valdes priekšsēdētāja un valdes locekļa finanšu vadības jautājumos amatiem izsludināšanu”, kā arī uzklausīja informāciju par vairākiem plašsaziņas līdzekļiem nodotās sabiedriskā pasūtījuma daļas izpildi.
Augstākā tiesa pieliek punktu 'Lattelecom' un TV3 strīdā par retranslāciju.
Augstākās tiesas (AT) Civillietu departaments šonedēļ pielika punktu vairākus gadus ilgušajam SIA "TV3 Latvia" un SIA "Lattelecom" strīdam par aizliegumu retranslēt TV3 bez spēkā esoša licences līguma.
Tiesa lemj: "Lattelecom" nedrîkstçja pârraidît "TV3" bez licences lîguma
Augstâkâs tiesas (AT) Civillietu departaments ðodien atstâja negrozîtu spriedumu, ar kuru SIA "Lattelecom" uzlikts par pienâkumu pârtraukt un turpmâk aizliegts interneta televîzijas platformâ retranslçt SIA "TV3 Latvia" programmu "TV3" bez spçkâ esoða licences lîguma.
Eksperti pieïauj interesi no Krievijas par MTG biznesu Baltijas valstîs
Interese par Zviedrijas mediju koncerna "Modern Times Group" (MTG) biznesu Baltijas valstîs varçtu bût arî no Krievijas, pieïâva aptaujâtie eksperti.
Neoficiâli avoti: MTG meklç pircçju savam biznesam Baltijas valstîs
Neoficiâla informâcija liecina, ka Zviedrijas mediju koncerns "Modern Times Group" (MTG) meklç jaunu îpaðnieku savam biznesam Baltijas valstîs un tâ cena varçtu bût ap 100 miljoniem eiro.
Konkursâ par diasporas TV raidîjumu veidoðanu uzvar SIA ´TV3 Latvia¡ un IMLO LAT-IRELAND LTD.
Nacionâlâ elektronisko plaðsaziòas lîdzekïu padome (NEPLP) 28. oktobra sçdç apstiprinâja konkursa par ´Televîzijas siþetu un raidîjumu veidoðanu par diasporas tematiku 2014. gadâ¡ rezultâtus. NEPLP par konkursa uzvarçtâjiem atzina SIA ´TV3 Latvia¡ un IMLO LAT-IRELAND LTD piedâvâjumus. NEPLP, sadalot konkursa finansçjumu uz pusçm, katram no uzvarçtâjiem pieðíîra 11 383 eiro siþetu veidoðanai.
Informâcija par NEPLP 21.augusta sçdi
Nacionâlâ elektronisko plaðsaziòas lîdzekïu padome (NEPLP) 21.augusta sçdç vçrtçja komerciâlajiem elektroniskajiem plaðsaziòas lîdzekïiem (programmas ´Rîga TV24¡ un ´OTV¡) nodotâ sabiedriskâ pasûtîjuma daïas izpildi.
Par pretlikumîgu PTAC direktores citâta iekïauðanu reklâmâ TV3 uzliek bargu sodu.
Patçrçtâju tiesîbu aizsardzîbas centrs (PTAC) ar 6000 eiro sodîjis SIA "TV3 Latvia" par to, ka reklâmâs izmantots PTAC direktores Baibas Vîtoliòas sniegtâs intervijas izvilkums bez viòas piekriðanas, turklât tas izrauts no konteksta, portâls "Delfi" uzzinâja PTAC.
"Lattelecom" interaktîvajâ televîzijâ atkal varçs vçrot TV3.
No ðâ gada 25. jûnija "Lattelecom" interaktîvâs televîzijas skatîtâji savos televizoros atkal varçs vçrot TV3, liecina uzòçmuma izplatîtâ informâcija.
Konkurences padome paziòo par lçmumu "Lattelecom" un TV3 strîdâ.
Konkurences padome (KP), pçc SIA "Lattelecom" iesnieguma par iespçjamiem pârkâpumiem SIA "TV3 Latvia" darbîbâs izvçrtçjot tirgus situâciju, secinâjusi, ka ðobrîd kaitçjums konkurencei nav konstatçjams. Tâpçc KP nolçmusi neierosinât izpçtes lietu.
TV3 paziòo par sarunu rezultâtu ar "Lattelecom".
Otrdien notika atkârtotas SIA "TV3 Latvia" un SIA "Lattelecom" pârstâvju sarunas, paziòojumâ norâda TV3 sabiedrisko attiecîbu vadîtâja Marta Zandersone.
Lattelecom un MTG "karâ" sâk parâdîties pirmâs zaudçtâja pazîmes.
Mçnesi pçc Lattelecom un Modern Times Group strîda par tiesîbâm retranslçt vienu no populârâkajiem Latvijas telekanâliem - TV3 - vçrojamas pirmâs pazîmes, ka vismaz pagaidâm zaudçtâjs ðajâ divu komersantu strîdâ bûs TV3 îpaðnieks, secinâjis laikraksts Neatkarîgâ.
Lattelecom vadîtâjs par TV3: mums kâ uzòçmumam nekâ nepietrûkst un mûsu klientiem nekâ nepietrûkst.
«Man nav prognoþu, jo patlaban nekâdas sarunas nenotiek, turklât mums kâ uzòçmumam arî nekâ nepietrûkst un mûsu klientiem nekâ nepietrûkst,» tâ, atbildot uz jautâjumu, kad un vai TV3 varçtu atgriezties Lattelecom piedâvâjumâ, intervijâ laikrakstam Diena sacîjis Lattelecom valdes priekðsçdçtâjs Juris Gulbis.
"Baltcom" noslçdz jaunu lîgumu par kanâla TV3 pârraidîðanu.
"TV3 Latvia" un "Baltcom" noslçguði jaunu lîgumu par kanâla TV3 pârraidîðanu, tâ informçja mediju koncerna "Modern Times Group" (MTG) sabiedrisko attiecîbu vadîtâja Marta Zandersone.
IZZI un "Baltcom" negrib piekrist MTG cenai par LNT un TV3 retranslâciju, vçsta laikraksts.
Ðobrîd risinâs sarunas starp "Baltcom" un mediju grupu "Modern Times Group" (MTG) par telekanâlu TV3 un LNT retranslâcijas nosacîjumiem no ðâ gada jûnija, taèu kompânija nav gatava piekrist MTG piedâvâtajam cenas paaugstinâjumam, laikrakstam "Dienas Bizness" atzinis "Baltcom" valdes priekðsçdçtâjs Vojko Rovere.
Muuls: Ja MTG lîdzîgas prasîbas izvirzîs arî citiem maksas TV operatoriem, pastâv iespçja atteikties no TV3
Maksas TV operatori neapstiprina klientu migrâciju "Lattelecom" un "Modern Times Group" (MTG) íildas dçï, nemierâ ar MTG piedâvâto cenas paaugstinâjumu ir arî "Baltcom", turklât lîdzîgu prasîbu gadîjumâ no TV3 varçtu atteikties arî citi operatori, vçsta "Dienas Bizness".
"Lattelecom" un MTG nevienojas par TV3 retranslâcijas noteikumiem
"Lattelecom" un koncernam "Modern Time Group" (MTG) nav izdevies vienoties par kanâla TV3 retranslâcijas noteikumiem interaktîvajâ televîzijâ ar skatîtâjiem izdevîgiem nosacîjumiem. Par to portâlu "Delfi" informçja uzòçmuma sabiedrisko attiecîbu vadîtâja Lîga Bite. MTG par 60% ir paaugstinâjis kanâla TV3 retranslâcijas maksu, salîdzinot ar iepriekðçjo gadu, tâdejâdi "Lattelecom" satura maksâjums koncernam MTG par tâ seðiem kanâliem bûtiski pârsniedz izmaksas, kâdas "Lattelecom" kopsummâ maksâ tâdiem starptautiskiem kanâliem kâ piemçram, "Discovery", "Eurosport", CNN, BBC, "Fox", "National Geographic" un citiem, atzîmç uzòçmumâ.
"Lattelecom" un MTG vienojuðies par LNT un TV3 retranslçðanu.
Telekomunikâciju uzòçmums "Lattelecom" un Skandinâvijas mediju koncerns "Modern Times Group" (MTG) panâkuði vienoðanos par televîzijas kanâlu LNT un TV3 retranslçðanu.
Maza varbûtîba, ka TV3 un LNT varçtu palikt bezmaksas apraidç
"Modern Times Group" (MTG) TV un radio vadîtâja Latvijâ Baiba Zûzena neredz veidu, kâ visus lîdz ðim neatrisinâtos un nesakârtotos jautâjumus atrisinât daþu nedçïu laikâ, lai TV3 un LNT paliktu bezmaksas apraidç.
TV3 un LNT no nâkamâ gada bûs skatâmi tikai par maksu.
Mediju grupas "Modern Times Group" nolçmusi, ka no nâkamâ gada kanâli TV3 un LNT bûs pieejami tikai maksas platformâs, kas ïaus oriìinâlsatura îpatsvaru ðajos kanâlos palielinât par aptuveni treðdaïu, portâlu "Delfi" informçja MTG sabiedrisko attiecîbu vadîtâja Marta Zandersone.
NEPLP gandarîta par KP izvirzîtajiem noteikumiem TV3 un LNT apvienoðanâs gadîjumâ.
Nacionâlâ elektronisko plaðsaziòas lîdzekïu padome (NEPLP) ir apmierinâta ar Konkurences padomes (KP) izvirzîtajiem noteikumiem un pienâkumiem divu nacionâlo komerckanâlu TV3 un Latvijas Neatkarîgâ televîzija (LNT) apvienoðanâs gadîjumâ, lai gan atseviðíus noteikumus vçrtç kâ smagus. NEPLP priekðsçdçtâja vietniece Aija Dulevska sacîja, ka padome ir gandarîta, ka abiem kanâliem ir jâpaliek bezmaksas apraidç, jo pretçjâ gadîjumâ skatîtâjiem samazinâtos kanâlu skaits.
Çíis: KP nosacîjumu dçï TV3 un LNT apvienoðana var arî nenotikt
Konkurences padomes (KP) izvirzîtie nosacîjumi televîzijas kanâla TV3 îopaðniekam "MTG Broadcasting" (MTG) plânam pâròemt "Latvijas Neatkarîgo televîziju" (LNT) ir tik drastiski, ka, iespçjams, darîjums nemaz nenotiks, pieïauj LNT ìenerâldirektors Andrejs Çíis.
NEPLP izvirzîjuði nosacîjumus TV3 un LNT apvienoðanâs plâniem
Nacionâlâ elektronisko plaðsaziòas lîdzekïu padome (NEPLP) izvirzîjusi nosacîjumus, kurus ievçrojot, NEPLP neiebilstu pret LNT un TV3 apvienoðanos. Viens no nosacîjumiem - LNT un TV3 jâpaliek bezmaksas apraidç.
Prognozç, ka TV3 un LNT apvienoðanâs tiks atïauta
Nacionâlâs elektronisko plaðsaziòas lîdzekïu padomes (NEPLP) priekðsçdçtâjs Ainârs Dimants prognozç, ka Konkurences padome (KP) atïaus apvienoties TV3 un LNT, taèu uzskata, ka viòiem bûtu jâizvirza saistoði noteikumi.
Tiesu izpildîtâjs iesniedz sûdzîbas par 'Baltkom' atteikðanos pârtraukt TV3, TV6 un TV3+ retranslâciju.
Tiesu izpildîtâjs Ginters Hmeïevskis vçrsies Rîgas pilsçtas Centra rajona tiesâ ar sûdzîbâm par telekomunikâciju uzòçmuma "Baltkom" atteikðanos pildît tiesas noteikto pagaidu aizsardzîbas lîdzekli pârtraukt kabeïtîklos retranslçt televîzijas kanâlus TV3, TV3+ un TV6.
Tiesa "Baltkom" uzdod pârtraukt kanâlu TV3, 3+ un TV6 retranslçðanu.
Rîgas pilsçtas Centra rajona tiesa uzdevusi telekomunikâciju uzòçmumam "Baltkom" pârtraukt kabeïtîklos TV kanâlu TV3, 3+ un TV6 retranslçðanu, vçstî laikraksts "Dienas Bizness". "Jâ, tâ ir taisnîba", avîzei sacîja "TV3 Latvia" ìenerâldirektore Baiba Zûzena.
LNT un TV3 draud pamest bezmaksas çteru
Televîzijas komerckanâli LNT un TV3 vçrsuðies Saeimâ, ceïot trauksmi par, viòuprât, nepamatoti augstajiem apraides tarifiem, un, ja netiks panâkts risinâjums, abi kanâli bûðot spiesti pamest bezmaksas çteru, Latvijas Raidorganizâciju asociâcijas (LRA) izpilddirektore Gunta Lîdaka sestdien apliecina laikrakstam "Latvijas Avîze".
LNT un TV3 varçtu aiziet no bezmaksas paketes.
Valsts institûcijâm nesakârtojot Sabiedriskâs televîzijas LTV statusu televîzijas nozarç, nacionâlâs komerctelevîzijas LNT un TV3 varçtu aiziet no zemes ciparu apraides bezmaksas paketes, TVNET informçja Latvijas Raidorganizâciju asociâcijas izpilddirektore Gunta Lîdaka.
LVRTC: 'TV3' atbilde neatrisina bûtiskus jautâjumus; 'TV3' pârsteigts par LVRTC reakciju.
No "TV3" 25.maijâ saòemtâ atbilde uz Latvijas Valsts radio un televîzijas centra (LVRTC) piedâvâjumu par analogâs apraides nodroðinâðanu "neatrisina bûtiskus jautâjumus", tâdçï LVRTC neredz juridisku pamatu 1.jûnijâ neatslçgt "TV3" no analogâs apraides, bet raidorganizâcija ir pârsteigta, ka ðâdi tiek saprasts "TV3" "jâ" vârds LVRTC piedâvâjumam.
TV3 pieòem LVRTC piedâvâjumu un paliek analogajâ apraidç.
Telekompânija "TV3 Latvia" nosûtîjusi Latvijas valsts radio un televîzijas centram (LVRTC) apstiprinâjumu, ka akceptç LVRTC piedâvâjumu ar jauno apraides tarifu par analogâs apraides nodroðinâðanu, biznesa portâlu "Nozare.lv" informçja "TV3" ìenerâldirektore Baiba Zûzena.
LVRTC: "TV3" pçc 1.jûnija nebûs pieejams arî ciparu virszemes apraidç.
Komersanta "TV3 Latvija" (''TV3'') programmu pârraide analogajâ tîklâ tiks atslçgta lîdz ar analogâ tîkla izslçgðanu visâ valstî no 1.jûnija, paziòoja Latvijas Valsts radio un televîzijas centra (LVRTC) sabiedrisko attiecîbu vadîtâja Ieva Lîne.
Satiksmes ministrija aicina TV3 nemaldinât sabiedrîbu.
Labvakar! Òemot vçrâ maldinoðo informâciju, ko izplatîjis TV3, Satiksmes ministrija nosûta savu komentâru.
TV3 Konkurences padomç apstrîd ciparu TV ievieðanu
Televîzija "TV3 Latvia" treðdien vçrsâs ar iesniegumu Konkurences padomç, jo uzskata, ka SIA "Lattelecom", ievieðot Latvijâ virszemes apraidi ciparu formâtâ jeb digitâlo TV, iespçjams, ïaunprâtîgi izmantojis savu dominçjoðo stâvokli tirgû, informç TV3.
"Lattelecom" vienojas ar TV3 par translâcijas atjaunoðanu.
8,janvârî "Lattelecom" un "TV3 Latvia" noslçdza lîgumu par kanâla TV3 retranslâcijas atjaunoðanu "Lattelecom" Interaktîvajâ televîzijâ, portâlam "Apollo" pavçstîja "Lattelecom" Komunikâcijas daïas projektu vadîtâja Lîga Bite. Kanâla retranslâcija "Lattelecom" Interaktîvajâ televîzijâ tiks atjaunota nekavçjoties ? naktî uz 9. janvâri. Lîdz ar vienoðanâs noslçgðanu starp pusçm tiek pârtraukta tiesvedîba par TV3 retranslâciju "Lattelecom" Interaktîvajâ televîzijâ un puses vienojuðâs nesniegt turpmâkus komentârus par ðo jautâjumu.
TV3 liedz Lattelecom Interaktîvâs TV abonentiem skatîties savu kanâlu
Lattelecom pârstâvji portâlu BOOT.Lv informçja, ka ðonakt, 21. jûlijâ, plkst. 24:00 tiks pârtraukta TV3 translâcija Lattelecom Interaktîvâs TV klientiem. TV3 ignorç Konkurences padomes lçmumu un prasa samaksu par analogajâ televîzijâ brîvi pieejamu çtera TV kanâlu.
KP soda 'Viasat' un TV3 par dominçjoðâ stâvokïa ïaunprâtîgu izmantoðanu
Konkurences padome (KP) pieòçmusi lçmumu par naudas soda un tiesisko pienâkumu piemçroðanu "Viasat AS" (Igaunija) un SIA "TV3 Latvia" par dominçjoðâ stâvokïa ïaunprâtîgu izmantoðanu TV3 kanâla izplatîðanas tirgû Latvijas teritorijâ. "Viasat AS" piemçrots naudas sods 47 400 latu apmçrâ, bet SIA "TV3 Latvia" ? 40 000 latu apmçrâ.
"Baltkom" pârtrauc "TV3" retranslçðanu.
Nesaòemot "TV3 Latvia" atbildi uz "Baltkom" aicinâjumu piekrist programmas bezmaksas retranslâcijai kabeïtîklos, "Baltkom" pieòçmis lçmumu pârtraukt "TV3" retranslçðanu. Programmas retranslçðana "Baltkom" tîklâ tiks pârtraukta pirmdienas pusnaktî, portâlam "Delfi" pavçstîja "Baltkom" pârtâvji.
LNT "pelnrušķīte"
LNT "pelnrušķīte"
Karikatūra pārpublicēta no [url]http://www.la.lv[/url]
TV3 vecais jumts.
TV3 vecais jumts.
Vecā TV3 atrašanās vieta, daļa gan jau aizvākta.
Jaunākie komentāri
· Es nezinu...No viena...
· Biju pagaišgad Vācij...
· Protams. Daļai cilvē...
· Daudzas radiostacija...
· http://46.30.42.212/...
· Ko tu ar to gribēji ...
· Jē, Zanders saņems a...
· Tas kurš iemaina brī...
· Nav ne jausmas. Varē...
· HF dipoliņš arī uzka...
Meklētājs
Ko meklēsi:
Lietotāji Onlainā
· Viesi Onlainā: 8

· Members Online: 0

· Total Members: 304
· Jaunākais lietotājs: hellvag
Ielogoties
Lietotājs

ParoleFacebook login

Neesi vel lietotājs?
Spied šeit lai reģistrētos.

Aizmirsi paroli?
Pieprasi jaunu šeit.
Jaunākie Foto Komentāri
Bullet icon Nav ne jausmas. Varētu...
Bullet icon HF dipoliņš arī uzkari...
Bullet icon Pateicos, Vladimir! 73!
Bullet icon Maksimālais starojums ...
Bullet icon Sirsnīgs paldies! Varb...
Jaunākās Bildes
Saules mikro elektrostacija
Saules mikro elektro...
Saules mikro elektrostacija
Saules mikro elektro...
Saules mikro elektrostacija
Saules mikro elektro...
Saules mikro elektrostacija
Saules mikro elektro...
Saules mikro elektrostacija
Saules mikro elektro...
Saules mikro elektrostacija
Saules mikro elektro...
Saules mikro elektrostacija
Saules mikro elektro...
Eilat - Israel
Eilat - Israel
Eilat - Israel
Eilat - Israel
Eilat - Israel
Eilat - Israel
Statistika
IP
IP'
Links uz mūsu baneri
HTML kods uz freefm.lv mājas lapu.

Free FM