November 28 2020 21:33:24
Saules Aktivitāte
Saules Aktivitāte
Draugi
People.lv Near-Space Program
Latvijas radiostaciju ceļvedis
Legacy SAT - Ieskats satelītu televizijas vēsturē
IBM Kolekcija - Projekts kurā tiek tīrīta un restaurēta IBM ražotāja tehnika.
YL2CP Web site
Aktuāls Jautājums
Vai Covid-19 karantīnas laikā ir mainijušies jūsu radio klausīšanās paradumi?

Jā, klausos radio biežāk

Jā, vispār vairs neklausos

Nē, viss kā agrāk

Kas ir Covid-19 un kas ir radio?

Šodienas jubilāri:
Šodien nav jubilāru
Čats
Vajadzēs gan ielogoties lai čatotu.

27-11-2020 12:57
Paldies, Roland!

26-11-2020 02:37
Normund, apsveicu dzimšanas dienā! 73!

26-11-2018 13:42
Paldies! Wink

26-11-2018 09:36
Daudz laimes dzimšanas dienā Princ_ Smile

04-03-2018 23:52
Paldies! Godam tika atzīmēts - pagājušo nakti līdz vienpadsmitiem šodien dienā pavadīju pie uztvērēja, "neatejot no kases". 73!

04-03-2018 10:35
Rolands Strautmalis - Sveicu!

26-11-2017 23:39
Paldies Wink

26-11-2017 21:43
princ_fm, apsveicu Tavā dienā! 73!

19-10-2017 12:50
Paldies! 73!

18-10-2017 18:34
Sveiciens vārda dienā, Roland! 73! Smile

Tags - Viedokļi
All Tags
NEPLP vadītājs: mediju nozare atrodas kraha priekšā.
Latvijā mediju nozare šobrīd ir kraha priekšā, piektdien intervijā Latvijas Radio atzina Nacionālās elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomes (NEPLP) priekšsēdētājs Ivars Āboliņš.
Kaimiņš: koalīcijai varētu nebūt vienots balsojums par NEPLP amatu kandidātiem.
Koalīcijas deputātiem varētu nebūt vienots balsojums par Nacionālās elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomes (NEPLP) amatu kandidātiem, prognozē Cilvēktiesību un sabiedrisko lietu komisijas priekšsēdētājs Artuss Kaimiņš (KPV LV).
"Tet": 5G tīkla ieviešana bez vadiem nenotiks.
Lai izbūvētu 5G tīklu, katrai bāzes stacijai ir jāpievelk optiskais internets, līdz ar to jaunās paaudzes tīkla ieviešana bez vadiem nenotiks, sacīja telekomunikācijas uzņēmuma "Tet" valdes priekšsēdētājs Juris Gulbis.
NEPLP neprognozē, cik ilgi lems par jaunu apraides atļauju "All Media Baltics".
Nacionālā elektronisko plašsaziņas līdzekļu padome (NEPLP) vērtēs mediju grupas "All Media Baltics" lūgumu izsniegt kompānijai jaunas apraides atļaujas, taču pagaidām neprognozē, cik ilgā laikā lēmums varētu tikt pieņemts, ceturtdien intervijā Latvijas Radio pauda padomes priekšsēdētājas vietnieks Ivars Āboliņš.
Ļubova Švecova: LMT, "Tet" un sabiedriskie mediji – kas slēpjas kastē?
Jau atkal dienaskārtībā parādās ziņa, ka LMT un "Tet" (agrāk "Lattelecom") akcionāri, tas ir, Satiksmes ministrija, Ekonomikas ministrija un "Telia Company", ir apsprieduši jautājumus par "Tet" un LMT nākotnes perspektīvām. Pirmā reakcija uz šo ziņu bija: "Atkal!" Diskusijas par to, vai, ko un kā darīt ar vieniem no valstij vērtīgākajiem un vienlaikus sarežģītākajiem aktīviem, nerimst jau gadus padsmit. Bet es vēlos uz šo tēmu paskatīties no mazliet cita aspekta – kontekstā ar tikpat intensīvi publiskajā telpā uzturētu tēmu kā "sabiedriskie mediji".
Kurp dodies, LTV un NEPLP?
Brīdi atpakaļ Nacionālās elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomes (NEPLP) atlikušie četri locekļi lēma veikt grozījumus VB SIA Latvijas televīzija statūtos, paredzot, ka turpmāk Latvijas televīzijas priekšgalā būs tikai viens valdes loceklis. Formāli Elektronisko plašsaziņas līdzekļu likuma 65.pants ir ievērots – “Sabiedrisko elektronisko plašsaziņas līdzekli vada valde”. Neapšaubu pašreizējā palikušā valdes locekļa kompetenci kā finanšu jomas speciālistam, bet… Latvijas televīzija nav vienkāršs, ikdienas uzņēmums. Tas ir ļoti specifisks uzņēmums, kurš neražo pienu, maizi, radioaparātus vai televizorus.
LVRTC: Ciparu radio apraides testi bija jāturpina.
Digitālās skaņas apraides tehnoloģijas (DAB+) jeb ciparu radio apraides testi Latvijā bija jāturpina, uzsvēra Latvijas Valsts radio un televīzijas centra (LVRTC) valdes priekšsēdētājs Jānis Bokta.
"Kantar TNS": Gadu gaitā televīzija pārtapusi no ekrāna par satura veidotāju
Gadu gaitā mainījusies televīzijas definīcija, tai no televizora ekrāna kļūstot par satura veidotāju, sacīja pētījumu kompānijas "Kantar TNS" rīkotājdirektors Mārtiņš Traubergs.
Kārlis Dagilis: Ceļa karte Latvijas Radio attīstībai
Apbēdināšu tos, kuri sagaida asu kritiku par Latvijas Radio (LR) valdes locekļa satura attīstības jautājumos konkursa norisi un Nacionālās elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomes (NEPLP) izdarīto izvēli. Tās aizvadītajās dienās bijis gana daudz. Kā liecina pieredze ar bijušo LR valdi vai pašreizējo Latvijas Televīzijas (LTV) valdi, bažas var attaisnoties, var arī izgaist.
LŽA: Dikas-Bokmelderes saikne ar konkrētu politisku spēku rada risku Latvijas Radio neatkarībai
Latvijas Žurnālistu asociācija (LŽA) pauž bažas par Nacionālās Elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomes (NEPLP) lēmumu Latvijas Radio valdes locekļa satura jautājumos amatā apstiprināt Sanitu Diku-Bokmelderi un uzskata, ka viņas saikne ar konkrētu politisku spēku rada risku Latvijas Radio neatkarībai, norādīja LŽA valdē.
DAB+ testi beigušies, viedokļu rezumē LR ēterā.
LR apkopojusi viedokļus "Par" un "Pret" digitālās radio apraides ieviešanu Latvijā.
Belte: Lēmums atjaunot Latvijas Radio valdi trīs locekļu sastāvā bija pareizs
Nacionālās elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomes (NEPLP) lēmums atjaunot Latvijas Radio (LR) valdi trīs locekļu sastāvā uzskatāms par pareizu, teica Latvijas Televīzijas (LTV) valdes priekšsēdētājs Ivars Belte.
Dimants: 2012.gadā mainoties LTV un NEPLP vadībai, sabiedrisko mediju apvienošana oligarhiem kļuva neizdevīga
Sabiedrisko mediju - Latvijas Televīzijas (LTV) un Latvijas Radio apvienošanas koncepcijas projekts tā dēvētajiem oligarhiem vairs nebija izdevīgs pēc tam, kad 2012.gadā LTV ģenerāldirektora amatā tika nomainīts pašreizējais SIA "Izdevniecība "Dienas mediji"" īpašnieks un valdes priekšsēdētājs Edgars Kots un tika apstiprināts jaunais Nacionālās elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomes (NEPLP) sastāvs, paziņoja bijušais NEPLP priekšsēdētājs, biznesa augstskolas "Turība" profesors Ainārs Dimants.
Jānis Daugavietis: NEPLP pret Latvijas valsts radio ar latviešu mūziku.
Jau sākumā vēlos pateikt, ka nešaubīgi esmu par Latvijas mūzikas īpatsvara palielināšanu radio, TV un internetā. Visu savu jaunību veltīju Latvijas pagrīdes mūzikai, spēlējot savu mūziku un producējot citu dziesmas un albumus (skat. ierakstu izdevniecība Tornis).
Gulbis: "Lattelecom" un LMT apvienošanās nākotnē ir neizbēgama
Informācijas un komunikācijas tehnoloģiju uzņēmuma "Lattelecom" un mobilo sakaru operatora "Latvijas Mobilais telefons" (LMT) apvienošanās nākotnē ir neizbēgama, šorīt intervijā Latvijas Televīzijas raidījumam "Rīta panorāma" atzina "Lattelecom" valdes priekšsēdētājs Juris Gulbis.
Prognozē arvien straujāku TV skatīšanās paradumu maiņu
2017.gadā TV skatīšanās paradumu maiņa būs straujākā, kāda līdz šim piedzīvota Latvijā, prognozē Lattelecom Biznesa attīstības direktore Inga Alika-Stroda.
Rubenis: Klausītāji izvēlas radiostacijas, kurās ir saturs
Šogad Latvijas radio sektorā nav paredzama jaunu tirgus dalībnieku ienākšana, prognozēja Latvijas Raidorganizāciju asociācijas valdes loceklis, "Radio SWH" valdes loceklis Filips Rubenis.
Operatori: Latvijas 4G mobilais tîkls ir labâ lîmenî
Latvijas mobilo sakaru operatoru piedâvâtais 4G mobilais tîkls ir labâ lîmenî, komentçjot mobilâ interneta tîkla mçrîjumu rîka "OpenSignal" datus, saskaòâ ar kuriem Latvijâ ir 18.âtrâkais 4G mobilais internets pasaulç, atzina operatoru pârstâvji.
Aija Dulevska: Jâatgrieþas pie likumprojekta par mediju îpaðniekiem
Decembra sâkumâ Latvijas mediju telpu pârðalca ziòa par iespçjamo mediju koncerna "Modern Times Group" (MTG) biznesa Baltijas valstîs pârdoðanu. Òemot vçrâ, ka MTG Latvijâ ir lielâkais komercmediju koncerns televîziju segmentâ (TV kanâli TV3, LNT, TV6, Kanâls 2, kâ arî radio Star FM, portâli TVPlay un Skaties.lv), ir saprotamas politiíu un arî plaðâkas sabiedrîbas baþas par ðâda darîjuma sekâm uz Latvijas informatîvo telpu. Pieòemot, ka minçtos TV kanâlus varçtu iegâdâties Latvijai nedraudzîgi spçki, televîziju segmentâ paliktu tikai viens Latvijas intereses izteikti un nepârprotami pârstâvoðs kanâls – Latvijas Televîzija.
NEPLP: Reìionâlo televîziju saturs kïûst aizvien bûtiskâks
Kopçjâ informâcijas patçriòa tendenèu kontekstâ reìionâlo televîziju saturs kïûst aizvien bûtiskâks, norâdîja Nacionâlâs elektronisko plaðsaziòas lîdzekïu padomes (NEPLP) loceklis Ivars Zviedris pçc pieredzes apmaiòas seminâra reìionâlo un vietçjo televîziju darbiniekiem.
Uìis Polis: SWH grupas 'neredzçtais auditorijas pieaugums' ir TNS kïûdu radîts mîts.
Tâds pats mîts, kâ ne tik sen ASV medijus "spridzinoðie" aptauju dati par to, ka Klintones pârsvars pâr Trampu sasniedzis pat 12 procenta punktus. Kâ cilvçks, kurð ir studçjis statistiku un kura profesionâlâ ikdiena ir cieði ar to saistîta, es atïaujos apgalvot, ka Kantar TNS dati par SWH+ ir negods visai mediju pçtîjumu nozarei un degradç statistiku kâ zinâtni. Turklât ðie dati ir pretrunâ radio biznesâ valdoðajiem principiem un vçl vairâk grauj jau tâ daþâdu valstiska lîmeòa nejçdzîbu plosîto radio nozari.
Rungainis: Par MTG biznesu Baltijâ varçtu bût interese telekomunikâciju uzòçmumiem
Telekomunikâciju uzòçmumiem varçtu bût interese par Zviedrijas mediju koncerna "Modern Times Group" (MTG) biznesu Baltijas valstîs, atzina investîciju baòíieris Ìirts Rungainis Viòð pieïâva, ka par MTG biznesu Baltijas valstîs varçtu bût interese Zviedrijas koncernam "Telia", kas Zviedrijas mediju grupu varçtu iegâdâties caur SIA "Lattelecom" vai SIA "Latvijas Mobilais telefons".
Dimants: Notikuðais ar pieci.lv apliecina - sabiedrisko mediju finansçjumam jâbût iezîmçtam
Notikuðais ar pieci.lv finansçjumu, kuru Saeimas komisija nâkamgad rekomendçja samazinât, bet kas netika atbalstîts koalîcijâ, kârtçjo reizi apliecina – sabiedrisko mediju finansçjumam ir jâbût iezîmçtam, ðâdu viedokli intervijâ Latvijas Radio pauda Nacionâlâs elektronisko plaðsaziòas lîdzekïu padomes (NEPLP) loceklis Ainârs Dimants.
Vadims Jeroðenko: Latvijas Televîzija - "sanatorija" par dârgu naudu
Pçdçjo mçneðu laikâ publiskoti daþâdi izteikumi par medijiem Latvijâ, par to, cik latvieði un nelatvieði atrodas vienâ vai otrâ informatîvajâ telpâ, cik labi vai slikti strâdâ tie vai citi sabiedriskie un komerciâlie mediji.
LVRTC vadîtâjs: Lai uzlabotu apraidi pierobeþâ, vajag no Eur 30 000 lîdz 1,2 miljoniem
Lai uzlabotu Latvijas sabiedrisko mediju apraidi pierobeþâ, ir nepiecieðami 30 000 lîdz 1,2 miljoniem eiro, ðorît intervijâ Latvijas Televîzijai pastâstîja "Latvijas Valsts radio un televîzijas centra" (LVRTC) valdes priekðsçdçtâjs Jânis Bokta.
Ðmidre: Kopð aizgâju no Baltcom, uzòçmums nav îpaði progresçjis
«Kopð aizgâju no telekomunikâciju operatora Baltcom, uzòçmums nav îpaði progresçjis,» intervijâ atzina uzòçmuma bijuðais valdes un padomes priekðsçdçtâjs Pçteris Ðmidre.
DP: 'Sputnik' bûs galvenais Krievijas propagandas kanâls latvieðu valodâ
Informatîvâs platformas "Sputnik" Latvijas versija kïûs par galveno Krievijai vçlamo vçstîjumu izplatîðanas kanâlu latvieðu valodâ, liecina Droðîbas policijas publicçtais 2015. gada pârskats.
LTV vadîtâjs: Mazâ valstî sabiedriskajam medijam nevajadzçtu bût reklâmas tirgû
Mazâ valstî sabiedriskajam medijam nevajadzçtu bût reklâmas tirgû, jo ietekme uz reklâmas tirgu ir pietiekoði nopietna, sacîja no jauna Latvijas Televîzijas (LTV) valdes priekðsçdçtâja amatâ apstiprinâtais Ivars Belte.
Tjarve: Atbildîba par TV5 slçgðanu bûtu jâuzòemas NEPLP
Kanâla TV5 darbîbas pârtraukðana ir saistîta ar iespçju retranslçtajiem Krievijas televîzijas kanâliem piesaistît un izvietot Latvijas mçríauditorijai paredzçto reklâmu, uzskata Latvijas Universitâtes Sociâlo zinâtòu fakultâtes pasniedzçjs, Latvijas Þurnâlistu asociâcijas valdes loceklis Rolands Tjarve.
Radio 21. gadsimtâ - kâdas pârmaiòas gaidâmas
Kad pasaule iepazina televîziju, tika pasludinâts, ka radio tûlît beigs pastâvçt, taèu, kâ jûs dzirdat, radio vçl skan un visticamâk arî turpinâs skançt. Turpinot atzîmçt Latvijas Radio deviòdesmit gadu jubileju, ðoreiz pievçrðamies radio nâkotnei. Kâ radio skançs 21. gadsimtâ - mobilajâs ierîcçs, internetâ, bez interneta starpniecîbas? Kas ir kognitîvais radio un kâdus izaicinâjumi priekðâ tehnoloìiju zinâtâjiem, lai radio atkarotu savas pozîcijas mediju jomâ? Par radio nâkotni raidîjumâ Zinâmais nezinâmajâ saruna ar Rîgas Tehniskâs universitâtes Elektronikas un telekomunikâciju fakultâtes profesoru Guntaru Balodi un Latvijas Radio valdes locekli tehniskâ nodroðinâjuma jautâjumos Uldi Lavrinovièu.
LMT par 'Bites' drûmajâm prognozçm: ziòas par manu nâvi ir nedaudz pâragras
Telekomunikâciju operatora "Latvijas Mobilais telefons" (LMT) valdes priekðsçdçtâjs Juris Binde nepiekrît sava konkurenta "Bite" vadîtâja Freda Renèaka prognozçm, ka pçc desmit gadiem Latvijâ nebûs ne "Bites", ne arî LMT un "Tele2".
"Bite": LMT un "Lattelecom" apvienoðanâs varçs izspiest no tirgus jebkuru
Apvienotajam "Latvijas Mobilâ telefona" (LMT) un "Lattelecom" uzòçmumam bûs tâda dominance cenâs un mârketingâ, ka tas varçs izspiest no tirgus jebkuru, sacîja telekomunikâciju uzòçmuma "Bite" vadîtâjs Freds Renèaks.
Mjartâns: Politiíi nedrîkst izdarît spiedienu uz NEPLP lçmumiem
Politiíi nedrîkst izdarît spiedienu uz Nacionâlâs elektronisko plaðsaziòas lîdzekïu padomes (NEPLP) kâ neatkarîgas institûcijas lçmumiem attiecîbâ par apraidi un frekvenèu pieðíirðanu, sacîja NEPLP loceklis Dainis Mjartâns.
Çíis: Jaunais LTV kanâls krievu valodâ jau sâkumâ bûtu apzîmçts kâ propagandas kanâls
Sabiedriskajam medijam veidot kanâlu krievu valodâ ir nejçdzîgi, jo ðâds kanâls uzreiz jau paðâ sâkumâ bûtu apzîmçts kâ propagandas kanâls, kurâ latvieði cenðas kaut ko iestâstît krieviem, intervijâ laikrakstam "Neatkarîgâ" pauþ bijuðais "Latvijas Neatkarîgâs televîzijas" lîdzîpaðnieks un vadîtâjs Andrejs Çíis.
Mediju eksperti: Jaunais TV kanâls nevar bût pretpropagandas lîdzeklis
Ðodien diskusijâ "Kâ sabiedriskajam medijam sasniegt krievvalodîgo auditoriju?", izskatot iespçjas un riskus, kâdi pastâv, izveidojot televîzijas kanâlu krievvalodîgajai auditorijai, tika pausti daþâdi viedokïi par ðâda kanâla nepiecieðamîbu, taèu galvenie secinâjumi balstîjâs tajâ, ka nav nepiecieðams izveidot pretpropagandas kanâlu, bet svarîgi, lai tajâ bûtu pilnvçrtîgs saturs, kas paustu patiesu informâciju.
Vai krievi skatâs vietçjos TV raidîjumus un vai ðai auditorijai nepiecieðams îpaðs TV kanâls?
Kirils, rîdzinieks, uzòçmçjs mazumtirdzniecîbâ: ´Latvijas TV kanâlus skatos reti, pârsvarâ no Krievijas pârraidîtos. Un ne tikai tâpçc, ka tie raida manâ dzimtajâ valodâ. Strâdâju tirdzniecîbâ un ar klientiem runâju arî latviski. Bet Krievijas TV autorraidîjumi, ja vien tie nav ar kâdu Kremïa ideoloìisko ´pieðprici¡, ir daudz saturîgâki un interesantâki.
DAB+ ilūziju gūstā. Kurp mūs ved ciparu tehnoloģijas?
80’tie sauc - atkal jaunas vecās tehnoloģijas
Pašlaik LVRTC ar saviem testiem ir atgriezis Latvijā novecojušu 80 gadu tehnoloģiju DAB+. (DAB uzlaboja ar DAB+ 2007.gadā) Tiesa, pagaidām tie ir tikai testi – traģēdija „vienkāršajai tautai” tā būtu tad, ja šo sistēmu Latvijā patiešām ieviestu un pavisam slēgtu FM apraidi. Kāpēc? No vienas puses, mēs iegūstam samērā labā kvalitātē daudz lielāku programmu skaitu, bet no otras – ir jānomaina VISI radio uztvērēji. Tā nav joka lieta... Beigās jau tie izrādīsies tikai pāris procenti no visiem Latvijas iedzīvotājiem, kas klausīsies ciparu radio, laikam gan, vairums pensionāri, jo jauniešiem radio vispār nevajag – pilnīgi pietiek ar internetu.
Juris Lapinskis par DAB+ un reklāmas tirgu
Juris Lapinskis par DAB+ un reklāmas tirgu...
Jaunākie komentāri
· Es nezinu...No viena...
· Biju pagaišgad Vācij...
· Protams. Daļai cilvē...
· Daudzas radiostacija...
· http://46.30.42.212/...
· Ko tu ar to gribēji ...
· Jē, Zanders saņems a...
· Tas kurš iemaina brī...
· Nav ne jausmas. Varē...
· HF dipoliņš arī uzka...
Meklētājs
Ko meklēsi:
Lietotāji Onlainā
· Viesi Onlainā: 7

· Members Online: 0

· Total Members: 304
· Jaunākais lietotājs: hellvag
Ielogoties
Lietotājs

ParoleFacebook login

Neesi vel lietotājs?
Spied šeit lai reģistrētos.

Aizmirsi paroli?
Pieprasi jaunu šeit.
Jaunākie Foto Komentāri
Bullet icon Nav ne jausmas. Varētu...
Bullet icon HF dipoliņš arī uzkari...
Bullet icon Pateicos, Vladimir! 73!
Bullet icon Maksimālais starojums ...
Bullet icon Sirsnīgs paldies! Varb...
Jaunākās Bildes
Saules mikro elektrostacija
Saules mikro elektro...
Saules mikro elektrostacija
Saules mikro elektro...
Saules mikro elektrostacija
Saules mikro elektro...
Saules mikro elektrostacija
Saules mikro elektro...
Saules mikro elektrostacija
Saules mikro elektro...
Saules mikro elektrostacija
Saules mikro elektro...
Saules mikro elektrostacija
Saules mikro elektro...
Eilat - Israel
Eilat - Israel
Eilat - Israel
Eilat - Israel
Eilat - Israel
Eilat - Israel
Statistika
IP
IP'
Links uz mūsu baneri
HTML kods uz freefm.lv mājas lapu.

Free FM