October 26 2016 16:13:35
Saules Aktivitāte
Draugi
People.lv Near-Space Program
Latvijas radiostaciju celjvedis
Aktuāls Jautājums
Vai variet būt droši, ka Jūsu dati internetā nenonāk rokās 3 personām?

Esmu pārliecināts, ka dati ir doršībā

Pilnībā drošs neesmu, bet maksimāli ir jāizvēlas drošākais serviss

Esmu pārliecināts, ka dati tiek nodoti trešajām personām pēc dienestu pieprasījuma

Droša ir tikai tā vieta, kur tīkla vads nav bijis un nebūs pieslēgts

Šodien nekas vairs nav drošs

Šodienas jubilāri:
Šodien nav jubilāru
Čats
Vajadzēs gan ielogoties lai čatotu.

10-10-2016 23:43
ixilo Priekā! Wink

02-08-2016 10:00
Paldies! Smile

02-08-2016 08:22
Princ - Priekā Smile)

27-06-2016 09:48
Nu kruta, ka visa tehnika pēc vakardienas negaisa ir palikusi dzīva ... Smile Kā nez citiem?

11-05-2016 21:36
Hai, paldies Smile) Sveicieni visiem no Fuerteventuras! Bildes ielikšu! Smile

10-05-2016 20:59
Yahoo, lai pietiek alus. Smile

10-05-2016 09:04
Yahoo Sumunāts! Wink

14-04-2016 23:36
Un kas finālā bija ar lapu?

04-03-2016 22:51
Sumināts, Roland! Wink

04-03-2016 21:10
Paldies! Manā gadījumā, kā man teica kāds čoms, futbola terminoloģijā izsakoties, jau pirmā puslaika pēdējā minūte. 73!

Aktuāli
Free for radio!
Forums
  Topiks Skatīts Atbildes Pēdējā atbilde
Capital FM 101 MHz
Komerciālie radio
28259 371 ixilo
05-10-2016 12:57
RE: DXings
Lietotāju uztvertās radio stacijas un signāli.
33005 231 Janis Pelcis
29-09-2016 21:12
Radio "Maxima"
Nekomerciālie radio
260 2 marsinsh
16-09-2016 10:15
Zinoo nano 2016
Kosmiskās zondes u.c. tamlīdzīgi projekti
552 19 Minivat
24-08-2016 09:31
The Reed's motor
Spams
1377 10 Yahoo
13-07-2016 22:33
Svaigākie raksti
Raksts Kategorija Autors Skatīts Komentāri Datums
LED spuldze. Pārdomu stūrītis princ_fm 722 1 20-04-2016 13:52
Daudzos web resursos ir rakstīts par LED spuldzēm, piedodiet, ja mans redzējums šajā jomā sakrīt ar kaut kur jau rakstīto.
Vai Tukums kļūs par radioamatieru lielpilsētu? Radio amatierisms princ_fm 1021 0 25-06-2015 09:43
Raksts Tukuma novada avīzē.
DCF 77 - pareizs laiks! Kas tas ir? Tehnika Yahoo 2260 11 19-01-2015 23:43
Šodien pilnīgi nejauši uzzināju par kādu liejaudas zemfrekvences radio staciju, kura visā eiropā kontrolē precīzu laiku. Tā kā nebiju par tādu neko agrāk dzirdējis, tad nolēmu nedaudz aprakstīt par DCF 77 tādiem kā es!
SAF AM10 uzbūve Tehnika Bolverk 3681 13 02-08-2014 11:25
Manās rokās pirms kāda laika nonāca te pat Latvijā \"SAF Tehnika\" ražots radiolinks AM10-E1. Man ir gandrīz pilnā komplektā viens šāds kanāls - divas galvas un divi \"IDU\" - bloks, kas liekas iekštelpās, pie kura slēdzas galva un pārraidāmais signāls. Vienīgā problēma - viens gals cietis no netāla zibens spēriena. Tā kā nedaudz aizraujos ar sakaru vēsturi un kaut cik zinu elektrību, nolēmu, ka jāmēģina sasperto galu salāpīt, lai komplekts būtu strādājošs, pie viena izveidojot nelielu uzbūves apskatu - kā nekā aparāts ir vairāk kā 10 gadus vecs un diez vai tā publiska ķidāšana SAFa biznesam kādu sliktumu nodarīs. Neskatoties uz vecumu šāda tipa galvas vēl visai bieži var redzēt antenu mastos.
10 mīti par saules baterijām. Pārdomu stūrītis princ_fm 1971 0 23-06-2014 13:45
Vasarā, kad saule mūs apspīd no agra rīta līdz vēlai naktij, bieži vien ienāk prātā domas par to, kā šo milzīgo un faktiski neizsīkstošo zaļās enerģijas avotu varētu izmantot lietderīgi, piemēram, mājsaimniecībā. Visvienkāršākais veids ir saules radiāciju izmantot karstā ūdens pagatavošanai ar termokolektoru starpniecību un elektroenerģijas ražošanai ar saules fotovoltu (PV) paneļiem jeb moduļiem, ko tautā bieži sauc par saules baterijām. Šoreiz par elektroenerģijas ražošanu no saules starojuma, jo tā Latvijā vēl nav plaši pazīstama lieta. Iespējams tāpēc, ka par saules paneļiem izplatījušies vairāki stereotipi un mīti, ko vēlos kliedēt.
Madonas raidstacijas antenas masti. Pārdomu stūrītis princ_fm 2480 3 12-06-2014 01:25
1932.-1944. gadā Madonas apriņķa Kalsnavas pagastā līdzās Aiviekstes spēkstacijai darbojās raidstacija. Pa telefona vadiem tai tika pievadīta Rīgas radiofona programma, kuru ar attiecīgu viļņa garumu no šejienes izplatīja raidītājs.
Aizturētā propagandas TV "Russia Today" producente, visticamāk, izraidīta no Latvijas
ZiņasLatvijas robežsargi piektdien, 21.oktobrī, aizturējuši Krievijas kara propagandas mediju grupas "Russia Today" ("Россия сегодня") galveno producenti Ellu Taranovu, kas bija ieradusies Rīgā, lai piedalītos "Baltijas forumā". Neoficiāli zināms, ka Ella Taranova ir iekļauta Latvijas Ārlietu ministrijas "melnajā sarakstā" un visticamāk jau ir izraidīta no Latvijas.
Digitālo radio apraidi Latvijā varēs testēt tikai Latvijas Radio
NEPLP ziņasNacionālā elektronisko plašsaziņas līdzekļu padome (NEPLP) pieņēmusi konceptuālu lēmumu par digitālās radio apraides testa veikšanu Latvijā. Digitālo radio apraidi Latvijā varēs pārbaudīt VSIA "Latvijas Radio" (LR), sadarbībā ar Latvijas Valsts radio un televīzijas centru viena gada laika periodā. NEPLP lēmusi digitālo radio apraidi šajā laikā nepiedāvāt komerciālajiem elektroniskajiem plašsaziņas līdzekļiem.
NEPLP aicina LTV risināt situāciju ar valodu lietojumu
NEPLP ziņasNacionālā elektronisko plašsaziņas līdzekļu padome (NEPLP) nosūtījusi vēstuli VSIA “Latvijas Televīzija” (LTV) vadībai, kurā aicina nodrošināt raidījumu krievu valodā tulkojumu valsts valodā. Šis aicinājums attiecas uz tādiem gadījumiem, kad raidījuma dalībnieku prasmes krievu valodā nav pietiekamā līmenī vai citu iemeslu dēļ, lai izteiktos krievu valodā. NEPLP uzskata, ka šis lūgums ļautu raidījumos iesaistīt plašāku cilvēku skaitu, kuru viedoklis ir nozīmīgs un tas neradītu ierobežojumus kvalitatīvai komunikācijai ar krievvalodīgo auditoriju par valstij un sabiedrībai aktuālām problēmām.
Latvijas vienīgais meteoroloģiskais radars jau sen nedarbojas; pat lidosta bez aktuālās informācijas
ZiņasLatvijas vienīgajam un lielākajam meteoroloģiskajam radaram atrasta kompānija, kas to saremontēs. Tehniskās problēmas radaram parādījās jūnija beigās, līdz septembra vidū meteoroloģiskā mērierīce vispār pārstāja darboties. Tagad, noslēdzoties iepirkumam, paredzams, ka radars jau novembrī atsāks darbu.
Informācija par NEPLP sēdi 13. oktobrī
NEPLP ziņasPrecizē un papildina vadlīnijas par reklāmas izvietošanu TV un radio

Nacionālā elektronisko plašsaziņas līdzekļu padome (NEPLP) 13. oktobra sēdē jaunā redakcijā apstiprināja vadlīnijas par Elektronisko plašsaziņas līdzekļu likuma piemērošanu par audiovizuālu komerciālu paziņojumu izvietošanu TV un radio programmās. Vadlīniju mērķis ir veidot vienotu izpratni un uzraudzību audiovizuālo komerciālo paziņojumu izvietošanas jautājumos. Vadlīnijās skaidroti un reglamentēti tādi komerciālu paziņojumu veidi kā daļēja ekrāna reklāma, pašreklāma, produktu izvietošana, sponsorēšana, radio un TV veikals un citi, kā arī skaidrots slēptu audio un audiovizuālu komerciālu paziņojumu, kā arī slēptas politiskās reklāmas jēdzieni.
Izsludina divus konkursus par sabiedriskā pasūtījuma nodošanu komerctelevīzijām
NEPLP ziņasNacionālā elektronisko plašsaziņas līdzekļu padome (NEPLP) 6. oktobra sēdē izsludināja divus konkursus par sabiedriskā pasūtījuma daļas nodošanu komerciālajiem elektroniskajiem plašsaziņas līdzekļiem, kas veido TV programmas un nodrošina to apraidi. NEPLP izsludināja konkursu par reģionālās tematikas raidījumu veidošanu 2017. gadā un par informatīvi dokumentālo raidījumu veidošanu 2017. gadā.
«Radio SWH» apgrozījums šā gada pirmajā pusgadā pieaudzis par 10%.
SWH grupas ziņasRadiostaciju īpašnieces AS «Radio SWH» apgrozījums šā gada pirmajā pusgadā ir pieaudzis par 10%, salīdzinot ar attiecīgo periodu pērn, pastāstīja «Radio SWH» komercdirektors Filips Rubenis.
Igaunija un Somija vienojas par datu apmaiņas sistēmu savienošanu
InternetsIgaunijas Informācijas sistēmu pārvalde (RIA) un Somijas Iedzīvotāju reģistru centrs piektdien parakstīja vienošanos par Igaunijas datu apmaiņas sistēmas "X-tee" ("X-Ceļš") un tās Somijas analoga "Palveluvayla" savienošanu ne vēlāk kā nākamā gada aprīlī.
Informācija par NEPLP sēdi 29. septembrī
NEPLP ziņasVērtē sabiedriskā pasūtījuma izpildi

Nacionālā elektronisko plašsaziņas līdzekļu padome (NEPLP) 29. septembra sēdē uzklausīja revīzijas komisijas atzinumu par televīzijas Sportacentrs.com TV (SIA "4.vara") sabiedriskā pasūtījuma izpildi 2016. gada pirmajā pusgadā un uzklausīja piesaistītā mediju eksperta, Latvijas Universitātes pasniedzēja Rolanda Tjarves vērtējumu par Sportacentrs.com TV veidotajām sporta spēļu tiešraidēm. Pirmajā pusgadā sabiedriskā pasūtījuma ietvaros pārraidītas 145 dažādu sporta spēļu tiešraides.
DAB+ transmissions in Riga.
Radio ziņasThere are ongoing consultations within the radio industry in Latvia about possible future deployment of DAB+. Currently broadcasters in Latvia are awaiting final approval from The National Electronic Mass Media Council (NEPLP) before they can start regular DAB+ transmissions in Riga.
Rīgā notiek ikgadējā Baltijas valstu elektronisko plašsaziņas līdzekļu regulatoru sanāksme
NEPLP ziņasLatvijas, Lietuvas un Igaunijas elektronisko plašsaziņas līdzekļu regulatoru vadītāji un pārstāvji šodien tikās Rīgā un pārrunāja virkni aktualitāšu, kas skar elektronisko mediju tirgu attīstību Baltijas valstīs. Diskusijas laikā regulatoru pārstāvji apsprieda nepieciešamās izmaiņas Audiovizuālo mediju pakalpojumu direktīvā, kas ļautu ES dalībvalstīm adekvāti un savlaicīgi reaģēt uz gadījumos, kad ir apdraudēta valstu drošība un suverenitāte.
Jaunākie komentāri
· Pilnīgi pajāt. Neint...
· Tu vēl neesi redzēji...
· [url]https://en.m.wi...
· [url]http://www.lvrt...
· Diez cik bij jāizdze...
· [url]https://www.rt....
· Saliks mazos raidekļ...
· Nja. 25km no Jelgava...
· Viņi jau baigi neafi...
· Kāds frekveņču diapa...
Meklētājs
Ko meklēsi:
Lietotāji Onlainā
· Guests Online: 1

· Members Online: 0

· Total Members: 293
· Newest Member: Janis Pelcis
Ielogoties
Lietotājs

Parole
Neesi vel lietotājs?
Spied šeit lai reğistrētos.

Aizmirsi paroli?
Pieprasi jaunu šeit.
Jaunākie Foto Komentāri
Tu vēl neesi redzējis,...
[url]https://en.m.wiki...
Viņi jau baigi neafišē...
Kāds frekveņču diapazo...
varbūt sadales tīklu d...
Jaunākās Bildes

FM Dublinā 2

FM Dublinā

HAM radio Dublinā

Dublinas vilinājums

Dublinas ielās

Mobilie tīkli Dublinā

Taksafoni Dublinā

Antenas Īrijā

Pirātisms Īrijā

Valmiera/LVRTC Valmi...
Statistika
IP
IP'
Links uz mūsu baneri
HTML kods uz freefm.lv mājas lapu.