April 24 2019 19:11:36
Saules Aktivitāte
Draugi
People.lv Near-Space Program
Latvijas radiostaciju celjvedis
Legacy SAT - Ieskats sateltu televzijas vstur
Aktuāls Jautājums
Vai variet būt droši, ka Jūsu dati internetā nenonāk rokās 3 personām?

Esmu pārliecināts, ka dati ir doršībā
Esmu pārliecināts, ka dati ir doršībā
43% [83 Votes]

Pilnībā drošs neesmu, bet maksimāli ir jāizvēlas drošākais serviss
Pilnībā drošs neesmu, bet maksimāli ir jāizvēlas drošākais serviss
4% [7 Votes]

Esmu pārliecināts, ka dati tiek nodoti trešajām personām pēc dienestu pieprasījuma
Esmu pārliecināts, ka dati tiek nodoti trešajām personām pēc dienestu pieprasījuma
6% [11 Votes]

Droša ir tikai tā vieta, kur tīkla vads nav bijis un nebūs pieslēgts
Droša ir tikai tā vieta, kur tīkla vads nav bijis un nebūs pieslēgts
17% [33 Votes]

Šodien nekas vairs nav drošs
Šodien nekas vairs nav drošs
31% [59 Votes]

Votes: 193
Started: 02/01/2014 16:19
Ended: 15/04/2017 18:17

Balsojumu Arhīvs
Šodienas jubilāri:
Šodien nav jubilāru
Čats
Vajadzēs gan ielogoties lai čatotu.

26-11-2018 13:42
Paldies! Wink

26-11-2018 09:36
Daudz laimes dzimšanas dienā Princ_ Smile

04-03-2018 23:52
Paldies! Godam tika atzīmēts - pagājušo nakti līdz vienpadsmitiem šodien dienā pavadīju pie uztvērēja, "neatejot no kases". 73!

04-03-2018 10:35
Rolands Strautmalis - Sveicu!

26-11-2017 23:39
Paldies Wink

26-11-2017 21:43
princ_fm, apsveicu Tavā dienā! 73!

19-10-2017 12:50
Paldies! 73!

18-10-2017 18:34
Sveiciens vārda dienā, Roland! 73! Smile

10-05-2017 09:15
Yahoo - Visu to labāko Dzimenē, un lai pietiek laika arī sakaru lietām! Priekā! Pfft

22-04-2017 12:35
Paldies par salabošanu! Varu ņemt vērā... bet nevienam no konkrētajiem video NAV ierobežojumu rādīšanai Latvijā, tā kā Tava piezīme nav gluži vietā. 73!

Informācija par NEPLP sēdi 31. janvārī
NEPLP ziņasVeic izmaiņas apraides un retranslācijas atļaujās

Nacionālā elektronisko plašsaziņas līdzekļu padome (NEPLP) 31. janvāra sēdē pieņēma lēmumu apvienot SIA "Solergo" un SIA "Radio Capital FM Liepāja" izsniegtās apraides atļaujas vienotā tīklā un anulēja SIA "Radio Capital FM Liepāja" izsniegto apraides atļauju (uzņēmums ir veicis reorganizāciju ­– SIA "Radio Capital FM Liepāja" ir pievienota SIA "Solergo").

NEPLP apstiprināja grozījumus elektroniskajam plašsaziņas līdzeklim SIA "QBS" izsniegtajā apraides atļaujā, nosakot, ka programmu "Radio Marija Latvija" iespējams pārraidīt izmantojot frekvenci 93,2 MHz Valkā (NEPLP 2016. gada 1. decembrī atzina "QBS" par uzvarētāju konkursā par radio programmas veidošanu Valkā).

NEPLP pieņēma lēmumu veikt grozījumus SIA "SMART TV" izsniegtajā retranslācijas atļaujā, kā arī nolēma anulēt SIA "VIPNET" izsniegto retranslācijas atļauju (lēmums tika pieņemts, pamatojoties uz SIA "VIPNET" lūgumu).

Apstiprina mērķus un uzdevumus LTV valdei

NEPLP apstiprināja VSIA "Latvijas Televīzija" (LTV) valdes mērķus un uzdevumus 2017. gadam. Saskaņā ar NEPLP lēmumu, LTV valdei uzdots pilnveidot satura kvalitātes uzraudzību, paplašinot LTV raidījumu izvērtējumos iesaistīto speciālistu loku un iesaistot satura komunikācijā sabiedrību. LTV valdei uzdots attīstīt sabiedriskā labuma testa mērījumu sistēmu, iekļaujot jaunus kvalitātes indikatorus (par testa mērījumu rezultātiem divas reizes gadā jāziņo NEPLP). LTV jāveicina ziņu, informatīvi analītiskā un dokumentālā satura attīstību, nodrošinot šo raidījumu pozīciju skatītāko TV raidījumu TOP 40 (vismaz četri nosaukumi mēnesī).

LTV valdei jāpilnveido LTV7 kanāla saturu, jānodrošina auditorijas pieaugums, kā arī jānodrošina sabiedriskā pasūtījuma un likumā noteiktās tematikas integrāciju LTV saturā, kā arī jānodrošina regulāru kopdarbības projektu attīstību ar VSIA “Latvijas Radio” (pētnieciskās žurnālistikas, jauniešiem domāta satura, kultūras satura veidošanā, mārketingā, krievu valodā veidotā satura nodrošinājumā). LTV valdei uzdots izstrādāt komunikācijas plānu par LR simtgades tematikai veltīto saturu, ko veido LTV, kā arī līdz augustam uzdots sagatavot atzinumu par LTV nepieciešamajiem finanšu līdzekļiem un laika grafiku, lai sabiedriskie mediji atstātu reklāmas tirgu. LTV uzdots šogad uzsākt LTV programmas diasporai apraidi internetā, kā arī sagatavot investīciju plānu tehniskā nodrošinājuma atjaunošanai, lai veiktu pāreju uz augstas izšķirtspējas (HD) apraidi.

Apstiprina revīzijas komisijas ziņojumu par komercmediju veikumu sabiedriskā pasūtījuma izpildē

NEPLP 31. janvāra sēdē apstiprināja sabiedriskā pasūtījuma izpildi komercmedijos (TV un radio) 2016. gadā. Pērn komercmediji veidoja raidījumus sabiedriskā pasūtījuma ietvaros piecās dažādās apakšprogrammās (sabiedriskā pasūtījuma izpilde tika nodota konkursa kārtībā).

Ziņu sižetus LTV par norisēm Latvijas reģionos pērn veidoja "Latgales Reģionālā TV" (Latgalē), "Skrundas TV" (Kurzemē), "TV studija Spektrs" (Zemgalē) un "Valmieras TV" (Vidzemē). Katra televīzija pērn izveidoja 301 ziņu sižetu, kas atbilst plānotajam sižetu apjomam. Šīs programmas finansējums kopumā bija 244 255 eiro.

Sabiedrības saliedēšanas, nacionālās identitātes un valsts valodas stiprināšanas apakšprogrammā (Latgales plašsaziņas līdzekļos) TV raidījumus pērn veidoja SIA "Studija 3KM“ (15 raidījumi, 405 minūšu kopapjomā), bet radio raidījumus veidoja SIA "Lietišķā Latgale" (izveidoti 80 raidījumi, 1717 minūšu kopapjomā). Šīs programmas finansējums bija 71 tūkstotis eiro.

Sabiedriskais pasūtījums radio raidījumu veidošanai krievu valodā Latgales elektroniskajos plašsaziņas līdzekļos pērn tika nodots SIA "Ef-Ei", SIA "Alise Plus" un AS "Radio SWH". "Ef-Ei" pērn izveidoja 131 raidījumu (2424 minūšu apjomā), "Alise Plus" izveidoja 232 raidījumus (2288 minūšu apjomā), "Radio SWH" izveidoja 132 raidījumus (1871 minūšu apjomā). Šīs programmas finansējums bija 51 tūkstotis eiro.

Sabiedriskais pasūtījums TV raidījumu veidošanai krievu valodā Latgales elektroniskajos plašsaziņas līdzekļos pērn tika nodots SIA "Dautkom TV". Televīzija pērn izveidoja 18 raidījumus, šīs programmas finansējums bija 20 tūkstoši eiro.

Sabiedriskais pasūtījums ar mērķi atbalstīt elektroniskos plašsaziņas līdzekļus un producentus Latvijas diasporas mītnes zemēs un veidot sižetus par diasporas aktualitātēm, konkursa kārtībā pērn tika nodots "IMLO Lat-Ireland LTD". Pērn tika izveidoti 5 raidījumi, kopējais šīs programmas finansējums bija 23 tūkstoši eiro.

AVOTS: www.neplp.lv
Ziņas birkas:
Komentāri
Nav neviena komentāra.
Pievienot komentāru
Please Login to Post a Comment.
Vērtējums
Rating is available to Members only.

Please login or register to vote.

No Ratings have been Posted.
Jaunākie komentāri
· Kolosāla ekspozīcija...
· Jā, kā interesanti p...
· Interesants variants...
· Neiet tiem draugiem....
· Nedaudz ārpus tēmas....
· Jā, nav pat tādu uzt...
· [i]Latvija ir 2. vie...
· Nu arī LV konferencē...
· Atkal kādam ir aiztu...
· Nēesi vēl izslimojis...
Meklētājs
Ko meklēsi:
Lietotāji Onlainā
· Guests Online: 1

· Members Online: 0

· Total Members: 302
· Newest Member: Masuks
Ielogoties
Lietotājs

Parole
Neesi vel lietotājs?
Spied šeit lai reģistrētos.

Aizmirsi paroli?
Pieprasi jaunu šeit.
Jaunākie Foto Komentāri
Domaju ,varbut interne...
Paldies ,par atbildi :...
Ā tas tā ja nezini kas...
RDS signāls jaucas MPX...
ir šitāds RDS http...
Jaunākās Bildes

30w fm transmitter+RDS

2.4Ghz antena.

2.4Ghz antena

XO FM Limbaži 2018

HF Antenu masti Saar...

Radio lokācija, radi...

hf antena Valmierā.

hf antena Valmierā.

hf antena Valmierā.

hf antena Valmierā.
Statistika
IP
IP'

Links uz mūsu baneri
HTML kods uz freefm.lv mājas lapu.