April 24 2019 19:40:38
Saules Aktivitāte
Draugi
People.lv Near-Space Program
Latvijas radiostaciju celjvedis
Legacy SAT - Ieskats sateltu televzijas vstur
Aktuāls Jautājums
Vai variet būt droši, ka Jūsu dati internetā nenonāk rokās 3 personām?

Esmu pārliecināts, ka dati ir doršībā
Esmu pārliecināts, ka dati ir doršībā
43% [83 Votes]

Pilnībā drošs neesmu, bet maksimāli ir jāizvēlas drošākais serviss
Pilnībā drošs neesmu, bet maksimāli ir jāizvēlas drošākais serviss
4% [7 Votes]

Esmu pārliecināts, ka dati tiek nodoti trešajām personām pēc dienestu pieprasījuma
Esmu pārliecināts, ka dati tiek nodoti trešajām personām pēc dienestu pieprasījuma
6% [11 Votes]

Droša ir tikai tā vieta, kur tīkla vads nav bijis un nebūs pieslēgts
Droša ir tikai tā vieta, kur tīkla vads nav bijis un nebūs pieslēgts
17% [33 Votes]

Šodien nekas vairs nav drošs
Šodien nekas vairs nav drošs
31% [59 Votes]

Votes: 193
Started: 02/01/2014 16:19
Ended: 15/04/2017 18:17

Balsojumu Arhīvs
Šodienas jubilāri:
Šodien nav jubilāru
Čats
Vajadzēs gan ielogoties lai čatotu.

26-11-2018 13:42
Paldies! Wink

26-11-2018 09:36
Daudz laimes dzimšanas dienā Princ_ Smile

04-03-2018 23:52
Paldies! Godam tika atzīmēts - pagājušo nakti līdz vienpadsmitiem šodien dienā pavadīju pie uztvērēja, "neatejot no kases". 73!

04-03-2018 10:35
Rolands Strautmalis - Sveicu!

26-11-2017 23:39
Paldies Wink

26-11-2017 21:43
princ_fm, apsveicu Tavā dienā! 73!

19-10-2017 12:50
Paldies! 73!

18-10-2017 18:34
Sveiciens vārda dienā, Roland! 73! Smile

10-05-2017 09:15
Yahoo - Visu to labāko Dzimenē, un lai pietiek laika arī sakaru lietām! Priekā! Pfft

22-04-2017 12:35
Paldies par salabošanu! Varu ņemt vērā... bet nevienam no konkrētajiem video NAV ierobežojumu rādīšanai Latvijā, tā kā Tava piezīme nav gluži vietā. 73!

Informācija par 12.oktobra NEPLP sēdi
NEPLP ziņasNacionālā elektronisko plašsaziņas līdzekļu padome (NEPLP) 12.oktobra sēdē apstiprināja vadlīnijas sabiedrisko elektronisko plašsaziņas līdzekļu 2018.gada sabiedriskā pasūtījuma plānam, izveidoja nominācijas komisiju VSIA “Latvijas Radio” (LR) valdes locekļa programmu attīstības jautājumos amata kandidātu izvērtēšanai, uzklausīja VSIA “Latvijas Televīzija” (LTV) revīzijas komisijas ziņojumu, kā arī izskatīja citus jautājumus.

Atbilstoši apstiprinātajām vadlīnijām sabiedriskie mediji izstrādās sabiedriskā pasūtījuma projektu 2018. gadam, kur NEPLP apspriedīs kopā ar Sabiedrisko konsultatīvo padomi. Galvenās noteiktās satura prioritātes, atainojot nacionāli nozīmīgus notikumus 2018. gadā, ir Latvijas valsts simtgade, 13. Saeimas vēlēšanas, XXIII Ziemas Olimpiskās spēles.

Apstiprinot vadlīnijas sabiedrisko elektronisko plašsaziņas līdzekļu 2018. gada sabiedriskā pasūtījuma plāna izstrādei, NEPLP uzsvēra nepieciešamību turpināt darbu pie stratēģiskas sabiedriskā pasūtījuma izstrādes un atskaitīšanās sistēmas ieviešanas. Saskaņā ar definētajiem sabiedriskā labuma mērķiem, vadlīnijās ir noteikti gan kopīgi uzdevumi LTV, LR un vienotajam ziņu portālam LSM.lv, gan arī katram atsevišķi.

“Ņemot vērā izmaiņas iedzīvotāju mediju lietojuma paradumos, NEPLP pievērš uz nepieciešamību nodrošināt satura pieejamībai un izplatīšanai dažādās platformās, kuras iedzīvotāji izmanto. Bērni un jaunieši ir auditorija, kurai ir jāpievērš īpaša uzmanība un kas 2018. gada sabiedriskajā pasūtījumā ir noteikta kā prioritāte,” uzsvēra NEPLP locekle Ieva Beitika. No 2019. gada NEPLP plāno ieviest sabiedriskā pasūtījuma konceptu, kas raksturo sabiedrisko mediju darbības stratēģiju un uzdevumus trīs gadu periodam. Šogad izstrādātais sabiedriskā pasūtījuma ietvars vienlaikus ir arī izmēģinājums šādas sabiedriskā pasūtījuma izstrādes un īstenošanas pieejas tālākā attīstīšanā, norādīja I.Beitika. Ar vadlīnijām sabiedrisko mediju pasūtījuma plānam 2018.gadam var iepazīties NEPLP mājaslapā.

19.oktobrī NEPLP izsludinās konkursu uz vakanto LR valdes locekļa satura jautājumos amatu. 12.oktobra sēdē NEPLP apstiprināja valdes locekļa programmu attīstības jautājumos amata kandidātu nominācijas komisijas personālsastāvu. Pieteikumus uz šo vakanci izvērtēs NEPLP locekļi Ivars Āboliņš, Patriks Grīva un Gunta Līdaka, Pārresoru koordinācijas centra pārstāvis Vladislavs Vesperis, kā arī divu žurnālistu profesionālo organizāciju pārstāvji – Rolands Tjarve no Latvijas Žurnālistu asociācijas, un Imants Liepiņš no Latvijas Žurnālistu savienības, kurš vienlaikus ir arī Sabiedriskās konsultatīvās padomes loceklis.

NEPLP sēdē izskatīja vairākas administratīvā pārkāpuma lietas. Administratīvā pārkāpuma lieta pret SIA “Ardi” noslēgta ar mutiska brīdinājuma izteikšanu, savukārt ierosinātajā lietā pret SIA “I-net”, komersantam lūgts iesnieg papildus dokumentus, par kuriem tas informēja sēdes laikā. Administratīvā pārkāpuma lietā, kura ierosināta pret televīzijas izplatīšanas pakalpojumu sniedzēju SIA “Mīts LV”, tika secināts, ka uzņēmums šovasar izplatījis televīzijas programmu “Animal Family HD”, kura nav iekļauta Latvijā retranslējamo audio un audiovizuālo programmu sarakstā. SIA “Mīts LV” tika piemērots administratīvais sods 2000 eiro apmērā.

NEPLP uzklausīja Rēzeknes tehnoloģiju akadēmijas docentes Sandras Murinskas recenziju par SIA “Lietišķā Latgale” veidoto sabiedriskā pasūtījuma radio raidījumu “Pi myusim Latgolā”. Uzklausot recenzenta izvērtējumu par sabiedriskā pasūtījuma īstenošanu, tika secināts, ka saturs tiek veidots atbilstoši sabiedriskā pasūtījuma uzdevumiem. Trīs mēnešu periodā izskanējuši 26 raidījumi, kuros kopā ar raidījuma viesiem atklātas norises Latgalē.

Izskatot iesniegtos pieteikumus, NEPLP nolēma izsniegt komerciālās apraides atļaujas “Cold Office BBS Limited” programmām “K1”, “K2” un “K1HD”. Tāpat NEPLP lēma par Ukrainas televīzijas programmas “UA TV” iekļaušanu Latvijā retranslējamo audio un audiovizuālo programmu sarakstā.

Avots: www.neplp.lv
Ziņas birkas:
Tags: NEPLP 
Komentāri
Nav neviena komentāra.
Pievienot komentāru
Please Login to Post a Comment.
Vērtējums
Rating is available to Members only.

Please login or register to vote.

No Ratings have been Posted.
Jaunākie komentāri
· Kolosāla ekspozīcija...
· Jā, kā interesanti p...
· Interesants variants...
· Neiet tiem draugiem....
· Nedaudz ārpus tēmas....
· Jā, nav pat tādu uzt...
· [i]Latvija ir 2. vie...
· Nu arī LV konferencē...
· Atkal kādam ir aiztu...
· Nēesi vēl izslimojis...
Meklētājs
Ko meklēsi:
Lietotāji Onlainā
· Guests Online: 2

· Members Online: 0

· Total Members: 302
· Newest Member: Masuks
Ielogoties
Lietotājs

Parole
Neesi vel lietotājs?
Spied šeit lai reģistrētos.

Aizmirsi paroli?
Pieprasi jaunu šeit.
Jaunākie Foto Komentāri
Domaju ,varbut interne...
Paldies ,par atbildi :...
Ā tas tā ja nezini kas...
RDS signāls jaucas MPX...
ir šitāds RDS http...
Jaunākās Bildes

30w fm transmitter+RDS

2.4Ghz antena.

2.4Ghz antena

XO FM Limbaži 2018

HF Antenu masti Saar...

Radio lokācija, radi...

hf antena Valmierā.

hf antena Valmierā.

hf antena Valmierā.

hf antena Valmierā.
Statistika
IP
IP'

Links uz mūsu baneri
HTML kods uz freefm.lv mājas lapu.