April 22 2019 21:25:32
Saules Aktivitāte
Draugi
People.lv Near-Space Program
Latvijas radiostaciju celjvedis
Legacy SAT - Ieskats sateltu televzijas vstur
Aktuāls Jautājums
Vai variet būt droši, ka Jūsu dati internetā nenonāk rokās 3 personām?

Esmu pārliecināts, ka dati ir doršībā
Esmu pārliecināts, ka dati ir doršībā
43% [83 Votes]

Pilnībā drošs neesmu, bet maksimāli ir jāizvēlas drošākais serviss
Pilnībā drošs neesmu, bet maksimāli ir jāizvēlas drošākais serviss
4% [7 Votes]

Esmu pārliecināts, ka dati tiek nodoti trešajām personām pēc dienestu pieprasījuma
Esmu pārliecināts, ka dati tiek nodoti trešajām personām pēc dienestu pieprasījuma
6% [11 Votes]

Droša ir tikai tā vieta, kur tīkla vads nav bijis un nebūs pieslēgts
Droša ir tikai tā vieta, kur tīkla vads nav bijis un nebūs pieslēgts
17% [33 Votes]

Šodien nekas vairs nav drošs
Šodien nekas vairs nav drošs
31% [59 Votes]

Votes: 193
Started: 02/01/2014 16:19
Ended: 15/04/2017 18:17

Balsojumu Arhīvs
Šodienas jubilāri:
alex
Čats
Vajadzēs gan ielogoties lai čatotu.

26-11-2018 13:42
Paldies! Wink

26-11-2018 09:36
Daudz laimes dzimšanas dienā Princ_ Smile

04-03-2018 23:52
Paldies! Godam tika atzīmēts - pagājušo nakti līdz vienpadsmitiem šodien dienā pavadīju pie uztvērēja, "neatejot no kases". 73!

04-03-2018 10:35
Rolands Strautmalis - Sveicu!

26-11-2017 23:39
Paldies Wink

26-11-2017 21:43
princ_fm, apsveicu Tavā dienā! 73!

19-10-2017 12:50
Paldies! 73!

18-10-2017 18:34
Sveiciens vārda dienā, Roland! 73! Smile

10-05-2017 09:15
Yahoo - Visu to labāko Dzimenē, un lai pietiek laika arī sakaru lietām! Priekā! Pfft

22-04-2017 12:35
Paldies par salabošanu! Varu ņemt vērā... bet nevienam no konkrētajiem video NAV ierobežojumu rādīšanai Latvijā, tā kā Tava piezīme nav gluži vietā. 73!

NEPLP uzticības krīze. Vai mediju uzraugs ir rīcībspējīgs?
NEPLP ziņasNacionālās elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomes (NEPLP) priekšsēdētāja vietnieks Ivars Āboliņš bijušās padomes locekles Guntas Līdakas atkāpšanos vērtē kā politiskā spiediena sekas. Vienlaikus politiķi šaubās par padomes spēju darboties.

Pēc NEPLP priekšsēdētāja vietnieka Ivara Āboliņa domām uz padomi vēl aizvien tiekot izdarīts liels politiskais spiediens. Ar to viņš skaidro arī par komerctelevīziju pārraudzību atbildīgās padomes locekles Guntas Līdakas lēmumu atkāpties.

«Šobrīd mēs redzam, ka tiek izdarīts ļoti nopietns politisks spiediens gan uz NEPLP kā neatkarīgu institūciju, gan uz sabiedriskajiem medijiem. Vispirms šo spiedienu neizturēja Giela kungs un Juhņēvičas kundze. Man par lielu nožēlu jāsaka, ka arī Guntai Līdakai šis ceļarullis ir pārbraucis pāri,» intervijā portālam TVNET pateica Āboliņš.

Viņš uzskata par nepieņemamu politiskā spiediena izdarīšanu uz NEPLP kā neatkarīgu institūciju. «Ne es, ne mani kolēģi NEPLP nedomājam salūzt zem šī politiskā spiediena, un turpināsim darbu,» apliecināja Āboliņš.

Ņemot vērā, ka NEPLP locekļus ieceļ Saeima, pati padome jaunu kolēģi nemeklēs, teica NEPLP priekšsēdētāja Dace Ķezbere. Līdakai iesniegums par atkāpšanos gan sākumā jāiesniedz NEPLP, kas to nosūtīs uz Saeimu.

Ķezbere aģentūrai LETA pauda, ka viņa pati vēl oficiāli nav informēta par Līdakas lēmumu atkāpties no amata - par to viņa uzzinājusi no masu medijiem. NEPLP vadītāja norādīja, ka informācija par Līdakas lēmumu viņai bija pārsteigums.

«Vēl no rīta mums bija ļoti īsa saruna, kur viņa [Līdaka] teica, ka ir ļoti satraukta par vakardienas "Točki nad i" raidījumu un to, kā viņai tur bija jāatbild. Es teicu, ka viņai ir sava motivācija, jo viņa vairākkārt bija uzsvērusi, ka nepiekrīt balsojumam [par LTV vadītāju]. Tā ir viņas motivācija un viņas izvēle,» sacīja Ķezbere.

Iepriekš no amata atkāpusies padomes locekle Gunta Līdaka norādījusi, ka pašreizējā situācijā, kas izveidojusies ap NEPLP, viņa uzskata par neiespējamu turpināt darbu padomē.

«Ir izveidojusies situācija, kurai vajadzīgs risinājums. Diemžēl tā vietā, lai to meklētu, sabiedriskais medijs un padome tiek izmantoti kā politisks instruments savstarpējo rēķinu kārtošanā,» paudusi Līdaka Latvijas televīzijai.

Portālam TVNET ar Līdaku sazināties neizdevās.

NEPLP šodien tikās ar Jauno Konservatīvo Partiju (JKP). Pēc šīs tikšanās, JKP valdes locekle Juta Strīķe paziņoja, ka NEPLP tās pašreizējā sastāvā nav spējīga darboties.

Vienlaikus politiķe norādīja, ka deputāti gaidīs Saeimas juridiskā biroja atzinumu par to, vai ir kādi tiesiski risinājumi, kurus Saeima var piemērot attiecībās ar NEPLP. Uz NEPLP nespēju darboties, saskaņā ar Strīķes teikto, norāda neatrisinātie jautājumi gan ar Latvijas Televīzijas vadību, gan ar Kremļa un Krievijas prezidenta Vladimira Putina milzīgo ietekmi uz Latvijas informatīvo telpu.

Vērtējot Līdakas atkāpšanos, Saeimas cilvēktiesību un sabiedrisko lietu komisijas priekšsēdētājs Artuss Kaimiņš ("KPV LV") uzsvēra, ka situācija "nav īpaši komfortabla". Kaimiņš atgādināja, ka situāciju par tādu padarīja, gan notikumi, kas norisinājušies pērnā gada nogalē, no amata atlaižot Latvijas Televīzijas (LTV) valdes priekšsēdētāju Ivaru Belti un valdes locekli Sergeju Ņesterovu, gan arī aktuālā situācija ar LTV jaunās valdes izraudzīšanās procesu.

«Kas pašā NEPLP notiek - tas ir liels jautājums. Tas, ka šie notikumi ir sabiedriski skaļi notikumi, tas ir viens, un tas ir indikators tam, ka pēc iespējas ātrāk jāpieņem Sabiedrisko elektronisko plašsaziņas līdzekļu un to pārvaldības likums,» teica Kaimiņš, paužot cerību, ka to varētu izdarīt līdz šī gada beigām.

«Pārsteigumi no NEPLP birst kā no "pārpilnības raga",» rezumēja deputāts.

Savukārt Baltijas mediju izcilības centra vadītāja Gunta Sloga intervijā TVNET pateica, ka Līdakas lēmums par atkāpšanos liecina par šaubām NEPLP iekšienē.

«Tas apliecina to, ka arī pašā NEPLP ir radušās šaubas, vai viņi (it īpaši pēc pēdējā laika skandāliem, kas bija saistīti ar televīzijas jaunās valdes izvēli), ir spējīgi strādāt,» norādīja mediju eksperte.

Tāpat Sloga atzīmē, ka NEPLP ir zaudējis uzticību sabiedŗības daļā. Eksperte arī atzīst, ka ir vērojams gan politiķu, gan mediju spiediens uz padomi.

Pārējie padomes locekļi atkāpties negrasās.

TVNET jau ziņoja, ka konkursa rezultātā NEPLP nolēma LTV valdes priekšsēdētāja amatā apstiprināt Eināru Gielu, bet LTV valdes locekles amatā - Evu Juhņēviču. Abiem nebija pieredzes medijos.

Gan vairākas politiskās partijas, gan Latvijas Žurnālistu asociācija aicināja NEPLP atcelt šī konkursa rezultātus. Vēlāk paši Giels un Juhņēviča paziņoja, ka atsakās no amatiem LTV valdē.

Valdošās koalīcijas partijas pirmdien vienojās lūgt Saeimas Juridiskā biroja atzinumu par to, kādas parlamenta rīcības varētu būt tiesiskas un pieļaujamas attiecībā uz NEPLP, ņemot vērā to, kā notika LTV vadības izvēles process.

AVOTS: www.tvnet.lv
Ziņas birkas:
Komentāri
Nav neviena komentāra.
Pievienot komentāru
Please Login to Post a Comment.
Vērtējums
Rating is available to Members only.

Please login or register to vote.

No Ratings have been Posted.
Jaunākie komentāri
· Kolosāla ekspozīcija...
· Jā, kā interesanti p...
· Interesants variants...
· Neiet tiem draugiem....
· Nedaudz ārpus tēmas....
· Jā, nav pat tādu uzt...
· [i]Latvija ir 2. vie...
· Nu arī LV konferencē...
· Atkal kādam ir aiztu...
· Nēesi vēl izslimojis...
Meklētājs
Ko meklēsi:
Lietotāji Onlainā
· Guests Online: 2

· Members Online: 0

· Total Members: 302
· Newest Member: Masuks
Ielogoties
Lietotājs

Parole
Neesi vel lietotājs?
Spied šeit lai reģistrētos.

Aizmirsi paroli?
Pieprasi jaunu šeit.
Jaunākie Foto Komentāri
Domaju ,varbut interne...
Paldies ,par atbildi :...
Ā tas tā ja nezini kas...
RDS signāls jaucas MPX...
ir šitāds RDS http...
Jaunākās Bildes

30w fm transmitter+RDS

2.4Ghz antena.

2.4Ghz antena

XO FM Limbaži 2018

HF Antenu masti Saar...

Radio lokācija, radi...

hf antena Valmierā.

hf antena Valmierā.

hf antena Valmierā.

hf antena Valmierā.
Statistika
IP
IP'

Links uz mūsu baneri
HTML kods uz freefm.lv mājas lapu.