August 11 2020 03:54:11
Saules Aktivitāte
Saules Aktivitate
Draugi
People.lv Near-Space Program
Latvijas radiostaciju celjvedis
Legacy SAT - Ieskats sateltu televzijas vstur
Aktuāls Jautājums
Vai Covid-19 karantīnas laikā ir mainijušies jūsu radio klausīšanās paradumi?

Jā, klausos radio biežāk

Jā, vispār vairs neklausos

Nē, viss kā agrāk

Kas ir Covid-19 un kas ir radio?

Šodienas jubilāri:
Šodien nav jubilāru
Čats
Vajadzēs gan ielogoties lai čatotu.

26-11-2018 13:42
Paldies! Wink

26-11-2018 09:36
Daudz laimes dzimšanas dienā Princ_ Smile

04-03-2018 23:52
Paldies! Godam tika atzīmēts - pagājušo nakti līdz vienpadsmitiem šodien dienā pavadīju pie uztvērēja, "neatejot no kases". 73!

04-03-2018 10:35
Rolands Strautmalis - Sveicu!

26-11-2017 23:39
Paldies Wink

26-11-2017 21:43
princ_fm, apsveicu Tavā dienā! 73!

19-10-2017 12:50
Paldies! 73!

18-10-2017 18:34
Sveiciens vārda dienā, Roland! 73! Smile

10-05-2017 09:15
Yahoo - Visu to labāko Dzimenē, un lai pietiek laika arī sakaru lietām! Priekā! Pfft

22-04-2017 12:35
Paldies par salabošanu! Varu ņemt vērā... bet nevienam no konkrētajiem video NAV ierobežojumu rādīšanai Latvijā, tā kā Tava piezīme nav gluži vietā. 73!

"Pieci.lv" septīto gadskārtu svinēs ar vērienīgu dzimšanas dienas festivālu
"Pieci.lv" septīto gadskārtu svinēs ar vērienīgu dzimšanas dienas festivāluAtzīmējot jauniešu multimediālās platformas Latvijas Radio 5 – “Pieci.lv” septīto gadskārtu, “Pieci.lv” komanda klausītājus aicina uz dzimšanas dienas festivālu, kas norisināsies no 23. līdz 25. jūlijam. Sekojot līdzi divām virtuālām “skatuvēm” – “Pieci.lv” ēteram un sociālajiem tīkliem, klausītāji varēs baudīt īstu festivāla gaisotni savā pagalmā, istabā, automašīnā, teltī vai meža ielokā. Festivālam varēs sekot līdzi arī tiešraidē LSM.lv.

Trīs dienu programmā skanēs izcilu mūziķu, tostarp “Prāta vētras”, “Coldplay”, James Blake, “The XX”, “Arcade Fire”, “Florence and The Machine” un citu mākslinieku koncertieraksti un intervijas. Tiešraidē uzstāsies daudzsološākie jaunie latviešu mākslinieki – “KautKaili”, Evija Smagare, Katō, “Pirmais kurss”, “Kreisais krasts”, kā arī būs dzirdami pasaules labāko DJ uzstāšanās ieraksti no festivāliem Latvijā un ārpus tās. Un, protams, "Pieci.lv" ētera personību sarunas, intervijas un uzstāšanās.

Pieci.lv jubileja


«Vasara ir festivālu laiks, kad tiekamies, klausoties, dejojot un dziedot līdzi saviem mīļākajiem izpildītājiem, plecu pie pleca ar tūkstošiem domubiedru. Taču pasaules un Latvijas mūzikas festivālu pļavās šobrīd valda neticams klusums. Arī mūsu iespējas svinēt “Pieci.lv” dzimšanas dienu, satiekot klausītājus klātienē, ir ierobežotas, tāpēc izlēmām izmantot radio priekšrocības un kopā ar klausītājiem šovasar tomēr piedzīvot īstu festivāla atmosfēru. Mēs “Pieci.lv” FM viļņos, interneta tiešraidē un sociālajos tīklos nodrošināsim izcilu festivāla programmu, bet klausītāji ir aicināti uzcelt telti savā pagalmā, meža ielokā vai dzīvoklī, uzstādīt pamatīgākas skandas darba vietā vai atvērt automašīnas logu sastrēguma laikā un ļauties trīs dienu ceļojumam. Mēs varam būt cieši kopā “Pieci.lv” dzimšanas dienas festivālā un tajā pašā laikā ievērot visus piesardzības pasākumus,” pastāstīja “Pieci.lv» DJ un rīta raidījuma vadītājs Toms Grēviņš.

Labākie festivālu ieraksti, intervijas un koncerti FM skatuvē

Festivāla atklāšana notiks ceturtdien, 23. jūlijā, plkst. 20.00 FM skatuvē jeb “Pieci.lv” ēterā un interneta tiešraidē. Pirmajās divās festivāla dienās, 23. un 24. jūlijā, programmā skanēs “Pieci.lv” komandas izvēlētu pasaules zvaigžņu, leģendāru grupu un izcilu mūziķu koncertierakstu fragmenti, labāko deju mūzikas DJ uzstāšanās ieraksti no festivāliem Latvijā un pasaulē, kā arī “Pieci.lv” DJ uzstāšanās.

Savukārt sestdien, 25. jūlijā, ēterā skanēs “Pieci.lv” klausītāju un mūzikas industrijas pārstāvju izvēlēta mūzika un mīļākie koncertieraksti, kurus pavadīs stāsti par spilgtāko festivālu un koncertu apmeklējumiem.

Akustisko koncertu tiešraides un Zoom ballīte Digitālajā skatuvē

Festivāla norisei apmeklētāji aicināti sekot līdzi arī Digitālajā skatuvē, kas tiks izvietota sociālo tīklu Instagram, Facebook un Zoom platformās, kā arī sabiedrisko mediju portālā LSM.lv.

«“Pieci.lv” dzimšanas dienas festivāla Digitālajai skatuvei ir divi uzdevumi. Pirmais – sniegt iespēju tiem pašmāju māksliniekiem, kuriem šī būtu bijusi pirmā īstā “festivālu vasara”, tomēr uzstāties festivālā, satikt un uzrunāt savus klausītājus. Otrais, ne mazāk nozīmīgais uzdevums – radīt iespēju virtuāli satikties festivāla apmeklētājiem, vairojot kopā būšanas atmosfēru,» skaidro Toms Grēviņš.

Digitālo skatuvi 23. jūlijā plkst. 21.00 ar akustisko koncertu Instagram live atklās grupa “KautKaili”. Festivāla norises laikā būs vērojami arī grupas “Pirmais kurss”, Evijas Smagares, Katō un repa apvienības “Kreisais krasts” koncerti. Savukārt piektdien, 24. jūlijā, raidījuma “Deju stacija” laikā, no plkst. 19.00, ikviens klausītājs aicināts pieslēgties kopīgai Zoom ballītei ar “Pieci.lv” ētera personībām. Visiem live koncertiem video formātā varēs sekot līdzi arī sabiedrisko mediju portālā LSM.lv.

Līdztekus koncertiem un mūzikai uz Digitālās skatuves norisināsies arī citas aktivitātes, tostarp kopīga festivāla brokastu gatavošana. Tiem, kuri vēlēsies paplašināt savu kultūras programmu, “Pieci.lv” ētera personības ieteiks īpašu festivāla filmu programmu, savukārt veselīga dzīves veida entuziastiem būs iespēja sekot līdzi festivāla sporta ziņām un veselības saglabāšanas ieteikumiem.

Festivāla programmai un norisei seko līdzi “Pieci.lv” sociālo tīklu kontos:

Latvijas Radio 5 – “Pieci.lv” izveidots 2013. gadā kā Latvijas Radio jauniešu satura multimediāla platforma. “Pieci.lv” ir viens no ietekmīgākajiem zīmoliem jauniešu auditorijas vidū, kas veicina sabiedriskā medija misijas, vērtību un mērķu efektīvāku realizēšanu.

Atbilstoši mērķauditorijas vajadzībām, Latvijas Radio 5 – “Pieci.lv” ir pieejams dažādos formātos. FM viļņos radiostacija dzirdama gandrīz trešdaļā Latvijas teritorijas, sasniedzot 73,1% valsts iedzīvotāju. Latvijas Radio 5Pieci.lv skan Rīgā 93,1 MHz frekvencē, Daugavpilī 104,0 MHz frekvencē, Liepājā102,1 MHz frekvencē, Rēzeknē 103,8 MHz frekvencē, Valmierā 89,5 MHz frekvencē un Ventspilī 96,5 MHz frekvencē. Tāpat jauniešu kanālu var klausīties internetā www.pieci.lv vai Pieci.lv aplikācijā, lejuplādējot to ''App Store'' vai ''Google Play''.

Kantar TNS 2020. gada ziemas/pavasara radio auditorijas pētījumu dati liecina, ka Latvijas Radio 5 – “Pieci.lv” ik nedēļu sasniedz 162 tūkstošus jauniešu visā Latvijā. Lielākā “Pieci.lv” auditorijas daļa ir vecumā no 16 līdz 34 gadiem.

AVOTS: www.lsm.lv
Ziņas birkas:
Komentāri
Nav neviena komentāra.
Pievienot komentāru
Please Login to Post a Comment.
Vērtējums
Rating is available to Members only.

Please login or register to vote.

No Ratings have been Posted.
Jaunākie komentāri
· Daudzas radiostacija...
· http://46.30.42.212/...
· Ko tu ar to gribēji ...
· Jē, Zanders saņems a...
· Tas kurš iemaina brī...
· Nav ne jausmas. Varē...
· HF dipoliņš arī uzka...
· Sen bij laiks to LNT...
· Pateicos, Vladimir! 73!
· Maksimālais starojum...
Meklētājs
Ko meklēsi:
Lietotāji Onlainā
· Guests Online: 4

· Members Online: 0

· Total Members: 304
· Newest Member: hellvag
Ielogoties
Lietotājs

Parole
Neesi vel lietotājs?
Spied šeit lai reģistrētos.

Aizmirsi paroli?
Pieprasi jaunu šeit.
Jaunākie Foto Komentāri
Nav ne jausmas. Varētu...
HF dipoliņš arī uzkari...
Pateicos, Vladimir! 73!
Maksimālais starojums ...
Sirsnīgs paldies! Varb...
Jaunākās Bildes

Saules mikro elektro...

Saules mikro elektro...

Saules mikro elektro...

Saules mikro elektro...

Saules mikro elektro...

Saules mikro elektro...

Saules mikro elektro...

Eilat - Israel

Eilat - Israel

Eilat - Israel
Statistika
IP
IP'

Links uz mūsu baneri
HTML kods uz freefm.lv mājas lapu.

Free FM