July 10 2020 04:05:06
Saules Aktivitāte
Saules Aktivitate
Draugi
People.lv Near-Space Program
Latvijas radiostaciju celjvedis
Legacy SAT - Ieskats sateltu televzijas vstur
Aktuāls Jautājums
Vai Covid-19 karantīnas laikā ir mainijušies jūsu radio klausīšanās paradumi?

Jā, klausos radio biežāk

Jā, vispār vairs neklausos

Nē, viss kā agrāk

Kas ir Covid-19 un kas ir radio?

Šodienas jubilāri:
Nikola Tesla
Čats
Vajadzēs gan ielogoties lai čatotu.

26-11-2018 13:42
Paldies! Wink

26-11-2018 09:36
Daudz laimes dzimšanas dienā Princ_ Smile

04-03-2018 23:52
Paldies! Godam tika atzīmēts - pagājušo nakti līdz vienpadsmitiem šodien dienā pavadīju pie uztvērēja, "neatejot no kases". 73!

04-03-2018 10:35
Rolands Strautmalis - Sveicu!

26-11-2017 23:39
Paldies Wink

26-11-2017 21:43
princ_fm, apsveicu Tavā dienā! 73!

19-10-2017 12:50
Paldies! 73!

18-10-2017 18:34
Sveiciens vārda dienā, Roland! 73! Smile

10-05-2017 09:15
Yahoo - Visu to labāko Dzimenē, un lai pietiek laika arī sakaru lietām! Priekā! Pfft

22-04-2017 12:35
Paldies par salabošanu! Varu ņemt vērā... bet nevienam no konkrētajiem video NAV ierobežojumu rādīšanai Latvijā, tā kā Tava piezīme nav gluži vietā. 73!

Radioamatieru eksāmens 04.03.2020
ESD ziņasAr prieku paziņojam, ka šodien, veiksmīgi nokārtojot VAS ES rīkoto radioamatieru eksāmenu, radioamatieru pulkam pievienosies deviņi jauni radioamatieri. Apsveicam! Eksāmena dalībnieki bija no Rīgas, Jelgavas un Daugavpils.
"Tele2" izveidojis meitas uzņēmumu.
ZiņasMobilo sakaru operators "Tele2" ir izveidojis meitas uzņēmumu SIA "Baltic Shared Services Center" ("Baltic SSC"), kas sniegs informācijas tehnoloģiju (IT) infrastruktūras un mobilo sakaru tīkla uzraudzības un drošības pakalpojumus visu trīs Baltijas valstu "Tele2" mobilo sakaru operatoriem, aģentūru LETA informēja "Tele2" sabiedrisko attiecību vadītājs Latvijā Oskars Fīrmanis.
LNT un 'Kanālu 2' nomaina ar 'TV3 Life' un 'TV3 Mini'.
TV ziņasNo svētdienas mediju grupas "TV3 Group" TV kanāli LNT un "Kanālu 2" tiek nomainīti ar jaunām TV programmām - "TV3 Life" un "TV3 Mini".
Lielbritānijas mediju regulators soda “Baltijas mediju aliansi”
Lielbritānijas mediju regulators soda “Baltijas mediju aliansi”Lielbritānijas mediju regulators “Ofcom” šomēnes ar 20 000 mārciņu (aptuveni 24 000 eiro) sodījis mediju grupu “Baltijas mediju alianse” (BMA) par tā pārraudzībā esošā televīzijas kanāla “NTV Mir Baltic” pārkāpumiem, teikts regulatora paziņojumā.
NEPLP atgādina elektroniskajiem plašsaziņas līdzekļiem par pienākumu iesniegt reklāmas izcenojumus periodā pirms Rīgas domes ārkārtas vēlēšanām
NEPLP ziņasIevērojot to, ka 2020.gada 25.februārī stājas spēkā likums, ar kuru atbrīvota Rīgas dome un ir izsludinātas Rīgas domes ārkārtas vēlēšanas, Nacionālā elektronisko plašsaziņas līdzekļu padome (NEPLP) informē elektroniskos plašsaziņas līdzekļus, ka saskaņā ar Priekšvēlēšanu aģitācijas likuma 11.panta ceturtajā daļā noteikto, ka situācijā, ja ir atlaista republikas pilsētas dome vai novada dome, elektroniskais plašsaziņas līdzeklis ne vēlāk kā trīs darba dienu laikā no vēlēšanu izsludināšanas dienas nosūta NEPLP priekšvēlēšanu aģitācijas raidlaika izcenojumus, ieskaitot plānotās atlaides un atlaižu piemērošanas kritērijus visam priekšvēlēšanu aģitācijas periodam.
Tiks likvidēts Pirmā Baltijas kanāla Ziņu dienests, vēsta LTV.
PBKŠopavasar tiks likvidēts Pirmā Baltijas kanāla Ziņu dienests un tā pēdējā darba diena būs 20. martā, pirmdienas, 24. februāra, vakarā vēstīja Latvijas Televīzijas raidījums "Panorāma", atsaucoties uz tā rīcībā esošo neoficiālo informāciju.
Ierosināta administratīvā pārkāpuma lieta par civilās aviācijas apdraudēšanu.
Droni / MultihopteriReaģējot uz sabiedrības bažām par būtisku apdraudējumu civilās aviācijas drošumam, veicot lidojumu ar bezpilota gaisa kuģi tiešā starptautiskās lidostas “Liepāja” skrejceļa tuvumā, valsts aģentūra “Civilās aviācijas aģentūra” (CAA) uzsākusi administratīvā pārkāpuma lietu. Par minēto pārkāpumu liecinājušas bildes sociālajos tīklos.
Apstiprināta vienošanās par NEPLP noteikto darbības jomu uzraudzību
NEPLP ziņasNacionālā elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomes (NEPLP) 20.februāra sēdē apstiprināta vienošanās par darbības jomu uzraudzības pienākumu sadali starp padomes locekļiem.
Noteikti Latgales konkursu uzvarētāji
NEPLP ziņasNacionālā elektronisko plašsaziņas līdzekļu padome (NEPLP) noteikusi uzvarētājus konkursā “Par raidījumu veidošanu 2020.gadā Latgales reģionālajos un vietējos elektroniskajos plašsaziņas līdzekļos, kas raida televīzijas programmas” un konkursā “Par raidījumu veidošanu 2020.gadā Latgales reģionālajos un vietējos elektroniskajos plašsaziņas līdzekļos, kas raida radio programmas”.
NEPLP vienojusies par padomes locekļu pienākumu sadalījumu.
NEPLP ziņasNacionālās elektronisko plašsaziņas līdzekļu padome (NEPLP) līdz ar divu jaunu padomes locekļu ievēlēšanu vienojusies par padomes locekļu pienākumu sadalījumu, piektdien intervijā Latvijas Radio sacīja jaunieceltie NEPLP locekļi.
Briti debesīs palaiž alternatīvu satelītiem PHASA-35.
Droni / MultihopteriAustrālijā savā pirmajā lidojumā šonedēļ devies britu eksperimentālais "Pastāvīgais saules enerģijas darbinātais lielā augstuma lidaparāts" ("The Persistent High Altitude Solar Aircraf" jeb PHASA-35), kādi nākotnē funkcionāli varētu aizstāt un papildināt satelītus.
Jaunākie komentāri
· Daudzas radiostacija...
· http://46.30.42.212/...
· Ko tu ar to gribēji ...
· Jē, Zanders saņems a...
· Tas kurš iemaina brī...
· Nav ne jausmas. Varē...
· HF dipoliņš arī uzka...
· Sen bij laiks to LNT...
· Pateicos, Vladimir! 73!
· Maksimālais starojum...
Meklētājs
Ko meklēsi:
Lietotāji Onlainā
· Guests Online: 4

· Members Online: 0

· Total Members: 304
· Newest Member: hellvag
Ielogoties
Lietotājs

Parole
Neesi vel lietotājs?
Spied šeit lai reģistrētos.

Aizmirsi paroli?
Pieprasi jaunu šeit.
Jaunākie Foto Komentāri
Nav ne jausmas. Varētu...
HF dipoliņš arī uzkari...
Pateicos, Vladimir! 73!
Maksimālais starojums ...
Sirsnīgs paldies! Varb...
Jaunākās Bildes

Saules mikro elektro...

Saules mikro elektro...

Saules mikro elektro...

Saules mikro elektro...

Saules mikro elektro...

Saules mikro elektro...

Saules mikro elektro...

Eilat - Israel

Eilat - Israel

Eilat - Israel
Statistika
IP
IP'

Links uz mūsu baneri
HTML kods uz freefm.lv mājas lapu.

Free FM