Nespējot atrisināt krīzi sabiedriskajos medijos, Kleckins varētu atkāpties no amata
Nacionālās radio un televīzijas padomes (NRTP) priekšsēdētājs Abrams Kleckins gatavs atkāpoties no amata, ka neatrisinās krīzi sabiedriskajos medijos, trešdien vēsta Latvijas Radio.
No amata atkāpjas Latvijas Radio ģenerāldirektors Semēvics.
No amata atkāpjas Latvijas Radio ģenerāldirektors Semēvics.
Latvijas Radio ģenerāldirektors Aigars Semēvics, šodien tiekoties ar Nacionālo radio un televīzijas padomi (NRTP), paziņojis par atkāpšanos no amata. Kā informēja Latvijas Radio preses sekretāre Ilze Vasermane, Semēvics par atkāpšanos no amata paziņojis padomes sēdē, kurā Latvijas Radio vadība prezentēja plānu, kā Latvijas Radio izkļūt no parādiem.
Interneta radiostacija "EIPI Radio", sakarā ar spiedīgo finansiālo situāciju, aicina atsaukties tos uzņēmumus, kas varētu būt ieinteresēti atbalstīt radiostaciju un kļūt par tās sponsoru.
Nacionālā radio un televīzijas padome (turpmāk - Padome) 8.janvāra sēdē noteica rezultātus konkursā par apraides atļaujas saņemšanu radio programmas apraidei reģionālajā radio programmu izplatīšanas tīklā 87.5-108 MHz UĪV diapazonā Limbažos, Valmierā, Valkā, Gulbenē, Cēsīs, Cesvainē un Balvos. Par uzvarētāju Padome atzina SIA "Valmieras TV".
VAS "Elektronisko sakaru direkcija" aicina komersantus ievērot radiofrekvenču spektra koplietošanas frekvenču joslu izmantošanas nosacījumus.
VAS "Elektronisko sakaru direkcija" (turpmāk tekstā ESD) aizvien biežāk saņem pretenzijas par to, ka elektronisko sakaru komersanti apzināti neievēro koplietojama radiofrekvenču piešķīruma lietošanas atļaujas nosacījumus. Galvenokārt tas attiecas uz komersantiem, kas piedāvā bezvadu internetu un sniedz datu pārraides pakalpojumus 2,4 GHz un 5 GHz joslās, pārsniedzot pieļaujamo izstaroto jaudu. Arī ESD radiomonitoringa rezultāti liecina, ka šajās frekvencēs, kuras mēdz dēvēt arī par "brīvajām", valda pārāk liela brīvība.
Bojāts portatīvs TV uztvērējs rada traucējumus avārijas un briesmu signālu pārraides frekvencē.
2009. gada 5. janvārī VAS "Elektronisko sakaru direkcija" (ESD) Radiotraucējumu kontroles dienesta (RTKD) speciālisti, veicot klienta traucējumu pieteikuma pārbaudi Rīgas lidostas teritorijā, atklāja bojātu iekārtu, kuras darbība radīja traucējumus avārijas un briesmu signālu pārraides frekvencē.
DVD atskaņotāji rada traucējumus Rīgas lidostas avārijas frekvencē.
DVD atskaņotāji rada traucējumus Rīgas lidostas avārijas frekvencē.
Elektronisko sakaru direkcija (ESD) Radiotraucējumu kontroles dienesta (RTKD) speciālisti, reaģējot uz jaunu pieteikumu par traucējumiem avārijas un briesmu signālu pārraides frekvencē, Rīgas lidostas teritorijā atklāja vēl divas portatīvas DVD iekārtas, kuru darbība izsauc šos traucējumus, informēja ESD.
Torrentu trakeros visā pasaulē parādījusies Microsoft Windows 7 operētājsistēmas beta versija.
Torrentu trakeros visā pasaulē parādījusies Microsoft Windows 7 operētājsistēmas beta versija.
Nav noslēpums, ka daudzi entuziasti, pateicoties plašajām torrentu trakeru piedāvātajām iespējām, ir paspējuši izmēģināt jaunākās Microsoft operētājistēmas Windows 7 agrīno (pirms beta) versiju. Tagad torrentos ir parādījies Microsoft Windows 7 beta versijas instalācijas diska ISO fails, tādējādi tagad visiem pasaules entuziastiem ir iespēja izmēģināt daudz nostrādātāku un stabilāku Windows 7 versiju, kuras debija bija paredzēta nākammēnes.
"Lattelecom" uzvar konkursā par zemes ciparu televīzijas apraides ieviešanu.
'Lattelecom' uzvar konkursā par zemes ciparu televīzijas apraides ieviešanu.
Satiksmes ministrija pirmdien, 15.decembrī, par uzvarētāju konkursā par televīzijas zemes apraides ieviešanu un nodrošināšanu ciparformātā Latvijā atzina SIA "Lattelecom", portālu "Delfi" informēja Satiksmes ministrija.